Полезные материалы

Парасолька потрібен як повітря

В якості захисту від сонця наш звичний парасоль відомий уже три тисячі років і з 1Х століття до н В якості захисту від сонця наш звичний парасоль відомий уже три тисячі років і з 1Х століття до н.е. використовується в якості знака влади. Вперше парасолі проявилися в Стародавньому Китаї, потім вже виникли в Єгипті і в деяких африканських племенах. Це було просте бамбукове пристосування.

А в Афінах повноправні громадяни примушували неповноправних іммігрантів носити за ними парасольки, що в ті часи було знаком безправ'я і приниження. Перші парасолі робилися з парусини і палісандрового дерева, важили трохи більше двох кіло, були шалено дорогими і передавалися у спадок. Потім же парасольку зсередини обріс металевим каркасом і перетворився якраз в те, що ми маємо зараз.

Уяви собі забавну картину: на вулиці світить яскраве сонце , А група японських туристок, які подорожують по Москві, слід один за одним, прикриваючись парасольками. Що це? Традиція? Та ні, просто сонце настільки спекотне, що від нього можна сховатися тільки під парасолькою. Погодься, що з красивим парасолькою пройтися по вулиці не так уже й погано, адже ти ще можеш привернути увагу до власної персони, чого і домагається будь-яка жінка. Нам подобається бути на піку популярності, хочеться відчувати захоплені погляди услід. Правда? Тоді читай далі, це все для тебе.

Насправді парасоль повинен поєднуватися з твоїм гардеробом, але не завжди це виходить. Тому підбери такий парасоль, щоб він гармоніював з твоєї одягом і аксесуарами. Але ти повинна пам'ятати ще й про те, що тінь від твого улюбленого парасольки буде падати на обличчя, так що я не рекомендую віддавати перевагу темно-синім і зеленим кольорами, тому що особа може придбати хворобливий відтінок.

Що стосується форми, то ми дуже помиляємося, коли стверджуємо, що всі парасолі однакові. Крім форми "блюдця", яка вже стала традиційною, в моду знову входять "куполоподібні" парасольки. Вони дійсно зручні, так як твоє обличчя закрите, плечі будуть врятовані від бризок, а зачіска залишиться тією ж форми. До речі, ще в середньовічній Франції кругла форма парасольки була необов'язковою, зустрічалися парасолі овальні, а самий писк був - парасольку квадратний.

При покупці парасольки, поцікався, з якого матеріалу зроблений каркас. Ідеально, якщо спиці виготовлені з нержавіючої сталі з титановим напилювачі, а їх кінці - з вуглепластика. Саме це дозволяє каркасу парасоля краще пручатися вітрі.

Парасолі-тростини повинні закінчуватися «верхівкою» з міцного матеріалу. Вибираючи парасольку з класичною ручкою "гачком", пам'ятай: як свідчить практика, парасолі з такою ручкою губляться в три рази швидше за інших. Тому для натур неуважних підійде парасолька з ручкою у вигляді петлі-хвостика. Якщо необхідний парасольку, легкий по вазі, питай напрямок alu light - "легкий алюміній".

Довговічність парасольки залежить не тільки від його якості, а й ... від характеру господаря. Найпростіший - механічний - вимагає терпіння і акуратності. Він дешевше інших, але при дбайливому ставленні прослужить довго. Парасолька-напівавтомат відкривається самостійно. Це, звичайно, зручно. Але якщо у тебе виробилася звичка закривати парасольку різким ударом об стегно, від цієї моделі краще відмовитися. Людині імпульсивної більше підійде парасолька - повний автомат (або, як його ще називають, «суперавтомат»). Він, звичайно, обійдеться дорожче, зате ніякої метушні ні з відкриванням, ні з закриванням. Чи то справа парасолька-тростина. Він взагалі не складається - чому тут ламатися? Але цей «гак» досить громіздкий. Звичайно, парасолька-тростина додасть шарм і елегантність своєму власникові. Однак варто врахувати, що красиво носити тростину дано не кожному. Зі складним парасолькою, звичайно, простіше. Він без праці поміститься в дамській сумочці. А той, що складається чотири рази, увійде навіть в театральну - його довжина в згорнутому вигляді не більше 20 см. Конструктори подбали і про тих, хто ходить взагалі без сумки, створивши модель, яка в складеному вигляді стає плоскою. Такий парасольку можна носити, наприклад, в кишені, за пазухою або прикріпити до пояса, як мобільний телефон .

Яку тканину вибрати? Найбільш практичними вважають поліестер і прогумований сатин (з нього відразу ж стікає вода), а також тканини з швидко сохне тефлоновим покриттям. Ще необхідно заглянути під сам парасольку, щоб подивитися, чи добре натягнута тканина на спиці, чи є там система "антивітер" і прикриті спеціальними ковпачками місця кріплення спиць до тканини. У російських погодних умовах більш кращі поліестр і поліамід (як найбільш міцні). Сатин не надто міцний матеріал міцний, але виглядає ефектніше. Купола з модного в Європі бавовни з просоченням в наших суворих умовах зовсім непридатні. Актуальні й практичні поєднання тканин різних фактур, наприклад, зернистої і шовковистою, як пропонує будинок мод Carden, а також тканини з прозорого вінілу. Повністю прозорі парасолі, так популярні в минулі роки, - вже вчорашній день. Що ж зараз прелагают нам дизайнери?

Будинок моди Ferre приготував парасолі для стильних і ефектних жінок. Вони на довгій ручці сріблясто-сірого і коричневого блискучого тонів. сама забарвлення радує своєю незвичністю і вишуканістю. Тигрові плями на сірому і коричневому тлі з окантовкою того ж кольору. Такий парасольку підійде не тільки молодий і життєрадісною дівчині, а й жінці у віці, яка стежить за стилем і модними тенденціями. Ще цей Будинок пропонує парасолі, обтягнуті шкірою, що підкреслить респектабельність і неординарність.

Будинок моди Burberry як завжди в своєму репертуарі. Він і в цьому сезоні представляє тобі парасолі на довгих бежево-коричневих блискучих ручках в свою традиційну червоно-чорно-білу клітинку на піщаному тлі. Між іншим, виглядає дуже ефектно і підходить під будь-який стиль одягу, починаючи з класики і закінчуючи спортивним костюмом. Це універсальні парасолі, які можна поєднувати і з аксесуарами від того ж модного Дому, адже у них є і сумки, і хустки, і шалі.

Якщо ж ти любителька яскравих відтінків і модних фарб, то італійський Будинок Мoschino приготував парасолі саме по твоєму смаку. Це невеликі зручної форми парасольки, готові прямо опуститися в твою сумку. На синьому тлі всілякі яскраві картинки і образи. Маленькі кумедні сонечка, малюнки тварин червоних, жовтих і оранжевих відтінків. Компактність форми і різноманітність тонів доставить тобі задоволення від своєрідного спілкування з цим парасолькою. Але якщо ти віддаєш перевагу великі довгі парасолі, то і тут цей Будинок моди постарався спеціально для тебе. Правда, тут присутні вже більш темні відтінки, включаючи коричневий, але все одно малюнок на темному тлі радує око своєю кумедністю.

Італія взагалі славиться любов'ю до парасолькам. Мабуть, це повелося з давніх часів, ще коли прекрасні венеціанки, подорожуючи на гондолах по каналах улюбленого міста, ховалися від сонця під симпатичними мереживними парасольками, адже біла шкіра в той час була ознакою аристократизму. Ось і зараз все та ж Італія є законодавицею моди на парасолі.

Нарешті, ціни. На вироби відомих будинків моди вони починаються від 200 у. е. Звичайні ж складні парасолі коштують від 20 у. е., парасолі-тростини - від 70. Колись популярних японських парасольок тепер майже не знайти. Всюди продаються англійські й австрійські за ціною від 500 до 2000 рублів з системою захисту від вітру: спеціальними пружинками, які вставлені в спиці і дають можливість капелюшку вивертатися назовні без жодного збитку. Майже всі вони - в три і чотири складання. Автоматичні парасолі розкриваються і закриваються при натисканні кнопки. Напівавтоматичні закривати доводиться вручну. Найбільшою популярністю користуються парасолі Zest (від 300 до 1000 руб.), Виготовлені в Англії , Знаменитої дощами і туманами. А також практична, надійна і недорога продукція австрійської фірми Doppler.

Переважна більшість дешевих парасольок на російських речових ринках - це одноразові парасолі. На заході їх продають з цілком певною метою: пішов дощ, людина забула парасольку, забіг в дешевий магазинчик, купив копійчаний парасольку, дійшов до будинку і тут же його відправив в відро для сміття .

На вигляд він майже не відрізняється від звичайного парасольки, просто механізм і тканина швидко виходять з ладу. Тому наші ринкові торговці видають одноразові парасолі за "справжні". Завдяки низькій купівельній спроможності населення, їм не доводиться довго звеличувати гідності товару: люди "ведуться" на дешевизну - ціна одноразових парасольок рідко доходить до 150 рублів.

Так як вибір парасольки справа дуже непроста, я раджу тобі зробити легку пробіжку по довколишніх магазинах, і своїм пильним і зацікавленим поглядом оцінити те, що зараз є в наявності. Це доставить тобі задоволення і підніме настрій, а твій новий супутник, чи то пак улюблений парасоль, складе тобі затишну і веселу компанію.

Що це?
Традиція?
Правда?
Він взагалі не складається - чому тут ламатися?
Яку тканину вибрати?
Що ж зараз прелагают нам дизайнери?