Полезные материалы

Рецепти найдієвіших масок для кучерявого волосся

  1. Маски для кучериків з поживними властивостями
  2. Маска з горобини. Дасть змогу не тільки наситити ослаблені пасма, а й наситити їх мінералами і корисними...
  3. Зволожуючі маски для кучерявого волосся
  4. Суміші для зміцнення кучерявого волосся

Головне призначення масок полягає в склеюванні волосяних лусочок - єдиною захисту кортекса. Безпосередньо від його здоров'я і цілісності буде залежати зовнішній вигляд Ваших локонів.

Кучеряві локони є найбільш вибагливим типом волосся, вони потребують регулярного, дбайливого догляду. В першу чергу, це пояснюється тим, що кучерява шевелюра найбільш схильна до зневоднення, ламкості і посіченості. Крім того, недоглянуті кучерики доставляють чимало складнощів в процесі формування укладання.

Для того, щоб забезпечити кучерявим пасмам повноцінне харчування і достатній рівень зволоженості, надати шовковистість, блиск і еластичність необхідно регулярно балувати їх масками з натуральних компонентів . Можна відзначити, що така процедура не забере багато часу, сил і фінансових витрат, адже, найчастіше, всі компоненти, які будуть потрібні для виготовлення маски, знаходяться у Вас на кухні.

Головне призначення масок полягає в склеюванні волосяних лусочок - єдиною захисту кортекса. Безпосередньо від його здоров'я і цілісності буде залежати зовнішній вигляд Ваших локонів. Косметологи рекомендують регулярно, не рідше разу на 7-10 днів, наносити на шевелюру маски, які поділяються на три основні типи, в залежності від впливу на волосся. Одні насичують пасма корисними речовинами, другі борються з надмірною сухістю волосся, треті - додають еластичність.

На думку експертів, суміші, що відносяться до першого і другого типу, слід наносити на всю довжину волосся, включаючи шкіру голови. Маски для підвищення пружності краще не використовувати для коренів, а розподіляти за 10 см від лінії росту.

Маски для підвищення пружності краще не використовувати для коренів, а розподіляти за 10 см від лінії росту

Маски для кучериків з поживними властивостями

Маски для кучериків з поживними властивостями

Медова маска з оливковою олією. Для її приготування необхідно змішати в невеликій ємності 3 ст. ложки оливкової олії першого віджиму і 50 г меду, трохи підігрітого на водяній бані. Отриманий склад наноситься на всю шевелюру, включаючи коріння. Після чого, голову потрібно обернути плівкою і утеплити, залишити для впливу на 40 хвилин. Змивається теплою водою без використання шампуню.

Оливкова маска з яйцями. Являє собою суміш з 4 ст. ложок натурального оливкового масла і 2 домашніх яєць. Маска розподіляється на всій голові, волосся загортають. Склад необхідно витримати близько години, після чого змити водою. Шампунь рекомендується не використовувати в день застосування маски.

Маска з горобини. Дасть змогу не тільки наситити ослаблені пасма, а й наситити їх мінералами і корисними мікроелементами. Дві столові ложки ягід необхідно подрібнити і вичавити сік, який змішується з одним жовтком і ложкою меду. Наноситься суміш спочатку на коріння, а потім розподіляється по довжині. Волосся загортаються в плівку і в рушник для збереження тепла. Час витримки - 30 хвилин.

Маска з плодів авокадо. Ця супер поживна суміш здатна відновити навіть самі мляві кучерики, надати шовковистість, полегшити процес укладання. Для її приготування потрібно подрібнити одне стигле авокадо до стану кашки. В отримане пюре вводиться 50 мл олії оливок і 20 мл мигдалевого масла. Необхідно врахувати, що кількість останніх інгредієнтів може варіюватися, залежно від довжини і густоти волосся. Маска розподіляється по всій голові, приділяючи особливу увагу сухим кінчиків . Після чого надівається спеціальна шапочка і рушник. Тримати суміш не менше години.

Зволожуючі маски для кучерявого волосся

Зволожуючі маски для кучерявого волосся

Маска з безбарвної хни. Беручи до уваги довжину волосся, відміряється необхідна кількість хни - від 3 до 6 ст. ложок, вона насипається в неметалічний посуд і заливається невеликою кількістю окропу. Розмішується до стану густої сметани, закривається і настоюється близько 15 хвилин. 4 ст. ложки попередньо нагрітого реп'яхової олії вводять в отриману кашку, отриману суміш накривають кришкою і дають охолонути. Після чого, її насичують вітамінами А та Е в рівних пропорціях. Склад підігрівають на водяній бані до теплого стану, наносять на всю шевелюру, загортають і залишають на кілька годин.

Маска з кефіру або кислого молока. Необхідно розігріти необхідну кількість даних молочних продуктів до температури не більше 37 градусів і розподілити по всій поверхні волосся і шкіри товстим шаром. Після чого волосся загорнути і укутати. Через пів години процедуру можна повторити. Змити теплою водою без шампуню. Крім приголомшливого ефекту зволоження, ця маска захистити локони від ламкості і розшарування.

Суміші для зміцнення кучерявого волосся

Суміші для зміцнення кучерявого волосся

Капустяна маска. Сік цього простого овоча допоможе зміцнити кучеряве волосся, додасть блиск, а також усуне сухість кінчиків, яка є основною причиною посіченості локонів. Свіжовичавлений сік капустяного листя потрібно втерти в шкірний покрив і розподілити по волоссю, укутати голову плівкою і витримати не менше 30 хвилин. Після чого, шевелюру можна вимити з використанням шампуню.

Цибулева маска. Є найбільш дієвим засобом в боротьбі з втратою волосся. Сік 1 цибулини потрібно змішати з 1 жовтком, ложкою олії і меду. Отриманий склад наноситься на коріння, загортається плівкою і залишається на ніч.

Ефект від масок домашнього приготування не змусить довго чекати, якщо Ви проявите трохи терпіння і побалуєте свої Кучер цілющими сумішами мінімум раз в тиждень.