Полезные материалы

Цитата | Волосся для нарощування купити - Part 2

Одна з проблем нашого часу - рання сивина Одна з проблем нашого часу - рання сивина. Все більше людей сивіє дуже рано. Боротися з сивиною за допомогою забарвлення жінки починають часом раніше 30 років. У хід йде все - хна і басма, відтінків бальзами, техніки меллірованія, насичені відтінки барвників.
Як пофарбувати сивину так, щоб вона і справді не була помітна? Що забарвлює сивину краще?
Міфи і правда про забарвлення сивини на волоссі
Міф. Починати краще з хни і басми - перейти на хімічні барвники завжди встигнеш, та й волосся підлікувати непогано.
Правда. Один з інститутів краси, в кінці 20 століття провів дослідження про вплив різних рослинних барвників на волосся. Традиційний спосіб нанесення гарячої кашки хни на масу волосся призводить до зневоднення волосся і втрати їм блиску за рахунок сильного нагріву. Для заповнення ефекту сяючих свіжим відтінком волосся потрібно знову і знову повторювати нанесення «гарячої каші» з частинок хни і басми. Сивину хна НЕ зафарбовує повністю, залишаючи її яскраво-оранжевою. І естетичний, і оздоровлюючий ефект забарвлення хною був розвінчаний.
Міф. Найкраще фарбувати сивину в темний колір - вона так краще закрашивается.
Правда. Сивину ідеально зафарбовують будь тони професійних барвників. А ось темні відтінки йдуть не всім.
Міф. Мелірування і темні пасма добре приховують сивину.
Правда. Мелірування відмінно приховує сивину до того, як її стане занадто багато. А ось темні пасма плюс мелірування дають той же ефект, що і сивина. Не вірите? Запитайте у чоловіків.
Що ж робити і який колір краще підібрати, щоб зафарбувати сивину?
Колористи усього світу згодні в головному - сивину ніколи не фарбують відтінками, які темніше власного кольору волосся клієнток. Чому? Тому, що коли сивини вже багато, своє волосся виглядають світліше. І тому найбільш простий спосіб - пофарбувати волосся на 1-2 тони світліше, ніж «рідний» колір.
Про темних відтінках - часом, вибравши каштановий колір, жінки поступово отримують майже чорний на своїх волоссі. Або, вибираючи яскраві тони, отримують насичену яскравість у кінчиків волосся і яскраві відтінки на сиве волосся. І те, і інше надає вік. Немає кращого способу підкреслити всі вікові недоліки, ніж темний або яскравий колір волосся.
«А мені блондин не йде! Що ж мені робити? »- таке питання ми чуємо, коли клієнтка з пофарбованими в темний колір волоссям вперше дізнається про всі тонкощі забарвлення сивини, описаних вище.
А адже блондин не обов'язковий. Жінкам з цветотипом «зима», що має початковий темний відтінок волосся, досить вибрати світло-каштановий колір, відтінок кави, благородних порід дерева, темно-горіховий. А з цветотипом «літо» - всі відтінки багатою гами русявого кольору.
Не варто забувати про такий важливий нюанс, як контрастність власної зовнішності. Сильно контрастна зовнішність - якщо шкіра світла, а очі, брови, вії і волосся темне. І навпаки - слабо контрастна зовнішність відрізняє тих, у кого очі, брови, вії і волосся світле.
Жінкам з сильною контрастністю можна застосовувати більш насичені відтінки барвників, щоб не втратити яскравості навіть з приходом віку.
А от жінкам із середньою і слабкою контрастністю краще утриматися від насичених відтінків у забарвленні волосся, віддаючи переваги м'яким пастельним тонам.
Підібрати правильний відтінок волосся для фарбування важко ще й тому, що «сива доріжка» на проділ в зачісці потребує фарбування не рідше ніж раз на місяць. І, якщо колір підібраний неправильно, сиве волосся здаються зовсім білими і хочеться бігти в перукарню вже через 2 тижні.
Як вийти з неправильного відтінку волосся, не травмуючи волосся до стану соломи? Освітлювати волосся зовсім не обов'язково.
Найпростіший і не травмує волосся спосіб - поступово замінювати відтінок барвника більш світлим. Це займе багато часу, але перехід буде непомітним.
Існує професійний спосіб видалення пігменту - за допомогою кислотних змивів старої забарвлення. Відразу потрібно сказати, що кислотна смивка зовсім не впливає на структуру волосся. Кислотний реагент розщеплює молекули кольору в волосі. Волос після змивів, зроблених правильно, залишається абсолютно неушкодженим. Чистий, блискучий. Але змивку потрібно провести багато разів, причому дуже грамотно. Оскільки фарбування після неї потрібно провести вже з урахуванням того, що в волосі все ж залишаються молекули кольору. І вони можуть вступати в реакцію при фарбуванні, знову надаючи темний колір волосся.
Отже, забарвлення сивини не проста справа. І недарма в професійних лініях фарби для волосся обов'язково є лінія спеціально для фарбування сивини. Вибирайте правильний відтінок волосся і будьте молодше!

з повагою

Як пофарбувати сивину так, щоб вона і справді не була помітна?
Що забарвлює сивину краще?
Не вірите?
Що ж робити і який колір краще підібрати, щоб зафарбувати сивину?
Чому?
Що ж мені робити?
Як вийти з неправильного відтінку волосся, не травмуючи волосся до стану соломи?