Полезные материалы

Підлива з печериць

  1. універсальність підливи
  2. вибираємо гриби
  3. Ще кілька порад
  4. Інгредієнти для підливи з печериць

Підлива з печериць - це відмінне доповнення до будь-яких страв: овочевих, м'ясних чи рибних. Її можна подати до вареників і котлет , макаронів і картопляного пюре , Приготовленої на пару рибі і добре просмажене м'ясного антрекот.

універсальність підливи

Це настільки універсальне блюдо, що його можна вважати і основним, і соусом, і закускою одночасно. При цьому така підлива ще й приголомшливо смачна, ароматна і ситна.

вибираємо гриби

Її можна готувати з будь-якого виду грибів, які є в будинку. Потрібно тільки врахувати, що лісові гриби попередньо замочують і відварюються протягом декількох годин. А ось парникові гриби - гливи і печериці - можна готувати без варіння.

Ще кілька порад

Щоб підлива була смачнішою, додаємо до грибів ще овочі (цибуля, ріпу, моркву). За бажанням можна додати вершки або сметану, бульйон або просто воду. А щоб додати страві потрібної консистенції, використовуємо борошно в якості згущувача. Підлива готується досить швидко: 10-15 хвилин - і готово.

Інгредієнти для підливи з печериць

  • Печериці - 500 г
  • Морква - 1 шт.
  • Цибуля ріпчаста - 1 шт.
  • Борошно пшеничне - 2,5 ст. л.
  • Вода - 2 ст.
  • Сіль - 2 щіпки
  • Рослинна олія - ​​3 ст. л.
  • Чорний мелений перець - 1 щіпка

Як приготувати підливу з печериць

  1. Підлива з печериць - це відмінне доповнення до будь-яких страв: овочевих, м'ясних чи рибних

    Очищену цибулю дрібно шаткуємо (пір'ям або кільцями). Чистимо моркву і подрібнюємо на крупній тертці. Як тільки масло на сковороді розігріється, кладемо в неї овочі і пасеруємо їх 5-7 хвилин, поки вони не почнуть підрум'янюватися.

  2. Якщо потрібно, то чистимо гриби від плівок, потім промиваємо і ріжемо тонкими пластинками. Додаємо подрібнені гриби до овочів.

  3. Готуємо гриби, поки не випарується волога зі сковороди, і вони не стануть м'якими.

    Можна на даному етапі додати вершки або молоко.

  4. Потім підсипає борошно, сіль, спеції.

  5. Продовжуємо готувати гриби пару хвилин.

  6. Вливаємо 1,5-2 склянки гарячої води (залежить від того, яку консистенцію страви хочемо отримати) і тушкуємо підливу під кришкою 5-7 хвилин.

  7. Підлива з печериць готова! Якщо її приготувати погуще (додати менше води або більше борошна), то можна їсти як самостійну страву з хлібом. А можна полити гарнір - картоплю, кашу, макарони. У будь-якому випадку буде дуже смачно!

Смачного!