Полезные материалы

Протипоказання до застосування масок з глини - будьте обережні

  1. Вплив глини на шкіру
  2. Можливі протипоказання до використання
  3. Ефективність масок - за і проти
  4. Властивості і якість глини
  5. А чи може глина вилікувати псоріаз
  6. Обережність у застосуванні

Всю історію існування людства жінки женуться за красою і здоров'ям шкіри. У наш час хтось вдається до складних маніпуляцій в косметологічному кабінеті, а хтось вважає за краще використовувати недорогу домашню косметику. Серед такої косметики почесне місце займає глина. Цей недорогий природний ресурс все більше набирає популярність. Бездумно наносити глину не можна, важливо розібратися, чи немає у вас протипоказань.

Що ви дізнаєтеся:

Вплив глини на шкіру

Глина, в залежності від хімскладу, по-різному впливає на шкіру людини. Всі види глин об'єднують одні й ті ж механізми дії на шкіру.

Глина є природним адсорбентом, вона витягує зі шкіри продукти метаболізму.

Глина в чистому вигляді забезпечує клітини шкіри незамінними елементами в збалансованій кількості. Регулярне застосування масок призводить вібрації клітин в норму. Висока спорідненість глини і клітинних мембран призводить до того, що її компоненти легко проникають в клітини шкіри і забезпечують клітини повноцінним харчуванням і насиченням киснем. А також добре вирівнює шкіру, прибирає почервоніння, різного роду лущення, висипання і прищики.

Глина дуже активно впливає на шкіру, володіючи судинорозширювальну, антиоксидантну і протизапальну дію.

Глина дуже активно впливає на шкіру, володіючи судинорозширювальну, антиоксидантну і протизапальну дію

Можливі протипоказання до використання

Основне протипоказання - індивідуальна реакція, вона відбувається, швидше за все, не на саму глину, а на інші складові маски.

Якщо є хронічні захворювання шкіри, глину не варто наносити. У період ремісії можна спробувати глиняну маску. Її краще мазати тонким шаром, щоб поспостерігати за реакцією шкіри. Будь-які запалення в фазі загострення серйозний привід відсунути глину на потім.

Навіть якщо у вас немає протипоказань, маску з глиною тримати на обличчі можна не більш ніж 30 хвилин.

Слідкуйте за відчуттями, якщо починає палити або щипати, то відразу змивайте. Це не алергічна реакція, це означає, що близько розташовані судини до шкіри. Відбувається приплив крові до шкіри. Глина дуже потужний продукт. Але важливо не перестаратися з масками, щоб не отримати зворотний результат.

Ефективність масок - за і проти

Маски з глиною мають високу ефективність при умови правильного використання і підготовки шкіри, а також екологічності самої глини. Маска принесе багато користі, якщо правильно підібрати вид глини.

А це залежить від проблеми, яку хочете вирішити і кольору глини за рахунок її складу:

  • Рожева і сіра глини в масках активно збагачують підшкірні шари, і шкіра буде зволожена при регулярному використанні.
  • Жовта глина ідеальна для шкіри вікової в'янучої. Вона всмоктує в себе токсичні речовини з шкірних шарів.
  • Застосування зеленої глини - кращий метод боротьби з прищами , Завдяки цинку глина їх підсушить. Антисептичні властивості глини допомагають їй дезінфікувати пори і видаляти жирний блиск.
  • Блакитна глина бореться з мікробами і пігментацією на шкірі. Така функція обумовлена ​​наявністю іонів срібла.
  • Самою традиційною вважається біла глина. Вона багатофункціональна: підтягує контур обличчя, дезінфікує, вибілює, розгладжує зморшки, позбавляє від целюліту і т.д.
  • Після масок з червоної глини поліпшується кровопостачання, тургор шкіри підвищується, зникають запалення. Кращий варіант для шкіри чутливої.

Властивості і якість глини

На просторах інтернету нерідко зустрічаються міркування про глину, і її здатності забивати пори. Якісна косметика з глиною і глина косметична навпаки прибирають жирний блиск, очищають і звужують пори.

Неякісна косметика, куплена десь на ринку або "в переході", в 99% випадків забиває пори, несе шкоду нашій шкірі.

Важлива особливість глини при використанні зовнішньо і всередину - поглинання токсинів, і насичення мінералами. Але при невмілому використанні цього сильного сорбенту разом з шкірними «відходами» витягнуться і вітаміни.

А чи може глина вилікувати псоріаз

Любителі домашньої косметики стверджують, що блакитну глину застосовують для лікування серйозних захворювань шкіри. Таких, як псоріаз і екзема.

З подібними проблемами краще звернутися до дерматолога.

Не варто звертати увагу на явно завищені здатності глини лікувати хребет, його викривлення і суглоби, кольки кишечника, виразки і сечостатеві захворювання. Особливо вражають розповіді про чудотворний лікуванні глиною від гінекологічних захворювань і розладів нервової системи. Краще й не пробувати таке лікування.

Тільки лікар може призначити компетентну лікування вищевказаних проблем, але не «любитель» експериментів.

Обережність у застосуванні

Косметична глина підходить майже всім. Але, як і з будь-яким природним, активним продуктом з глиною потрібно звертатися обережно. Важливо розуміти, що глиною всіх хвороб не вилікувати. А більшість з них можна погіршити. Пропонуємо ознайомитися з основними ситуаціями, коли глина протипоказана:

  1. Категорично заборонено застосовувати глину, якщо стан здоров'я гарячковий.
  2. При хворобливих відчуттях в сечостатевій сфері забудьте про антицелюлітних масках.
  3. Якщо на шкірі або в організмі відбуваються гострі процеси запального характеру, навіть блакитна глина протипоказана, хоча має найбільшу кількість лікувальних властивостей.
  4. При остеопорозі лікування глиною не заборонено, однак неефективно;
  5. Сверблячка і печіння під маскою - серйозна причина її змити. Це не стосується антицелюлітних масок, там печіння цілком нормально.
  6. Лікування глиною протипоказано при проблемах із серцем.
  7. Краще придбати лікарські препарати, а не глину при наявності грибкової інфекції.
  8. Якщо підвищена температура, то глина на будь-якій ділянці тіла її підвищить ще більше.
  9. Онкологічні захворювання, відкрита форма туберкульозу і глина - несумісні.
  10. Людям в літньому віці, коли всі системи організму зносилися, з глиною не варто експериментувати.
  11. Глина позбавляє від прищиків, але при висипаннях з гнойничками маски не завдають. При змиванні маски велика ймовірність розкрити гнійники і отримати ще одну проблему - інфекцію.
  12. Жінкам в особливі дні, а також вагітним не варто користуватися глиною.
  13. При хворобах нирок і печінки глину для особи використовувати можна. Деякі люди роблять примочки на болючі місця. В даному випадку це марно.
  14. При купероз глина тільки зашкодить.
  15. Якщо перетримати маску, то шкіра буде лущитися, можливий опік.
  16. Самолікуванням глиною не можна займатися, обов'язковий візит до лікаря і комплексний підхід до проблеми.