Полезные материалы

Квіти з полімерної глини: композиція з гілочок вишні

  1. Готуємо все необхідне: від глини до вологих серветок
  2. Робимо тичинки і маточка квітки
  3. Ліпимо квіточку вишні
  4. бутони
  5. Литися і стебла

Квіти з полімерної глини в будинку - це не тільки літній настрій на цілий рік, але нове доповнення для будь-якого декору. Квітуча камелія, кучерява аглаонема , Ніжні троянди із пластику ідеально будуть виглядати в передпокої або вітальні. Догляду за ними абсолютно ніякого не потрібно, а відрізнити відразу від справжніх квітів не завжди вдається. У цей самий великий плюс подібних композицій.

Якщо ви хочете серед зимової холоднечі додати трохи весняного настрою в ваш інтер'єр, то можна зробити з глини гілочки вишні. Вони будуть мати гарний вигляд у простих скляних вазах, на підвіконнях, столах і поличках. Її ніжні пелюстки нагадають вам про солодке весняної пори.

Готуємо все необхідне: від глини до вологих серветок

Квіти з полімерної глини в будинку - це не тільки літній настрій на цілий рік, але нове доповнення для будь-якого декору

гілочка вишні

Перед тим як починати робити квіти з полімерної глини, необхідно приготувати інструменти та матеріали, які будуть потрібні в процесі роботи. Саму глину можна купити вже готову або зробити вдома своїми руками, використовуючи будь-який з наведених нами раніше рецептів .

Знадобиться кілька каттеров для вирізання:

  • для квітки на п'ять пелюсток на три з половиною сантиметри,
  • у вигляді п'ятикутної зірки для чашолистків на два з половиною сантиметри,
  • каттери для листя і в формі краплі для самих маленьких листочків до півтора сантиметрів.

Для додання текстури беремо спеціальний молд-лист. Готуємо два стека: кульковий і основний, манікюрні ножиці, круглогубці і кусачки, кілька відрізків дроту з номерами 28 і 30. Можна брати звичайну дріт, але краще з накаткою білого і зеленого кольору.

Тейп-стрічка нам також потрібна двох відтінків: зеленого і коричневого. Для скріплення елементів між собою беремо звичайний клей ПВА, для тонування - зелену, червону, коричневу фарби.

Для виготовлення тичинок у квітів з полімерної глини нам підійдуть звичайні білі нитки і акрилова фарба жовтого кольору. Крім того, потрібен буде стаканчик з водою, досить м'який пензлик, кілька вологих серветок для рук, поліетиленова плівка, яку ми розстелимо на столі для зручності.

Робимо тичинки і маточка квітки

Квіти з глини починаємо робити своїми руками з тичинок. Це буде найскладніша робота, так як тичинок нам треба багато. Білу нитку нарізаємо на маленькі шматочки з довжиною до півтора сантиметрів. Кінчик кожної з ниточок маку в жовту фарбу і залишаємо сушитися. Всього нам знадобитися близько сотні тичинок, так що наберіться терпіння.

Тепер приступаємо до виготовлення пестиков. Спочатку із пластику робимо дуже маленьку кульку, який приклеюємо до дроту білого кольору. Після цього офарблюємо кульку і зволікання за допомогою сухої пастелі (звичайні крейда для малювання, розтерті в порошок) в зелений і жовтий колір.

З'єднуємо своїми руками висохлі тичинки і маточки:

  • зволікання в товкачем обмотуємо приблизно на три сантиметри зеленої тейп-стрічкою;
  • капаємо крапельку клею і прикладаємо невелику частину тичинок (приблизно дванадцять-п'ятнадцять штук), щільно обмотуємо шматочком стрічки.

Ліпимо квіточку вишні

Тепер починається безпосередньо ліплення квітів з полімерної глини. Беремо шматочок білого пластику і розгортаємо її в тонкий пласт. Після цього за допомогою приготовленої форми вирізаємо квіточки.

Спеціальним стеком на кожній пелюстці робимо борозенки по центру, після чого перевертаємо квітка і основним стеком акуратно розгортаємо кожну пелюстку, стоншуючи його краю. Об'ємну фору надаємо вже з використанням кулькового стека, після чого в середині заготовки продавлюємо невелике заглиблення.

тепер квіти з полімерної глини можна тонувати червоною сухий пастеллю. Набираємо трохи порошку на пензлик, обережно проводимо їй по центру квіточки, робити це треба швидко, поки пелюстки не висохло.

Поки заготовки сохнуть, робимо чашолистки з глини зеленого відтінку. Для цього розгортаємо шматочок маси для ліплення, посередині капає зеленою фарбою і ретельно вимішуємо його до отримання однорідного кольору. Зелену масу тонко розгортаємо і вирізаємо потрібні деталі формою для чашолистків. Кульковим стеком надаємо обсяг, піднімаючи вгору листочки, зі зворотного боку робимо невелике заглиблення.

Після цього ліпимо ніжку для чашолистків: з невеликого шматочка робиться крапелька довжиною у вісім-десять міліметрів. Кріпимо чашолистки клеєм, і квітка вишні готовий.

Тичинки на зволіканні одягаємо через приготоване поглиблення, формуємо цветоножку, дріт обкачуємо зеленою глиною. Всі місця, де з'єднуються окремі елементи, обробляємо для згладжування водою. Полімерна глина, квіти з якої ми робимо, набуває натуральний вигляд, місць з'єднання не видно.

Готові квітки починаємо тонувати червоною і зеленою олійною фарбою. Розводимо її невелика кількість спеціально приготованим розчинником, після чого акуратно покриваємо зеленою фарбою листочки і частина стебла, а червоною - самі кінчики і серединки квітки. Квіти з полімерної глини після цього набувають вигляду щойно зірваних.

Квіти з полімерної глини після цього набувають вигляду щойно зірваних

створення квітки

бутони

Основна частина готова, але нам ще треба зробити не розкрилися бутончики, які ми будемо виготовляти із зеленої дроту і білого холодного фарфору. Розкачуємо маленькі кульки, які зміцнюємо на дроті. Після цього ножицями робимо невеликі хрестоподібні надрізи і сушимо заготовки. Щоб кульки трималися надійніше, рекомендується на дроті робити невелику петельку, на яку і капаємо клеєм.

Робимо тепер чашолистки за описаним уже методу, протягуємо їх через зволікання. Листочки загинаємо догори, щоб вони створили вид ще не розкрилися квітів. Ступінь розкриття повинна бути різною. Також покриваємо квітки фарбою.

Литися і стебла

Квіти з полімерної глини були б неповними без листя, їх ми робимо з зеленной маси для ліплення. Фактуру надаємо за допомогою молд-форми, листочки зміцнюємо на зволікання клеєм. Зеленою фарбою і пастеллю тонуємо заготовки, краю листа краще покривати червоною фарбою.

Стебла гілок робимо з коричневої глини і тейп-стрічки, надійно скріплюючи їй вже готові елементи. Квіти з полімерної глини, бутони, листя збираємо по кілька штук на одній гілочці, пов'язуємо ниткою і обмотуємо стрічкою. Обкатка глиною робиться в самому кінці.

Все, наші вишневі квіти з полімерної глини готові! Тепер за допомогою гілочок можна зібрати невеликий букетик і поставити його в скляний стакан або прикрасити декоративну поличку в спальні.