Полезные материалы

Як робиться маска ліфтинг для обличчя в домашніх умовах

  1. 1. Показання та протипоказання
  2. 2. Маска з желатином і алое
  3. 3. Маска з глиною
  4. 4. Маска з борошна
  5. 5. Маска з крохмалем
  6. 6. Маска з оливковою олією і лимонним соком
  7. 7. Маска з лляним насінням
  8. 8. Маска з гарбуза з медом
  9. 9. Маска з персиковим маслом
  10. 10. Маска з рису і білка

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники

Підтягнути овал обличчя, усунути дрібні зморшки, в лічені хвилини надати обличчю свіжий і відпочив вигляд - ось на що здатні підтягують маски.

І для цього зовсім не обов'язково витрачати півзарплати в SPA - досить підібрати відповідний рецепт з тих 10, якими з нами поділився професійний косметолог-візажист.

1. Показання та протипоказання

Показання та протипоказання

Всі підтягують маски наносять строго по масажних лініях, не забуваючи про шию. Перед нанесенням шкіру потрібно обов'язково очистити, при необхідності використовуючи скраб. Під час процедури рекомендується розслабити м'язи обличчя і не розмовляти. Після використання маски обов'язково використовуйте свій зволожуючий крем для обличчя.

Ліфтинг-маски, в незалежності від інгредієнтів, не можна використовувати в наступних випадках:

вік до 30 років;

ранки, садна і захворювання шкіри;

алергічні реакції;

ожиріння;

проведена менш шести місяців назад пластична операція;

цукровий діабет.

2. Маска з желатином і алое

Рецепт: беремо 2 чайні ложки желатину і змішуємо їх з 2 десертними ложками завареного зеленого чаю. Додаємо туди ж м'якоть одного огірка, натертого на тертці. Отриману суміш варимо на повільному вогні, поки желатин не загусне. Потім охолоджуємо і додаємо 1 чайну ложку охолодженого соку алое. Наносити маску потрібно тонким шаром і тримати 20 хвилин, змивати теплою водою.

Маска з желатином - дуже популярний засіб для омолодження і живлення шкіри. Вона підходить для боротьби з пігментацією, тому що желатин володіє не тільки підтягує, але і відбілюючим ефектом. Зелений чай, що входить до складу маски, тонізує, а огірок зволожує і підвищує пружність шкіри. Сік алое містить багато корисних мікроелементів і антиоксиданти. Ця маска чудово справляється з в'ялістю і зморшками і підходить для будь-якого типу шкіри.

3. Маска з глиною

Рецепт: косметичну глину можна використовувати різними способами: у вигляді масок, скрабів, обгортань. Для маски беремо воду (настій трав) і глину в пропорції 1: 1. Наносимо на обличчя і шию до повного висихання. Змиваємо контрастним душем.

Глина багата мінеральними солями і мікроелементами, добре впливає на стан шкіри, підвищує тонус і пружність, підтягує і омолоджує її.

Біла глина по своїх властивостях найбільш підходить для комбінованої або жирної шкіри. Зелена глина використовується при дерматитах. Червона глина підійде для чутливої, схильної до алергій шкіри. Сіра глина - для збезводненої, сухої шкіри. Рожева глина може бути використана для всіх типів. Жовту рекомендують використовувати для тьмяною і в'янучої шкіри.

Чорна глина підійде для нормальної, жирної та комбінованої шкіри, а блакитна - для проблемної та жирної.

4. Маска з борошна

Рецепт: беремо 1 столову ложку борошна, додаємо 1 столову ложку молока (або рослинного масла) і перемішуємо так, щоб не було грудочок. Масу наносимо на шкіру обличчя і шиї і витримуємо до повного висихання, потім змиваємо теплою водою.

Маска з борошна відмінно очистить від забруднень і підтягне шкіру. Вона проста в приготуванні, і її інгредієнти завжди під рукою. Якщо разом з борошном використовувати молоко, то маска підійде для жирної та комбінованої шкіри; якщо взяти рослинне масло - для сухої.

5. Маска з крохмалем

Рецепт: беремо 1 столову ложку картопляного крохмалю і розводимо в половині склянки теплої кип'яченої води. Помішуючи, вливаємо цю масу в 1/2 літра крутого окропу, і варимо на повільному вогні до густоти. Готову суміш охолоджуємо і додаємо в неї 1 столову ложку сметани, перемішуємо і наносимо на шкіру обличчя і шиї на 25 хвилин. За бажанням можна накласти другий шар відразу після висихання першого. Змиваємо теплою водою.

Крохмаль стимулює омолодження шкіри, відбілює її і вирівнює. Маска для обличчя на його основі додасть шкірі сяючий вигляд, зніме роздратування. При регулярному використанні процеси старіння значно сповільнюються. Плюс така маска буде корисна для всіх типів шкіри.

6. Маска з оливковою олією і лимонним соком

Рецепт: змішуємо 1-2 столові ложки оливкової олії з 1-2 чайними ложками вичавленого лимонного соку, наносимо на обличчя і шию і покриваємо харчовою плівкою на 20 хвилин. Зняти маску можна за допомогою ватного диска, не змиваючи водою.

Оливкова олія має високий вміст вітаміну Е, прекрасно зволожує, тонізує і омолоджує шкіру, а лимон вибілює і містить корисний вітамін С. Маска з оливковою олією і лимоном додасть шкірі пружність, зволожить і вирівняє колір обличчя. Вона особливо рекомендована для сухої шкіри.

7. Маска з лляним насінням

Рецепт: починаємо готувати маску заздалегідь. Для цього вранці 1 чайну ложку лляного насіння заливаємо 1/3 склянки окропу і ретельно збовтувати. Додаємо 1-2 столові ложки оливкової олії і залишаємо настоюватися до вечора. На шкіру обличчя і шиї наносимо один шар. Як тільки шар підсохне, наносимо другий. І так до 5 шарів. Тримати маску потрібно до повного висихання, потім змити водою.

Лляне насіння - гіпоалергенний продукт. Завдяки вмісту в ньому речовин, воно зменшує запальні процеси, заспокоює роздратовану шкіру, зволожує і підтягує її. Маска з лляним насінням і оливковою олією підійде для сухої чутливої ​​шкіри. Оливкова олія можна наносити на область навколо очей для профілактики утворення зморшок.

8. Маска з гарбуза з медом

Рецепт: змішуємо 2 столові ложки м'якоті вареної гарбуза, 1 жовток і 1 чайну ложку меду. Суміш наносимо на обличчя на 15 хвилин, потім змиваємо теплою водою.

Завдяки вмісту в гарбузі корисним мікроелементам її м'якоть знімає запалення і почервоніння, освітлює пігментні плями, пом'якшує шкіру і прибирає зайвий блиск. Маска з гарбуза з медом чудово підтягне і розгладить і буде особливо корисна для комбінованої і жирної шкіри.

9. Маска з персиковим маслом

Рецепт: змішуємо 1 столову ложку персикового масла з м'якоттю банана, додаємо 1 яєчний жовток, ретельно перемішуємо і наносимо суміш на обличчя і область навколо очей. Через 20-30 хвилин маску можна змити теплою водою.

Масло з персикових кісточок відомо своїми пом'якшуючими і загоюють властивості. Воно добре розгладжує шкіру і стимулює процес її відновлення, застосовується також для догляду за шкірою губ і шкірою навколо очей. При постійному використанні маски на основі цього масла контур обличчя помітно підтягується, дрібні зморшки розгладжуються. Підійде для будь-якого типу шкіри.

10. Маска з рису і білка

Рецепт: беремо 1 чайну ложку подрібненого в кавомолці рису (рисової муки) і змішуємо з 1 десертною ложкою сметани і 1 чайною ложкою збитого білка. Суміш наносимо на шкіру обличчя і шиї тонким шаром, тримаємо 20 хвилин і змиваємо теплою водою.

Ця маска відразу дає видимий результат, а при регулярному застосуванні запобігає появі зморшок. Вона бореться з пігментними плямами, пом'якшує шкіру і надає їй пружність. Рис прискорює процес метаболізму в клітинах, а білок підтягує і звужує пори. Ця маска також підійде для будь-якого типу шкіри.

Поділися цією цікавою статтею з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!

Щотижневий розіграш подарунку!

джерело

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники