Полезные материалы

Види москітних сіток

Віконний ринок пропонує різноманітні види москітних сіток, які дозволяють спокійно відкрити вікно або двері в сезон активності комах
Віконний ринок пропонує різноманітні види москітних сіток, які дозволяють спокійно відкрити вікно або двері в сезон активності комах. Серед рішень для приватного будинку також з'являються нетипові моделі, в тому числі москітні сітки плісе, для мансардних вікон або протимоскітні сітки, інтегровані з зовнішніми ролетами. Як серед ринкового достатку знайти відповідне рішення в залежності від конструкції вікон або дверей, розповість портал ВІКНА МЕДІА.
Широкий вибір протимоскітні сіток - від рамкових до рулонних і плісе - можна знайти в реченні віконних фірм. Їх перевагою є функціональність, довговічність і, завдяки різноманітності кольорів профілів, естетика. Різні види москітних сіток на вікна відрізняються по ціновій шкалі в залежності від матеріалу, розміру, конфігурації і складності конструкції.
Час подумати про установку москітних сіток

Якщо у ваші плани входить установка нових вікон або скління балкона в поточному році, не забудьте одночасно замовити москітні сітки до них. Це позбавить від проблем з виміром і монтажем, так як майстра зразу встановлять вам даний корисний аксесуар. У весняно-літній сезон багато віконних компанії пропонують москітну сітку в подарунок, що дозволить заощадити, особливо якщо передбачена покупка не одного вікна.
Хороша москітна сітка повинна мати оптимальну щільність, щоб навіть найменші комахи не мали шанс пройти через осередок. У той же час не слід обмежувати циркуляцію повітря. Це хороший захист не тільки від комарів і мух, а й невеликих мошок, які, як ми знаємо, можуть бути не менш надокучливими.
Москітні сітки повинні підбиратися під систему відкривання, розмір і форму вікна або двері. Надійний засіб від комах необхідно встановити в дитячих кімнатах і спальнях, для яких комфорт і безпеку особливо важливі.
У попередній статті ми представили вам самоклеючі москітні сітки. Рішенням набагато зручнішим і довговічним є моделі, які виготовляються на замовлення.
ВІКНА МЕДІА рекомендує прочитати: Самоклеючі москітні сітки: знайомі і незнайомі
Рамні москітні сітки
Якщо у ваші плани входить установка нових вікон або скління балкона в поточному році, не забудьте одночасно замовити москітні сітки до них
Найбільш поширеним рішенням, особливо для вікон, що відкриваються, забезпечити циркуляцію повітря, є рамні москітні сітки. Їх роблять на замовлення, так як вони повинні бути адаптовані до розмірів вікна. Москітна сітка рамного типу включає каркас з ПВХ або алюмінієвих профілів, на який натягнута сітка з полімерного скловолокна.
Дуже легким, причому неінвазивним, що варто підкреслити, є їх монтаж в профіль вікна. До віконної рами кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Так само легко цей тип москітної сітки може бути демонтований, наприклад, для очищення.
На відміну від самоклеящихся сіток, які після певного періоду експлуатації не підходять для повторного використання, рамні москітні сітки більш довговічні. Досить зняти її перед зимою, очистити і зберігати в потрібному місці до наступного сезону. Цей вид аксесуарів для пластикових вікон є найпопулярнішим завдяки низькій вартості, порівняльної довговічності і легкості обслуговування. Недоліком є ​​необхідність демонтувати сітку після закінчення сезону і передбачити місце для зберігання.
Рамні москітні сітки відкривається типу

Проте, якщо ви не хочете витрачати час на щорічний монтаж і демонтаж протимоскітні сіток, слід розглянути питання про інвестування в рішення, які будуть служити протягом усього року. До цієї категорії можна віднести відкриваються або рулонні москітні сітки. Перші оснащені ручкою для відкривання і магнітами, які утримують протимоскітні сітки в закритому положенні. Додатковим захистом від проникнення комах всередину приміщення є щіткове ущільнення.
Приймаючи рішення встановити відкривається москітну сітку в двері, через їх більшого розміру в порівнянні з вікном, варто звернути особливу увагу, щоб вона мала підвищену жорсткість. У варіантах, використовуваних для цієї мети, варто зробити ставку на рами, виконані із замкнутого алюмінієвого профілю.
Рулонні москітні сітки

Гідним уваги рішенням є рулонні москітні сітки, які можуть згортатися в горизонтальній і вертикальній площині. Вони оснащені напрямними і пружинним механізмом і дуже схожі на рулонні штори, але замість тканини в коробі розташовується сітка від комах. При розгортанні москітна сітка кріпиться до профілю або крюкам в направляючих. При підйомі полотна, спеціальний пристрій дозволяє плавну намотування сітки в коробі, не пошкоджуючи її.

Вертикальні рулонні москітні сітки розроблені для вертикальних і мансардних вікон. Горизонтальні рулонні москітні сітки використовується в балконних або терасної двері. Конструкція такої сітки дозволяє розсовувати її справа наліво і навпаки, або в сторони.
ВІКНА МЕДІА рекомендує прочитати: Москітні сітки для спеціальних завдань
Москітні сітки для мансардних вікон

Москітна сітка для мансардних вікон особливо корисна в спекотні дні. Дозволяє пропускати необмежену кількість свіжого повітря, усуваючи ризик того, що приміщення буде заповнено надокучливими зграями дзижчать і кусають комах. У разі вікна для даху москітна сітка встановлюється усередині будівлі. Після її установки можна насолоджуватися свіжим повітрям щовечора, навіть сидячи на балконі або веранді з запаленим світлом, що особливо приємно після спекотного дня.
Москітні сітки на мансардні вікна прості в установці. Напрямні доступні в різному кольорі, дозволяючи створити гармонійне ціле з рамою. Всі елементи протимоскітні сіток легко містити в чистоті.
Москітні сітки для розсувних дверей

У разі великих, скляних розсувних дверей варто розглянути питання про встановлення ще одного типу конструкцій, а саме розсувні москітні сітки. Вони можуть мати одну або дві стулки, що розсуваються в різні боки. Стулка сітки переміщається по верхній і нижній напрямних, одно- або дво- рейкових. Можливість вибрати відповідне рішення з кількох видів розсувних москітних сіток, в тому числі в залежності від висоти порога, дозволяє знайти без проблем оптимальне рішення з точки зору функціональності та місця установки.

Спеціально для терасових дверей розроблені москітні сітки плісе, оснащені сіткою, яка в зібраному вигляді укладається зигзагом або гармошкою. Гофровані екрани можуть мати максимальну ширину 3,8 м і висоту 2,6 м. Алюмінієві направляючі, по яких рухається сітка, встановлені у верхній і нижній частині. Москітна сітка може зрушуватися до центру або до однієї сторони.
Москітна сітка, інтегрована із захисною ролетою

Рішення, яке варто згадати, хоча б з точки зору, що в приватних будинках все частіше починають встановлювати зовнішні захисні ролети, це москітні сітки, інтегровані з ролетою. Цей вид доступний для всіх типів ролет. В цьому випадку москітна сітка знаходиться в одному коробі з ролетних полотном, тільки кожна система має свої напрямні. Таку сітку немає необхідності демонтувати, вона зберігається в коробі протягом сезону сплячки комах
ВІКНА МЕДІА рекомендує прочитати: Москітна сітка і захисна ролета - гармонійний дует для літа