Полезные материалы

Як прибрати запах з взуття. Неприємний запах з взуття, що робити?

  1. застосування засобів
  2. Як прибрати неприємний запах з взуття народними способами?
  3. Як прибрати запах з взуття?

Багатьох цікавить, як прибрати запах з взуття. Адже така на перший погляд маленька "проблемка" може зіпсувати настрій і враження про Вас. Щоб цього не сталося - записуйте або запам'ятовуйте найефективніші варіанти.

Щоб цього не сталося - записуйте або запам'ятовуйте найефективніші варіанти

Основні причини виникнення специфічного запаху з взуття:

  • зроблена з неякісного матеріалу (штучне хутро, токсичний клей)
  • вогкість (відбувається через потрапляння вологи в взуття)
  • надмірна пітливість (дане явище може бути викликано будь-яким проблемами зі здоров'ям, вправами, носінням синтетичних колготок, шкідливими звичками, вживанням в їжу занадто жирних / гострих інгредієнтів, "не дихає» взуття). У такій ситуації необхідно мати кілька змінних пар взуття, щоб встигали провітрюватися
  • зношене взуття (запах може з'явитися через тривалого носіння туфель / черевиків)
  • неправильний догляд (зберігання взуття в шафах / пакетах відразу ж після зняття, в приміщенні з поганою вентиляцією, відсутність регулярної зміни устілок тощо)
  • домашні тварини (а саме коти, які можуть залишати свої «сюрпризи» у взутті)
  • ігнорування правил гігієни (багато хто забуває після носіння взуття помити ноги, поміняти шкарпетки + наявність грибкового захворювання).
застосування засобів

застосування засобів

Дотримуйтеся основних правил гігієни ніг: в середньому стопи «видають» до 30мл поту на добу. Щоб не утворювався запах - використовуйте спеціальні спреї / мазі, креми. Рекомендується використовувати після прийняття ванни.

Спреї (знищують мікроорганізми + прибирають запах). Селтон (антибактеріальний спрей), Сапфір Ментол (володіє м'ятним ароматом, ефективно дезінфікує + видаляє запахи), Саламандер (антибактеріальний), Лавілін (без спирту, ефективно освітлює і прибирає неприємний запах), Шоль.

Устілки. Особливо підійдуть людям, які зібралися в довгу дорогу. Тепер можна забути про некомфортному стані. види:

  • на один раз з приємним запахом (є спеціальна вбирає прошарок, що витримує до 20часов)
  • з вугіллям активованим (відмінно «забирають» піт, зайву вологу, кожен раз після зняття взуття - обов'язково їх просушуйте)
  • з протигрибковим ефектом (устілки просочені спеціальним протигрибковим засобом, яке запобігає утворенню мікроорганізмів)
  • лляні устілки з нетканого матеріалу (природні властивості льону славляться антибактеріальним ефектом)

на один раз з приємним запахом (є спеціальна вбирає прошарок, що витримує до 20часов)   з вугіллям активованим (відмінно «забирають» піт, зайву вологу, кожен раз після зняття взуття - обов'язково їх просушуйте)   з протигрибковим ефектом (устілки просочені спеціальним протигрибковим засобом, яке запобігає утворенню мікроорганізмів)   лляні устілки з нетканого матеріалу (природні властивості льону славляться антибактеріальним ефектом)

Дезодоранти-осушувачі. Ароматизовані мішечки, які необхідно поміщати в взуття на 24год. Вони ефективно прибирають зайву вологу, мають антибактеріальну дію. Перед повторним застосуванням необхідно просто висушити.

Таблетки. Принцип дії ідентичний попередньому варіанту (просто залишаємо на всю ніч). Ефективно прибирають неприємний запах. Але є один мінус - досить висока вартість.

Аптечні крему. До такого списку відносяться Део Контроль, Vichy, 5дней. Можна знайти і інших виробників, які підходять саме Вам.

Як прибрати неприємний запах з взуття народними способами?

Крім перерахованих вище засобів, є перевірені домашні варіанти, які допомагають впоратися з проблемкою.

Перекис водню. Як застосовувати? Просочуємо марлю / ватяний тампон засобом і акуратно обробляємо внутрішню частину взуття. Примітка: даний варіант підходить не для всієї взуття, можливо знебарвлення темної поверхні.

Оцтовий розчин. У посудину з оцтом (6-9%) занурюємо ватний диск, дістаємо і протираємо зсередини взуття. Після - виставляємо і просушують. Відчувається «ароматність» оцтової суміші? Тоді візьміть матеріал, промочений нашатирем, протріть і просушіть. Або скористайтеся звичайною харчовою содою (посипаємо в шкарпетки свіжі і поміщаємо в туфельки / черевики на 10 годин).

Спиртові розчини. Ефективно видаляють «аромати» + дезінфікують. До того списку засобів відноситься спирт нашатирний, горілка, слабкий розчин марганцю. Просто обробляємо всередині і просушують. Запам'ятайте: марганцевий розчин може привести до фарбування, а перекис - до знебарвлення. Тому з великою акуратністю застосовуйте дані варіанти і для початку протестуйте на невеликій ділянці.

Один з абсорбентів (сода, вугілля, борошно, сіль). Яким чином користуватися? Засипаємо один з наданих компонентів всередину черевика / туфель, босоніжок, залишаємо на 24 години, а на другу добу гарненько все встряхиваем. Примітка: дрібні частинки можуть приносити дискомфорт, краще засипте їх в чистенькі шкарпеточки і помістіть в взуття. Або скористайтеся вугіллям (по 7-8шт на кожен черевик)

«Замороження». Взуття можна перемотати целофаном і відправити в морозилку на 4часіка. Такий спосіб допоможе знищити всі мікроорганізми. Примітка: не можна застосовувати для лакованого взуття і якщо в холодильнику є насичена ароматність м'яса / риби і т.д.

Чайні пакетики. Що для цього потрібно? Беремо пакетований чай використаний (можна будь-: чорний / зелений), просушують і викладаємо на 10 годин.

Масло лаванди або листя. Наносимо масло на устілки (2каплі). Або ж використовуємо листя м'яти, шавлії або меліси (продаються в аптечному пункті).

Пральна машинка або ручне прання. Як прибрати запах з взуття швидко? Наприклад, кросівки / кеди / мокасини можна легко «закинути» в пральну машину і поставити делікатний режим. Інші вироби з тряпочние матеріалу можна акуратно протерти мильним розчином, обробити оцтом і знову водою мильної. Після закінчення процедури обов'язково виставте на вулицю для просушки.

Домашній дезодорант. Щоб приготувати засіб від специфічного запаху взуття необхідно взяти: горілку, воду, масло ефірне (лаванди, ялицеве, чайне, м'ятна) і порожню пляшечку-спрей. Отже, приступимо: в горілку вливаємо гарячу воду (1: 2), додаємо ефірне масло, перемішуємо і виливаємо в пляшку. Отриманою сумішшю обробляємо внутрішню сторону взуття і залишаємо сушитися.

Саші хенд мейд. Щоб зробити потрібно підготувати харчову соду, ефірну олію + бавовняний / нейлоновий матеріал. Висипаємо дані компоненти в тканину, перев'язуємо кінці і фіксуємо гумкою.

Господарське мило або миючий для посуду. Якщо черевики / босоніжки / мокасини з якісного матеріалу, тоді можна спробувати такий варіант. Що для цього потрібно? У водичку (теплу) додаємо один з даних коштів, перемішуємо і промиваємо всередині. Потім в швидкому темпі обробляємо перекисом водню або оцтом. Далі промиваємо все всередині водою і виставляємо сушитися.

Далі промиваємо все всередині водою і виставляємо сушитися

Просушка взуття з іонізатором. На сьогоднішній день з'явилися прилади з ультрафіолетовим дією і іонізатором. З їх допомогою можна прибрати різні бактерії, специфічні «аромати».

Як прибрати запах з взуття?

Ваш улюблений вихованець залишив вам «сюрприз» на черевиках? Тоді негайно приступайте до чищення. Детальний інструктаж:

  • насамперед швиденько прибираємо «сюрприз» серветкою до сухості
  • далі промиваємо все мильною водою
  • готуємо таку суміш: оцет + вода (1: 1) і ретельно протираємо всередині взуття
  • потім наносимо соду, промиваємо водою і перемащуємо гліцерином
  • завершальний етап - промивання взуття та сушка на свіжому повітрі. Примітка: якщо проігнорувати дані дії - запах «сюрпризу» від кота буде переслідувати постійно і ніякі ароматизовані дезодоранти не допоможуть. Як прибрати запах з взуття - ми з'ясували, тепер запам'ятовуйте основні рекомендації.

рекомендації:

  • надмірна пітливість ніг? Тоді обов'язково робіть вдома ванночки, наносите крему / мазі / лосьйони. Наприклад, один з рецептів ванночки: в теплу воду (1 л) додаємо чорний чай (2пакетіка), занурюємо ніжки і витримуємо до 20хв. Для ефективності застосовуйте ще масло чайного дерева, йод і т.д.
  • колготки / шкарпетки підбирайте ті, які складаються з 70% натурального волокна
  • устілки міняємо хоча б 1 раз на місяць
  • промоклі черевики / туфлі / босоніжки + устілки обов'язково просушуйте (можна за допомогою газет, щоб зберегти форму)
  • в період випадання опадів перед виходом з дому обробіть черевики / туфлі / босоніжки засобом і водовідштовхувальний дією.
  • ноги промиваємо двічі (ранок / вечір) антибактеріальним милом і не забуваємо обполіскувати прохолодною водою. Іноді балуйте їх різними скрабами / пілінгами
  • користуйтеся спеціальними дезодорантами
  • перед тим, як ховати взуття на зберігання - обов'язково виперіть, очистіть спеціальними засобами і ретельно просушіть ( як почистити замшеве взуття ).

Як прибрати запах з взуття?
Як прибрати неприємний запах з взуття народними способами?
Як застосовувати?
Відчувається «ароматність» оцтової суміші?
Яким чином користуватися?
Що для цього потрібно?
Як прибрати запах з взуття швидко?
Що для цього потрібно?
Як прибрати запах з взуття?
Ваш улюблений вихованець залишив вам «сюрприз» на черевиках?