Полезные материалы

Як використовувати ефірні масла в догляді за обличчям і тілом?

  1. Ефірні масла в догляді за шкірою обличчя
  2. Ефірні масла в догляді за шкірою тіла
  3. Ефірні масла для шкіри: що говорить експерт

Ефірна олія - ​​душа рослини. У ньому зібрані за все його найцінніші речовини у високій концентрації. І цим слід скористатися, щоб зробити догляд за шкірою обличчя і тіла ще більш ефективним. Розбираємося що куди додавати і як наносити!

Коли мова заходить про ефірні олії, ми найчастіше асоціюємо їх з ароматерапією, але насправді їх цінні властивості можна сміливо експлуатувати в догляді за шкірою обличчя, тіла і, звичайно, волоссям. Натуральні ефірні масла містять сполуки з різних хімічних сімейств, які надають їм унікальні анальгетические протизапальні, протиспазматичний і муколітичні властивості. Вони мають дуже потужну ефектом, в 50-100 разів концентрування, ніж їх батьківська рослина, тому і продаються в мікро-дозах - пляшечках по 10-25 мл. Звичайно, їх варто включити в свою beauty-рутину: масла посилять ефективність твоїх засобів по догляду за шкірою, а також додатково наситять її поживними речовинами і нададуть належну їх виду дію.

Перше правило в використанні ефірних масел для краси - безпека. Ефірний концентрат того чи іншого рослини може викликати алергію, тому перед тим як застосовувати масло, його слід протестувати на алергічні реакції. Масла холодного віджиму, наприклад цитрусові, можуть привести до сенсибілізації шкіри, тобто підвищення чутливості шкіри , Реактивної реакції на подразник. Алергія також може статися якщо масла неправильно розведені або використовуються в високих неадекватних дозах. У чистому вигляді експерти рекомендують використовувати тільки масло чайного дерева (аплікаційної на запалення, скажімо) і лаванди - і то на дорослу зрілу шкіру. А найкраще бути обережними і прислухатися до наших порад як використовувати натуральні ефірні масла в догляді за шкірою обличчя і тіла.

Ефірні масла в догляді за шкірою обличчя

Ми вже писали про кращих ефірних маслах проти зморшок , Розповідали чим вони корисні і які проблеми здатні вирішити, тому якщо ти вже запаслася кількома бутильков цінної есенції, ці поради для тебе. Шкіра на обличчі набагато чутливіші, ніж на інших частинах тіла, тому використовувати ефірні масла тут потрібно дуже обережно. Якщо у тебе чутлива шкіра, дотримуйся 1% розведення ефіру в масляній основі: це приблизно 4 крапельки на 30 мл косметичного масла (підбирай за типом шкіри, може бути кунжутне, оливкова, мигдальне, зародків пшениці і тд). Якщо твоя шкіра не відрізняється чутливістю, дотримуйся 2.5% розведення: 10 крапель ефірного масла розчини в 30 мл олії-основи.

Як застосовувати: Ефірні масла в цій же консистенції можеш додавати в свої креми по догляду, а можеш просто використовувати як beauty-есенцію перед основним відходом. Масло спрацює як провідник для цінних інгредієнтів у формулі продукту, а також спрацює по своїх основних функцій. Виконуй за допомогою масляної суміші омолоджуючий масаж . Можна використовувати аплікаційної як маску для шкіри пару раз в тиждень - з ранку або перед сном - в залежності які масла ти використовуєш і якого ефекту бажаєш.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як врятувати шкіру голови від сухості за допомогою кокосового масла?

  • Ефірні масла проти зморшок і для тонусу шкіри: 5 крапель ладану, 3 краплі олії насіння моркви, 2 краплі ромашки розчини в 30-40 мл олії примули. Використовуй 2 рази в тиждень. Наноси на шкіру масажними рухами після вмивання. Потримай суміш близько 5-10 хвилин, поки шкіра візьме стільки, скільки їй необхідно. Залишки промокни серветкою.
  • Ефірні масла проти сухості і тьмяного кольору обличчя: якщо шкіру потрібно підбадьорити і зволожити, додай 2-3 краплі рясту і сандалового ефірних масел в своїй нічний крем для шкіри або маску для обличчя. Ладанник спрацює як протизапальний засіб, а сандал зволожить шкіру і освіжить колір обличчя.
  • Ефірні масла для зволоження шкіри: візьми ½ склянки суміші натуральних олій для основи кошти. Це може бути масло жожоба, оливкова олія, макадамія, солодкого мигдалю, троянди або абрикосових / виноградних кісточок. Додай в нього 20-30 крапель ефірного масла під свій тип шкіри:
  1. Для сухої: жасмин, ромашка, троянда і смирну.
  2. Для жирної: бергамот, пачулі, апельсин і розмарин.
  3. Для проблемної з акне: кедр, чайне дерево, лимон і ладанник.
  4. Для будь-якого типу шкіри: лаванда, герань, троянда і іланг-іланг.
  5. Для зрілої шкіри: насіння моркви, троянди, неролі і шавлія.
  • Змішай масла і перелий в чистий скляний посуд. Наноси на шкіру, коли відчуєш, що їй не вистачає зволоження. Якщо взяти за основу тверді масла - кокосове, какао або масло ши, какао, вийде зволожувати Баттері для всього тіла. Можеш збити міксером або блендером для отримання однорідної легкої маси.


Ефірні масла в догляді за шкірою тіла

Натуральні ефірні масла можна і навіть потрібно додавати в свій догляд за тілом. По-перше, вони надають оздоровлюючий ефект при різних захворюваннях - від застуди до кашлю. По-друге, стануть терапією при різних проблемах з суглобами і м'язами. По-третє, поліпшать роботу серцево-судинної системи. По-четверте, знімуть запалення і усунуть больовий синдром з абдомінальної зони. По-п'яте, знімуть напруження з ніг і проведуть профілактику варикозу. По-шосте, зволожать шкіру, спрацюють як профілактика целюліту і усунуть сухість. Словом, використовувати ефірні масла можна в 1001 випадку: вони надають швидкий ефект, а головне, є максимально натуральним і безпечним продуктом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Антицелюлітні засоби, які реально працюють

Як застосовувати: розчиняти ефірні масла в масляній основі, додавати в лосьйони і креми для тіла. Використовувати в повсякденному догляді за шкірою після душу, а також робити з їх допомогою масажі - обещеукпреляющій або антицелюлітний, наприклад.

  • Ефірні масла для зняття тунельного синдрому: якщо ти багато часу проводиш за комп'ютером напевно знаєш, що таке тунельний синдром, коли німіють пальці руки, з'являються судоми і тд. Це неврологічне захворювання при якому ущемляється нерв між кістками і сухожиллям зап'ястя. Щоб зняти запалення, роби масаж з цією сумішшю масел: 15 крапель кипариса, 6 крапель безсмертника, 8 крапель ромашки розчини в 30 мл олії-основи. Рекомендується масло таману. Роби масаж зони зап'ястя і кистей.
  • Ефірні масла проти ПМС: щоб усунути біль в животі, приготуй таку суміш: 20 крапель шавлії змішай з 10 краплями імбиру, розчини в маслі жожоба. Нанеси суміш на живіт, особливо нижню зону, де болить. Проведи легкий круговий масаж.
  • Ефірні масла проти м'язового болю, проти варикозу: якщо ти активно займаєшся бігом або іншими видами спорту, які передбачають багато руху, ця масляна суміш зніме з ніг напруга, надасть протизапальний ефект і зміцнить судини, а також поліпшить кровообіг. Крім цього, відмінно зволожить шкіру і розслабить м'язи після тренування. 13 крапель майорану (краще від крепатури!), 10 крапель пальмарози, 3 краплі неролі розчини в 30 мл олії солодкого мигдалю. Додатково, щоб зняти біль швидше, додай в суміш 2 краплі анальгетика - гаультерія або неролі.

Ефірні масла для шкіри: що говорить експерт

Ефірні масла для шкіри: що говорить експерт

Олена Климчук, косметолог в салоні Organic Beauty & SPA :

Аромамасла активно використовуються в косметології для особи, тіла і волосся. Їх можна використовувати в арома-лампах для ароматерапії, можна додавати кілька крапель в ванну, а також використовувати вигляді компресів.

Ефірні масла можна домішувати в засоби по догляду за шкірою і волоссям, додавати масло в воду для зволоження шкіри. Також масла використовуються для прийому всередину.

Ефірна олія - ​​це душа рослин, в маслі міститься висока концентрація корисних речовин. Масла хороші тим, що володіють дуже хорошою здатністю проникнення в шкіру. Це сильні активні засоби. Потрібно бути обережним при використанні натуральних есенцій і обов'язково провести тест на алергію: 1 краплю олії нанести на шкіру і через 12 годин оцінити стан шкірного покриву.

Як використовувати ефірні масла за типом шкіри:

  • Для ліфтингу і anti-age-терапії: троянда, жасмин, вербена, кедр, вербена, розмарин, шавлія, сандал.
  • Як антисептик, для лікування акне: лимон, ромашка, меліса, чайне дерево.
  • Для сухої і чутливої ​​шкіри: неролі, троянда.
  • Для догляду за волоссям: іланг-іланг, пачулі.

А як ви застосовуєте натуральні ефірні масла в догляді за шкірою?

А як ви застосовуєте натуральні ефірні масла в догляді за шкірою?