Полезные материалы

Як стати моделлю?

  1. Різновиди модельного бізнесу
  2. Де вчать модельному мистецтву і навіщо потрібні агентства моделей?
  3. Як заявити про себе?
  4. Як влаштуватися на роботу?
  5. Успіх і слава
  6. Подивіться на це:

Кожна дівчинка хоча б раз в дитинстві уявляла себе моделлю, граціозно дефілюють по подіуму або позує перед фотографом. Тоді нам здавалося, що життя моделей безтурботна і сповнена радощів: великі гроші, слава і численні шанувальники. Але що насправді таїть в собі кар'єра моделі? Які труднощі доведеться подолати на шляху до успіху? Отже, розкриємо карти ...

Різновиди модельного бізнесу

Перш ніж податися в моделі або віддати туди свою дитину, щоб забезпечити шикарне майбутнє, потрібно мати хоча б якесь уявлення про традиції модної індустрії, видах модельного бізнесу і про те, які «каверзи» таїть в собі ця престижна професія
На сьогоднішній день існує кілька напрямків модельного бізнесу:

Топ-моделі (вони ж манекенниці) - дівчата, які професійно демонструють моделі одягу різних модних будинків. Подіумні моделі на сьогоднішній день найбільш затребувані, працюють в так званих живих показах, які транслюються на весь світ. Завдання топ-моделей - вигідно подати той чи інший наряд так, щоб спонукати людей до покупки одягу. Як правило, зростання манекенниць не нижче 170 см, а вага не більше 55 кг, але, безумовно, бувають і винятки. Є й вікові обмеження. Сьогодні стати моделлю в 14 років - це нормально, і навіть правильно, адже тоді більше часу буде на самовдосконалення і розвиток в сфері модельного бізнесу. А ось зробити кар'єру на подіумі після 20 років практично неможливо.

А ось зробити кар'єру на подіумі після 20 років практично неможливо

З фотомоделями інша справа. На відміну від манекенниць, фотомоделі - це дівчата і юнаки, професійно позують перед фотокамерою. Основна вимога до таких дівчат - фотогенічність, вміння правильно і природно позувати, а також ідеальний стан шкіри, волосся і зубів. Зростання і вага людини тут вже має другорядне значення. Зате важливу роль в цій роботі відіграє схильність дівчини до акторської майстерності, адже інколи доводиться зображати то невинну дівчинку, то розлючену тигрицю, а тут, як відомо, без артистичних навичок не обійтися. Обов'язково прочитайте статтю про одну з найпопулярніших сучасних фотомоделей - Олександрою Маркіної .

Фітнес-моделі - це дівчата, які регулярно займаються силовими тренуваннями, фітнесом і вдосконаленням власного тіла, завдяки чому беруть участь у фотосесіях, відеороликах і рекламної діяльності Фітнес-моделі - це дівчата, які регулярно займаються силовими тренуваннями, фітнесом і вдосконаленням власного тіла, завдяки чому беруть участь у фотосесіях, відеороликах і рекламної діяльності. Акцент в роботі таких моделей ставиться, насамперед, на ефектну спортивну фігуру, гармонійно розвинене атлетичну статуру. Фітнес-моделі постійно беруть участь в різних змаганнях і проектах мас-медіа з метою продемонструвати розкішну спортивну фігуру і отримати за це гроші, як наприклад це робить чемпіонка з фітнес бікіні - Катерина Усманова.
Як бачите, моделі бувають різні, а сам модельний бізнес вельми багатогранний і який шлях обрати - кожна вирішує самостійно, причому у віці 14-15 років. Головне, не відкладати свої зоряні плани в довгий ящик, інакше стати моделлю в 30 вже неможливо, якщо ви, звичайно, не будете виглядати як підліток.

Де вчать модельному мистецтву і навіщо потрібні агентства моделей?

Увійти в індустрію моди і досягти слави не так вже й просто. Гарненького личка і астенічної фігури для цього недостатньо. Без певних знань і умінь тут не обійтися, а отримувати досвід потрібно ні десь, а в спеціальних школах моделей.
По-перше, заняття в модельних школах дають можливість брати участь в показах мод, престижних фотосесіях, укладати контракти з відомими рекламними компаніями і будинками мод. Іншими словами, саме таких школах народжуються майбутні «акули фешн індустрії», які ні перед чим не зупиняться на шляху до мрії. Тут вас навчать правилам дефіле, покажуть, як потрібно пересуватися по подіуму, вигідно стояти перед фото-відеокамерою, дадуть базові знання про стилі і мистецтві правильного макіяжу.

Як заявити про себе?

Перше і найголовніше умова «прориву» починаючої юної моделі-це наявність хорошого професійного портфоліо. Це свого роду візитна картка моделі, особливо для тих, хто вирішив присвятити себе фотографії. Набір знімків повинен бути виконаний ідеально, якщо ви хочете отримати роботу в хорошому агентстві. У портфоліо, як мінімум, має бути 2-3 портрета (анфас, профіль і три чверті), кілька знімків за пояс і побільше фотографій в повний зріст.
Вільна тематика теж вітається, якщо вона показує вас в вдалих ракурсах. Якщо ви бажаєте розкрити свій талант, то проведіть фотосесію у кількох фотографів, причому в різних жанрах: студійне фото, вуличне, еротичне і так далі. Це дасть вам можливість оволодіти навичками позування, щоб потім відчувати себе вільно і невимушено.

Як влаштуватися на роботу?

Складність пошуку роботи часто обумовлена ​​відсутністю досвіду роботи або навичок професійного позування, дефіле та інших умінь для дівчат з обкладинки. Перше, про що необхідно подбати - бути впевненою в своїй сміливості і готовності до навчання. Чудова доглянута зовнішність - ваш головний козир, який і стане перевагою при працевлаштуванні. Але, крім зовнішніх даних, потрібно мати базовий арсенал майбутньої супермоделі: портфоліо, сертифікат про закінчення школи моделей, рекомендації, якщо вони є. Далі скористайтеся інтернетом: знайдіть сайти з вакансіями топ-фото моделей, залиште резюме, прикріпіть кілька професійних знімків (портрет, фото в повний зріст, фото в купальнику) і чекайте запрошення на кастинг. Чим більше резюме ви вишліть в різні агентства, тим вищі ваші шанси знайти роботу.

Успіх і слава

Передбачити ваш успіх заздалегідь неможливо, ви самі є архітектором свого щастя. Просто знань про те, як стати відомою моделлю, на жаль, недостатньо, потрібно нескінченно діяти: брати участь в різних конкурсах, фотосесіях, презентаціях, ні від чого не відмовлятися, навіть від низькооплачуваних проектів. Висловлюючись інакше, потрібно перманентно про себе заявляти і всіляко рекламувати, як би «комерційно» це не звучало, але по-іншому слави і грошей домогтися складно. Саме такий шлях пройшли багато моделей топ-моделі Victoria Secret's , А так само акули модельного бізнесу: Клаудія Шиффер, Сінді Кроуфорд, Кейт Мосс, Наомі Кембелл. Складно повірити, що ці зірки колись дефілювали за 200 доларів в день ?! Сьогодні це їх щохвилинний заробіток. Відчуйте різницю. У цій професії важлива витримка, прагнення, і цілеспрямованість, інакше ніякі природні дані не допоможуть. Не зупиняйтеся і розвивайтеся, і тоді успіх буде з вами!

Подивіться на це:


Теги: краса , мода , Модель

Коментарі до статті:

Як заявити про себе?
Як влаштуватися на роботу?
Але що насправді таїть в собі кар'єра моделі?
Які труднощі доведеться подолати на шляху до успіху?
Де вчать модельному мистецтву і навіщо потрібні агентства моделей?
Як заявити про себе?
Як влаштуватися на роботу?
Складно повірити, що ці зірки колись дефілювали за 200 доларів в день ?