Полезные материалы

Сушарка для білизни в Алмати, Казахстані, де купити, ціни, Види сушарок для білизни, Яка краще, Як вибрати: для підлоги, настінна, стельова

  1. Види сушарок для білизни
  2. Сушарка для білизни стельова
  3. Сушарка для білизни настінна
  4. Сушарка для білизни електрична
  5. Сушарка для білизни підлогові
  6. Сушарка для білизни навісна
  7. Як вибрати сушарку для білизни

Як сушити білизну? Сушити на вулиці на натягнутих через весь балкон мотузках або дроті, залишається наліт на одязі, та й сліди від прищіпок складно відпрасувати, а в холодну пору - білизна на вулиці і не висихає зовсім. А при відсутності балкона - сушити одяг, білизна прямо в квартирі або у ванній - все на тих же мотузках, які тягнуться з одного кінця кімнати в інший. Дуже незручно, та ще й сиро!

Невже в 21 столітті до сих пір немає іншого способу сушити білизну? Виявляється, є! І навіть не один. А потрібна для цього всього лише сушарка для білизни. Але ось тут-то і починаються питання. Які бувають сушарки для білизни? Де їх можна розмістити? Яка сушарка підійде для малогабаритної квартири, а яка сушарка оптимальна для ванної? Чи існують мобільні варіанти сушарок? У чому плюси і мінуси кожного з видів сушарок для білизни?

Якщо ви вирішили купити сушилку для білизни, але не знаєте, як правильно вибрати потрібну, якщо вас цікавлять ціни на сушарки для білизни в Алмати, Казахстану - для вас наша стаття.

Якщо ви вирішили купити сушилку для білизни, але не знаєте, як правильно вибрати потрібну, якщо вас цікавлять ціни на сушарки для білизни в Алмати, Казахстану - для вас наша стаття

Види сушарок для білизни

Сучасна сушарка для білизни дуже зручна і практична: встановити її можна в будь-якому місці - в кімнаті, у ванній, на вулиці або на балконі. Тому останнім часом зріс попит на сушарки для білизни в великих містах Казахстану, стоять вони недорого, зате річ в господарстві дуже корисна. Сушарки для білизни у нас можна купити не тільки в інтернет-магазинах і магазинах побутової техніки, а й гіпермаркетах, наприклад, «METRO» в Алмати, SULPAK, TECHNODOM.

Залежно від цього і слід вибирати тип сушарки. Вони бувають:

  • стельові;
  • настінні;
  • електричні;
  • підлогові;
  • портативні (навісні).

Сушарка для білизни стельова

Стельова сушарка для білизни, як і випливає з назви, кріпиться на стелі. Алюмінієва або сталева конструкція надзвичайно зручна: стрижні, на яких сушиться білизна, знаходяться під самою стелею, не завдаючи незручностей. Коли необхідно розвісити білизну, вся конструкція легко опускається, а потім знову піднімається вгору. Є також сушарки з конструкцією «ліана», коли можна регулювати висоту кожного із прутів.

Стельова сушарка для білизни міцна і надійна, вона не займає багато місця, має регулювання висоти, практично непомітна і не заважає відривати вікна. Встановити таку сушілкуможно і на балконі або на лоджії, і у ванній (спеціальне покриття стрижнів не боїться вологи і не схильне до корозії).

У продажу є сушарки з різним кроком між стержнями, різною довжиною кріпильної планки і робочої поверхні (до 15 м), що дає можливість повісити на неї досить велика кількість білизни (до 20 кг).

Вартість стельових сушарок для білизни в інтернет-магазинах і гіпермаркетах Алмати - від 4 400 тг.

Сушарка для білизни настінна

Настінні сушки кріпляться до вертикальної стіни. Серед переваг цих моделей - компактність, а, отже, і можливість установки навіть в невеликих квартирах. Крім того ваш інтер'єр позбавляється «прикраси» у вигляді провисаючих мотузок або дротів.

Існує кілька різновидів настінних сушарок.

Розсувні сушарки:

  • консольні (з жорсткими лозинами, які зсуваються і розсуваються в міру потреби - так звана "гармошка");
  • інерційні (на одній стіні прикріплюється корпус з пружинним барабаном і намотаних на нього 4-6 мотузками, а на іншій - гачки, за які чіпляється рейка з витягнутими з корпусу мотузками, так звана "ліана").

«Гармошки», як правило, виготовлені зі сталі або алюмінію, інерційні сушарки - з пластика.

Робоча поверхня «мотузкових» сушарок може бути досить великою - понад 20 м, при цьому максимальне навантаження - до 10 кг. Сушки- «гармошки» мають меншу довжину робочої поверхні (розмір висунутою частини - 0,6-1,2 м), але на них можна вішати тяжче білизна, а в решту часу - використовувати в якості полотенцедержателя (якщо сушарка встановлена ​​у ванній) .

«Ліана». Ця конструкція ідентична стельових сушарок, тільки кріпиться вона до стіни, а не на стелю (цей різновид ще називають стельові сушарки - за 2 види можливого кріплення). Такі сушарки роблять зі сталі (рідше - зі сталі та алюмінію), так що при сумарній робочої поверхні 12 м вона з легкістю витримає до 15 кг білизни.

Відкидні сушарки для білизни мають форму решітки з рамою, яка прилягає до стіни, а при необхідності просто відкидається в горизонтальне положення. Подібні моделі популярні в квартирах, де дуже маленькі ванні кімнати - настільки, що звичайну сушилку для білизни з настінним кріпленням розмістити там просто ніде. А ось для відкидний місце завжди знайти можна - вона з легкістю розміщується на будь-якому вільному ділянці стіни, граючи «на дозвіллі» роль оригінального декору.

Вартість настінних сушарок для білизни в Алмати - від 3 600 тг.

Сушарка для білизни електрична

Електричні сушарки мають можливість підключення до мережі, що в значній мірі прискорює процес сушіння білизни.

Виробники пропонують два види електричних сушарок: з обов'язковим використанням електроживлення і без (такі моделі схожі на звичайні сушарки і можуть використовуватися без функції нагрівача). Є електричні сушарки для білизни: підлогові, настінні, стельові.

Є електричні сушарки для білизни: підлогові, настінні, стельові

В цілому ж, електросушарки набагато ефективніше звичайних сушарок для білизни і додатково можуть використовуватися в якості обігрівача або полотенцедержателя. Однак при покупці електричних сушарок слід пам'ятати, що вони набагато дорожче звичайних і мають обмеження по установці.

В інтернет-магазинах Алмати електричні сушарки коштують від 5 500 тг.

Сушарка для білизни підлогові

Підлогова сушилка для білизни схожа конструкцією на прасувальну дошку. Тільки замість рівній поверхні у неї прути для білизни. Поставити таку сушарку можна де завгодно - на балконі, в кімнаті або на вулиці. Крім мобільності, вона гранично проста і зручна у використанні, не вимагає монтажу, функціональна і дуже компактна в зібраному вигляді (після використання її спокійно можна прибрати за шафу або в комору).

Безсумнівним достоїнством є і висота сушарки: вам не потрібно, закинувши голову і піднявши руки, вішати білизну на мотузки, які знаходиться вище голови (медики попереджають - це дуже шкідливо для судин).

Безсумнівним достоїнством є і висота сушарки: вам не потрібно, закинувши голову і піднявши руки, вішати білизну на мотузки, які знаходиться вище голови (медики попереджають - це дуже шкідливо для судин)

Однак в розкладеному стані такі сушарки займають досить багато місця, що може виявитися неприйнятним для малогабаритних квартир.

Підлогові сушарки для білизни можуть бути виконані з пластика або металу, їх сумарна робоча поверхня, як правило, 11-20 м (хоча є і моделі на 8 м, і більше 30 м). У продажу є моделі з бічними крилами, а також багатоярусні конструкції (це забезпечує велику робочу поверхню при невеликій займаній площі, проте не годиться для сушіння постільної білизни , Рушників і подібних речей).

В інтернет-магазинах Алмати можна придбати підлогові сушарки для білизни за ціною від 4 200 тг. (в середньому - 5 000-7 000 тг).

Сушарка для білизни навісна

Портативні (навісні) сушарки для білизни - найбільш економні за площею, легкі і недорогі. Вони можуть бути:

  • надверние (чіпляються на двері ванною або кімнати за допомогою 2 гачків, а після використання складаються і забираються);
  • для батарей (навішується на радіатори опалення за тим же принципом, що і надверние);
  • «Куточок» (сушарка ставиться на краю ванни, часто має регульований кут вигину).

надверние (чіпляються на двері ванною або кімнати за допомогою 2 гачків, а після використання складаються і забираються);   для батарей (навішується на радіатори опалення за тим же принципом, що і надверние);   «Куточок» (сушарка ставиться на краю ванни, часто має регульований кут вигину)

Ціна на портативні сушарки в інтернет-магазинах Алмати - від 3 900 тг.

Як вибрати сушарку для білизни

Задавати собі питання «Яку вибрати сушилку для білизни?» Приїхав в магазин, пізно. Вирішити його треба заздалегідь.

А щоб відповідь була правильною, потрібно врахувати кілька факторів.

1. Місце розміщення.
Якщо ви плануєте встановити сушилку у ванній кімнаті, найкраще підійде:

  • електрична,
  • розсувні настінна або
  • стельова сушарка.

Для балконів і лоджій ідеальний варіант - стельова сушарка або вертикальна «ліана»,
а для кімнат - плитка модель.
Для малогабаритних квартир вибирайте портативні сушарки.

2. Вага. Кожна сушарка має свій показник максимального навантаження. Вибираючи ту чи іншу модель, обов'язково поцікавтеся, скільки білизни вона витримає.

3. Спільна робоча поверхня. Це довжина всіх прутів (струн) сушарки в робочому положенні. Чим більше робоча поверхня, тим більше білизни ви зможете розвісити на сушарці, але і тим більше її габарити, вага і вартість.

4. Матеріал. І пластик, і метал мають право на життя. Пластик повинен бути якісним, метал - покритий антикорозійним покриттям. Кращими вважаються сушарки, виконані повністю з нержавіючої сталі. Будьте уважні: іноді виробники комбінують матеріали, роблячи каркас зі сталі, а струни сушарки - з алюмінію. Згодом вони будуть окислюватися, і залишати на вашій білизні темні сліди.

5. Крок між металевими прутами або мотузками. Повинен бути не менше 6 см. Оптимально - 7-9 см (щоб не порушувалася циркуляція повітря, і білизна краще сохло);

6. Кріплення прутів. Якщо ви бачите сліди зварювання - будьте готові, що через деякий час там з'являться і сліди корозії, які не забаряться перейти і на ваше білизна. А ось якщо струни кріпляться до каркасу методом вальцювання, а самі стики ховаються під пластиковою накладкою, ви будете позбавлені не тільки від іржі, але і від можливих затяжок на білизну.

Крім основних характеристик, сушарка для одягу може мати і різні додаткові функції і можливості. Серед них:

  • бічні крила у підлогових сушарок (полички-розкладачки з боків, за рахунок яких збільшується місткість сушарки; корисно в разі, якщо кількість білизни може значно відрізняться раз від разу);

    бічні крила у підлогових сушарок

  • сушка взуття (спеціальні колодки для розміщення на сушарці);
  • транспортувальні ролики (для зручності переміщення сушарки; найчастіше зустрічаються в багатоярусних конструкціях);
  • держатель для вішалок-плічок.

Озброївшись отриманими знаннями, визначивши куди ставити або вішати сушилку, якого розміру вам потрібна сушарка для білизни, можна прогулятися по супермаркетам побутової техніки або інтернет-магазинів і купити ідеальну сушарку для білизни. Коштує вона не дорого, зате річ в господарстві дуже корисна, і ви це безперечно оціните, тільки почавши користуватися сушаркою для білизни.

Можливо, вам будуть цікаві:

Як вибрати пральну машину автомат

Як вибрати швейну машинку, ціни в Алмати, Казахстані


Кількість переглядів статті - 15285

Невже в 21 столітті до сих пір немає іншого способу сушити білизну?
Які бувають сушарки для білизни?
Де їх можна розмістити?
Яка сушарка підійде для малогабаритної квартири, а яка сушарка оптимальна для ванної?
Чи існують мобільні варіанти сушарок?
У чому плюси і мінуси кожного з видів сушарок для білизни?