Полезные материалы

Мицеллярная вода гарньер, Лореаль і чиста лінія, відгуки

  1. Краща мицеллярная вода
  2. Мицеллярная вода чиста лінія
  3. Мицеллярная вода чорні перли
  4. Мицеллярная вода Лореаль
  5. Мицеллярная вода гарньер і Біодерма
  6. Мицеллярная вода garnier рожевої і блакитний версії
  7. Мицеллярная вода garnier з маслами

Деякий час назад я задавалася питанням: для чого потрібна мицеллярная вода на моїй полиці у ванні поруч з косметикою, яка і без неї забезпечує повноцінний демакияж. Молочко і вершки бездоганно підходять для видалення декоративної косметики і очищення не жирної або вікової шкіри, як моя. Вони мене ніколи не підводили.

Але, як і всі цікаві жінки не могла не зацікавитися новим для мене засобом для зняття макіяжу. Першим придбанням стала мицеллярная вода чиста лінія. Через два місяці для порівняння купила чорні перли, пізніше були гарньер, Лореаль і Біодерма.

Про всіх цих продуктах читайте мої відгуки, з яких зрозумієте, яка мицеллярная вода для вас найкраща. Кожна з них має плюси і мінуси, але все - таки можна знайти серед них свій ідеальний варіант, який забезпечить привабливий і свіжий зовнішній вигляд незалежно від настрою чи віку.

Краща мицеллярная вода

Всі види косметики, про які піде мова, варті уваги. По - перше, вони популярні серед дівчат і жінок різного віку, по - друге, невисока ціна робить їх доступними всім:

  • чиста лінія, 86 рублів;
  • чорні перли, 165 р .;
  • Лореаль, 205 р .;
  • гарньер, 249 р;
  • гарньер з маслами, 369 р;
  • Біодерма, 450 р.

Міцелярно воду можна купити в самому звичайному магазині, хоча в моєму маленькому провінційному містечку bioderma sensibio не знайшла, замовила на сайті. На деяких флаконах з інтересом прочитала фразу: не вимагає змивання (Лореаль, гарньер і Біодерма). Пізніше, мій досвід переконав мене, що це не перевага, а істотний мінус.

Наприклад, в міцелярної воді Лореаль склад інгредієнтів включає розчиняє речовину Hexylene Glycol, яке викликає роздратування і лущення. Хоча в складі також міститься м'який Poloxamer 184, проте, якщо не змивати це засіб, після декількох застосувань з'являються алергічні симптоми.

Найдорожча зі списку мицеллярная вода Біодерма, в тому числі не виняток. Основа продукту - класичний емульгатор PEG в поєднанні з дратівливим речовиною Propylene Glycol.

Переглядаючи склад кожного продукту і аналізуючи відгуки, зробила висновок: якщо в списку інгредієнтів зустрічаються перераховані нижче речовини, тоді залишати засіб на обличчі, не змиваючи, не можна, інакше не уникнути неприємних наслідків:

  • пави (Lauryl Glucoside, Coco Glucoside);
  • емульгатори PEG, PPG в поєднанні з Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hexylene Glycol.

До речі, дерматологи кажуть, що вмиватися треба навіть після застосування безпечної міцелярної води.

Мицеллярная вода чиста лінія

Ціна міцелярної води чиста лінія найнижча, але в справі вона далеко не прозаїчна. Флакон невеликий і компактний, а запах ніжний і приємний. Квіткова композиція складається з екстрактів ромашки і троянди. Одна заспокоює шкірний покрив, інша - виводить токсини, а разом з мицеллами (очисними частками) вони дбайливо, без роздратування знімають макіяж.

Ця мицеллярная вода непогана, але вона не підходить для очищення жирної шкіри, так як підвищує салоотделение, а також має ще кілька недоліків:

  • до складу входять небезпечні речовини;
  • не видаляти водостійкий макіяж (доводиться із зусиллям натирати обличчя, що викликає почервоніння);
  • стягує шкірний покрив;
  • не економічні (витрачається протягом місяця);
  • щипає очі (хоча виробник з цим не згоден).

Отже, захоплення від міцелярної води чиста лінія не було, так само як поганих спогадів. Вона дійсно дбайливо і ефективно видаляє макіяж, але тільки не водостійкий.

Мицеллярная вода чорні перли

На витонченому флаконі міцелярної води чорні перли читаємо інформацію виробника: видаляє макіяж одним рухом, заспокоює і доглядає з першої секунди, 20% активної сироватки діє миттєво, підходить навіть для сухої і чутливої ​​шкіри, очищає від бруду і токсинів, не дратує і не створює дискомфорту .

Застосування міцелярної води просте: змочуємо ватний диск, легким рухом проводимо по масажних лініях, прикладаємо на вії і повіки на короткий час, а потім прибираємо з залишками декоративної косметики.

Привабливі обіцянки виробника перевірялися протягом півроку. Такий термін придатності міцелярної води чорні перли після розтину.

Читаючи уважно склад, можна здогадатися, що чорні перли не підходить для проблемної шкіри з акне, екземою та іншими дефектами. У цьому винен такий знайомий нам інгредієнт, як Propylene Glycol. Відгуки споживачів підтверджують це.

Чи не ідеальний склад міцелярної води чорні перли включає також консерванти типу DМDМ Hydantoin, емульгатори, пави, ароматизатори і, на щастя, компоненти натурального походження, в тому числі екстракти ламінарії і квіток троянди, масло камелії. Тригліцериди захищають від наслідків шкідливих факторів навколишнього середовища, Allantoin знімає запалення і подразнення, вітамін С активує процес вироблення колагену, Betaine і гліцерин діляться зволожуючими властивостями.

Мені сподобався квітковий запах міцелярної води чорні перли, але не її якості. Макіяж вона змиває не одним рухом (як каже виробник), а тільки з третьої чи четвертої спроби. Після такої процедури шкірі не комфортно. Їй стає легше тільки після прохолодної води з - під крана. До речі, з вій туш не змивається зовсім, тут чорні перли не справляється на 100%.

Додаткові негативні враження: щипає очі, залишає липкий слід.

Мій досвід з міцелярної водою чорні перли закінчився твердим рішенням знайти засіб для зняття макіяжу краще. Хоча перли має приємний аромат, красивий флакон і не зовсім поганий склад, він не справляється ефективно зі своїм основним завданням. Зовсім не хочеться багаторазово натирати обличчя, перш, ніж настане очікуваний результат.

Мицеллярная вода Лореаль

Мицеллярная вода Лореаль не схожа на перші два засоби. Вона не має запаху, а склад не містить екстракти рослин і коензиму для додаткового догляду за шкірою, крім зняття макіяжу. У ній немає ПАВов, алкоголю і парабенів, а значить можна безпечно застосовувати навіть для чутливої ​​або сухої шкіри.

Позитивні відгуки:

  • не викликає подразнень і сухості;
  • змиває водостійкий макіяж, в тому числі на очах і губах;
  • економічно витрачається;
  • не дорога за вартістю.

Негативні відгуки: щипає очі, після тривалого застосування без змивання викликає негативні наслідки (алергію).

Мицеллярная вода для зняття макіяжу l'oréal не зовсім досконалий вибір. Одним вона подобається, іншим ні. Мені вона здалася не поганий в порівнянні з чорним перлами, але все - таки не найкращою з мого списку.

Мицеллярная вода гарньер і Біодерма

У пошуках досконалої міцелярної води, зацікавилася брендом garnier. На полиці магазину я зустріла чотири види кошти:

  • рожевий гарньер (підходить для всіх типів шкіри);
  • блакитний (для жирної і проблемної);
  • фіолетовий (для комбінованої);
  • мицеллярная вода гарньер, збагачена маслами (для всіх типів).

Я вибрала два варіанти для порівняння: перший і останній. Через деякий час garnier порівняла з аптечної міцелярної водою Біодерма і зрозуміла, що вони схожі властивості і не тільки:

  • наприклад, і garnier, і Біодерма не мають запаху;
  • не залишають липкого сліду;
  • якісно видаляють навіть стійкий макіяж;
  • НЕ щипають очі;
  • не викликають подразнень;
  • містять не ідеальний склад інгредієнтів, хоча в аптечний продукт додані лікувальні компоненти (Zinc PCA), а в garnier (блакитний флакон) - спирт. Так два бренду одного концерну по-різному вирішили питання очищення від косметики проблемної шкіри. На ділі ця суттєва різниця непомітна, по крайней мере, після місячного застосування міцелярної води.

Аптечна мицеллярная вода випускається в трьох обсягах (100 мл, 250 мл і 500 мл). Найменший флакон засобу коштує трохи дорожче, ніж garnier рожевої, блакитний або фіолетового версії об'ємом рідини 400 мл.

З практичною точки зору, переплачувати гроші за продукт, який нічим не ліпший garnier, немає сенсу. Але це тільки лише мої враження, хоча засновані вони на власному досвіді.

Мицеллярная вода garnier рожевої і блакитний версії

Склад двох різних засобів garnier один і той же, за винятком спирту, який додали в блакитний флакон. З цієї причини різні враження про міцелярної воді.

рожева версія

блакитна

м'яка агресивна не дратує очі щипає видаляє макіяж, не викликаючи сухість підсушує прищики матує можна залишати, не змиваючи водою, так як після застосування немає ніяких негативних наслідків без змивання викликає поява жирного блиску і відчуття неприємної плівки без запаху економічне витрачання змивають кремові текстури з першого разу зі стійкою косметикою справляються після невеликих зусиль склад не містить віддушки

Мицеллярная вода garnier з маслами

Мицеллярная вода з аргановою олією можна успішно застосовувати для очищення шкіри від щільних (стійких) тональних засобів. Завдяки своїй новій формулі, гарньер справляється з ДЕМАКИЯЖ набагато успішніше всіх інших продуктів.

Властивості і якості двухфазной міцелярної води від виробника:

  • флакон 400 мл;
  • підходить для всіх типів шкіри;
  • заспокоює;
  • видаляє всі забруднення з першого разу;
  • очищає від стійкого макіяжу;
  • в складі містить два силікону, Арганова масло, отдушку;
  • не залишає на шкірі жирний або липкий слід.

Також, виробник повідомляє, що цю міцелярно воду можна не змивати, але дерматологи радять зворотне. Перед застосуванням рідину необхідно обов'язково струсити, щоб перемішалися шари масла і води, і тільки потім можна приступати безпосередньо до видалення макіяжу.

Моя думка: непогано мати в розпорядженні два засоби гарньер: з аргановою олією і в рожевому бутильке. Одна допомагає змивати стійкі тони, а інша відмінно справляється зі звичайною косметикою і тушшю.

Резюме: garnier - це якісна бюджетна косметика . Правильне застосування не дозволяє розчаруватися в ній. Моя порада жінкам, заснований на особистому досвіді: завжди змивайте міцелярно воду, ігноруйте рада виробника (це тільки реклама).

На моїй полиці у ванні тепер завжди тільки два засоби. Міцелярної водою з аргановою олією я користуюся навесні, восени і взимку, коли роблю водостійкий макіяж. Вода з рожевою етикеткою (для всіх типів шкіри) - ідеальний варіант для очищення обличчя влітку. Мене не бентежать в складі аромату і силікони. Не помітила, щоб після застосування продуктів шкіра з - за них зіпсувалася.

Щоб зрозуміти переваги однієї міцелярної води в порівнянні з іншого, досить спробувати їх в справі тільки два дні. Щільний тональний крем не змивається простий міцелярної водою, але демакияж очей нею робити вигідніше, ніж маслянистою рідиною, яка з цим завданням не справляється.

Після очищення рідиною з маслом, шкіра скрипить від чистоти (на ватяному диску не залишається навіть натяку на залишки декоративної косметики). Але мати в розпорядженні тільки одне це засіб, як показав особистий досвід, недостатньо.

Всі мінуси і плюси двухфазной новинки гарньер з досвіду інших споживачів:

недоліки переваги Парфюмний аромат, який швидко не проходить, а затримується надовго Великий обсяг, якого вистачає на кілька місяців Чи не змиває макіяж одним рухом без тертя Не викликає подразнень або почервоніння Після застосування з'являється жирна плівка, правда незабаром вона вбирається Не дорога за вартістю Не підходить для занадто сухої і чутливої ​​шкіри, пересушує їх Добре очищає пори

Щоб знайти правдиву відповідь на питання: підійде вам така косметика чи ні, треба самим її спробувати. Мені вона подобається, іншим - ні, а треті висловлюють невпевненість в тому, що це універсальний варіант.