Полезные материалы

Дизайнерський папір: краса в деталях

  1. Основні види дизайнерського паперу
  2. Щільність дизайнерського паперу
  3. Кольорова дизайнерський папір
  4. Дизайнерський папір біла
  5. Фактура і тиснення
  6. Як здійснюється друк на дизайнерському папері
  7. Як вибрати дизайнерський папір для виготовлення конкретної поліграфічної продукції
  8. Огляд новинок в асортименті постачальників дизайнерського паперу
  9. Favini
  10. Kapag
  11. TPG
  12. Fedrigoni
  13. Gmund
  14. Neenah Paper
  15. Gruppo Cordenons
  16. Де купити дизайнерський папір

З цієї статті ви дізнаєтеся

  • Які види дизайнерського паперу існують
  • Як відбувається друк на дизайнерському папері
  • Як вибрати дизайнерський папір
  • Які новинки дизайнерського паперу пропонує сьогодні ринок

Дизайнерський папір - це особливий матеріал, який використовується для виготовлення ексклюзивної друкованої продукції. Для неї характерна незвичайна фактура, оригінальна текстура, різноманітність колірної гами, проводиться вона з сировини високої якості. Мікровключення, різні волокна і крупиці надають папері незвичайний вид або служать для імітації будь-якого матеріалу.

Основні види дизайнерського паперу

До теперішнього часу немає єдиних чітких критеріїв, керуючись якими, можна віднести той чи інший вид паперу до сегменту дизайнерських матеріалів. Дизайнерський папір - це незвичайний матеріал. Вона відрізняється від стандартних видів паперу (крейдованого, етикеткової, офсетного) фактурою, щільністю, кольоровою гамою.

До дизайнерських матеріалів можна віднести тонку прозору кальку і голографічний ламінований картон. Такий папір може бути тонованою, з металізованим або поліуретановим покриттям, гладкою або з тисненням.


Основні характеристики дизайнерського паперу - це велика колірна гамма, нестандартна фактура, наявність спеціального покриття, незвичайна текстура або тиснення.

Дизайнерський папір відрізняється від звичайної не тільки за фактурою і колірній палітрі, але і по щільності. Наприклад, для виготовлення візиток використовують щільну, стійку до зовнішніх впливів папір. Фарбувати кожну візитну картку в потрібний колір не має сенсу. Це призведе до зайвих витрат. Простіше вибрати фактурний дизайнерський паперовий матеріал потрібного кольору і нанести на нього логотип або текст.

Дизайнерський папір активно використовується для виробництва:

  1. візитних карток;

  2. етикеток;

  3. рекламних буклетів;

  4. товарної або подарункової упаковки;

  5. POS-матеріалів;

  6. листівок і карток;

  7. запрошень на захід або торжество;

  8. декоративних елементів;

  9. обкладинок для книг і блокнотів.

Існує кілька видів ексклюзивної паперової продукції. Для реалізації поліграфічного проекту вибирають папір з певними, найбільш підходящими, характеристиками.

Рекомендовані статті по даній темі:

Щільність дизайнерського паперу

Дизайнерський папір різниться по щільності, яка варіюється від 80 до 300 г / м2. Тонкий матеріал більше підходить для друку буклетів, фірмових бланків, вкладишів в листівки або запрошення. Більш щільний матеріал використовують для створення оригінальних папок, листівок, обкладинок, палітурки. Добре підходить щільна дизайнерський папір для візиток.

Кольорова дизайнерський папір

Вона може бути будь-якого кольору і відтінку. Її необмежений асортимент дозволяє підібрати необхідний матеріал для реалізації будь-якої творчої ідеї.

Дизайнерський папір біла

Такий папір без тиснення роблять з чистої целюлози. Її виробляють за особливою технологією, Вона має бездоганну білизною, незвичайної гладкою поверхнею і відноситься до класу «Преміум».

Фактура і тиснення

Різні види дизайнерського паперу можуть значно відрізнятися один від одного по художньо-декоративного обробці поверхні.

Найбільш поширені фактури елітної паперу:

  1. льон;

  2. шкіра;

  3. мікровельвет;

  4. молоток;

  5. мозаїка;

  6. полотно;

  7. фетр;

  8. пісок;

  9. шовк;

  10. очерет;

  11. верже.

Як здійснюється друк на дизайнерському папері

Дизайнерський папір належить до особливого ряду елітних матеріалів, несхожих на інші види паперової продукції. При виготовленні високоякісних і незвичайних її сортів виробники використовують найрізноманітнішу кольорову гаму, створюють незвичайні фактури.

Новітні технології та сучасне обладнання дозволяють розробляти унікальні колекції дизайнерського паперу. Для отримання незвичайних ефектів застосовують всілякі способи тиснення, наносять металізовані і перламутрові покриття, додають мікровключення і вкраплення.

Перед виробниками дизайнерських паперових матеріалів варто ще одна важлива задача. Створюючи незвичайну красу, не можна забувати про технологічні характеристики та вимоги поліграфічної друку. Дизайнерський папір повинна бути не тільки привабливою, але і придатною для різних способів друку (цифровий, офсетний, шелкографические) і післядрукарської обробки (різання, склеювання, биговки, тиснення і ін.). Тому, перш ніж почати працювати з дизайнерським папером, необхідно врахувати всі рекомендації виробників і постачальників.

Перш ніж нанести зображення на дизайнерський папір, слід ознайомитися з основними правилами друку. Не варто наносити на поверхню такого матеріалу повнокольорові малюнки і фотографії, так як вони будуть відволікати увагу, а фактура створить на зображенні зайві тіні. Вибране зображення повинно відповідати колірній палітрі, текстурі і фактурою конкретного матеріалу для друку.


Основний принцип при роботі з дизайнерськими целюлозними матеріалами - помірність. Для друку зображення не рекомендується використовувати більше двох фарб. Щоб не спотворити поверхню, краще виконати друк золотими, срібними або криють фарбами, шовкографію, фольгування, конгрев, тиснення та інші види обробки.

Як вибрати дизайнерський папір для виготовлення конкретної поліграфічної продукції

На ринку ексклюзивних целюлозних матеріалів споживачеві пропонується величезний вибір дизайнерського паперу. Вона відрізняється по щільності, кольору, фактурі, тиснення та інші характеристики. Виробники об'єднують в серії і колекції сотні варіантів продукції. В такому різноманітті найкраще орієнтуватися за допомогою пробних зразків, які можна піддати певним маніпуляціям: помацати, пом'яти, порвати, намочити і т. Д.

Для виконання творчого проекту найчастіше використовується кілька видів дизайнерського паперу. Друк етикеток, візиток, рекламних буклетів, запрошень, обкладинок виконується на різних паперових матеріалах.

При замовленні партії дизайнерської целюлозно-паперової продукції споживачеві обов'язково запропонують кілька різних варіантів. Вибираючи дизайнерський папір, слід керуватися не тільки естетичними уподобаннями. Дуже важливо мати чітке уявлення про спосіб застосування, технології друку і додаткової післядрукарської обробці.


Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому вигляді дизайнерського паперу, слід знати:

  1. Текст, надрукований чорнилом, краще зберігається на глянцевому папері. Для матового носія доцільніше вибрати тиснення - цей спосіб обробки дорожче, але більш зносостійкий.

  2. Для виготовлення візитних карток, запрошень, листівок більше підійде щільний дизайнерський картон. На щільному матеріалі краще розкриється фактура малюнка. Друк візиток на дизайнерському папері з високою щільністю охороняє виріб від загину куточків і тріщин.

  3. Щоб вибрати для різних цілей найбільш підходящу фактуру паперу, використовуйте пробні зразки. Пам'ятайте, що для кожного виду поліграфічних виробів необхідно підібрати відповідний паперовий матеріал. Кольорове рішення і художнє оформлення може бути в єдиному стилі, але щільність, текстура і фактура залежать від способу застосування і технології друку.

  4. Нераціонально вибирати білий папір, якщо дизайн передбачає єдиний колірний фон поліграфічного виробу. Велика витрата фарби на заливку всій площі збільшить вартість друку. Краще спочатку звернути увагу на паперовий матеріал потрібного кольору.

  5. Якщо планується виконання великої партії поліграфічної продукції, вигідніше замовити велику партію дизайнерського паперу. Оптова закупівля дозволяє придбати відразу кілька видів паперу по більш прийнятною ціною. Це набагато зручніше, ніж кожен раз докуповувати необхідні матеріали в роздріб.

  6. Обов'язково зверніть увагу на рекомендації виробника по використанню товару. Врахуйте, що не кожен вид паперу може відповідати способу друку, який ви вибрали. Матеріал, що підходить для офсету, не завжди придатний для шовкографії або тиснення.

  7. Ламінування (покриття плівкою) збільшує товщину паперового листа приблизно на 30% і захищає зображення від стирання. Для покриття плівкою щільність паперу повинна бути не менше 170 г / м².

Огляд новинок в асортименті постачальників дизайнерського паперу

SEF

Флокированниє матеріали дуже затребувані на ринку дизайнерського паперу. Це призвело до збільшення їх поставок. Французькі виробники розширили колекцію Dainel SG виробництва концерну SEF. З'явилися нові кольори: світло-рожевий Azalee, бірюзовий Bleu Caraibes, блакитний Bora-Bora, смарагдовий Connemara, бузковий Mauve і ліловий Muskat.


Favini

Дизайнерський папір з колекції Crush проводиться на італійській фабриці Favini. До її складу входять 15% органічних матеріалів і 30% продуктів вторинної переробки. У колекції Crush з'явилися відразу три нові кольори: Cherry (вишневий), Lavender (лавандовий) і Grape (виноградний).

Lunar - чисто целюлозний, тонована в масі папір із спеціальним перламутровим покриттям і витонченою фактурою. Колірна палітра Lunar - результат натхнення її творців. Виробник пропонує сім відтінків, що символізують фази місяця - від сліпуче білого кольору повного місяця до майже чорного відтінку молодика.


Серед різних видів дизайнерського паперу картон Sumo відрізняється чудовою якістю. Матеріал, створений для унікальної поліграфічної продукції, виглядає презентабельно і розкішно. Виробник пропонує картон двох колірних рішень: теплий білий і елегантний чорний. Спеціальна технологія фарбування дозволяє рівномірно розподілити колір не тільки по поверхні, але і в товщі матеріалу. Sumo стане хорошим вибором для практичних замовників, які шукають щось особливе.


Kapag

Швейцарська компанія Kapag розширила лінійку щільності крафта Ecoliner: 100, 120, 140, 160, 250, 290 і 350 г / м2. Матеріали цього виробника з 2011 по 2016 рік були відомі під маркою Schoellershammer RC. Популярна дизайнерський папір натурального коричневого відтінку складається на 100% з переробленої сировини і має бездоганну репутацію екологічно чистої продукції.


TPG

Два види дизайнерського паперу Fancy Emboss і Galaxy Metallic виробництва TPG відомі в Росії з 2009 року. Тонована в масі Fancy Emboss з трьома оригінальними тисненнями ( «полотно», «шнур», «льон») володіє особливою міцністю. Її щільність складає 110 г / м2. Fancy Emboss широко використовується для виготовлення обкладинок книг, жорсткої упаковки, пакетів та канцелярських виробів.


Пофарбована в масі дизайнерський папір Galaxy Metallic має металізований ефект за рахунок поверхневого шару, який наноситься способом екструзії. Матеріал з двостороннім покриттям проводиться в щільності 120, 250 і 300 г / м2, а з одностороннім - у щільності 110 г / м2.


Fedrigoni

Колекція дизайнерського паперу з литим крейдований поверхні Splendorlux Metal розділена на дві незалежні групи: Splendorlux Metal і Splendorlux Mirror. Спеціальна обробка картону Splendorlux Mirror дозволяє створити ефект полірованого до дзеркала металу.


Колекція дизайнерського паперу від Fedrigoni - Sirio Color поповнилася новими квітами: Antracite (антрацит), Cacao (какао), Cashmere (кашемір), Iris (ірис), Nude (тілесний).


Gmund

Bier Papier - це гладка, тонована в масі папір без покриття. До її складу входить перероблене вторинну сировину, отримане з відходів виробництва пива, на поверхні видно дрібні вкраплення. Виробник пропонує п'ять натуральних природних відтінків, які отримали назву на честь відомих сортів пива: Ale (ель), Bock (бок), Lager (лагер), Pils (пілзнер), Weizen (Вайцен). Цей дизайнерський матеріал добре поєднується з естетикою і фірмовим стилем барів і ресторанів.


Neenah Paper

У 2016 році російський ринок поповнився новою серією екологічно чистої дизайнерського паперу Planet Еко ( «Жива планета») від компанії Neenah Pape. Planet Еко представлена ​​двома групами матеріалів: ENVIRONMENT PAPERS і NEENAH FOLDING BOARD. Природна палітра кольорів і шорстка на дотик поверхня групи ENVIRONMENT PAPERS символізує спокійну природну красу. Колірна гамма була розроблена відповідно до маркетинговими дослідженнями ринку. До колекції увійшли сім варіантів кольору і дві доступні щільності: 118 і 270 г / м2.


Gruppo Cordenons

Італійська фабрика Gruppo Cordenons виробляє дизайнерську папір LEATHERLIKE. Особливе тиснення і додаткова обробка поверхні робить паперову фактуру схожою на натуральний матеріал. Текстура «класик» і «вінтаж» виглядає оригінально і ефектно. Колірна палітра представлена ​​трьома відтінками, в щільності 120, 230 і 360 г / м2.


Де купити дизайнерський папір

Але де ж замовити якісні вироби з дизайнерського паперу, коли Інтернет рясніє різноманіттям реклами? Який компанії віддати перевагу? Пропонуємо вам скористатися послугами нашої друкарні «СловоДело», яка зручно розташувалася в центрі Москви. Ми любимо свою справу і завжди прагнемо стати кращими, використовуємо нестандартний підхід і пропонуємо креативні дизайнерські рішення. Але це далеко не всі переваги роботи з нашою компанією! Звернувшись до професійних, уважним і відповідальним фахівцям «СловоДело», ви отримаєте:

  • індивідуальний підхід до кожного вашого замовлення;

  • суворе дотримання всіх узгоджених вимог;

  • відсутність помилок при виготовленні вашої продукції;

  • сучасне німецьке обладнання;

  • виконання замовлень точно в обумовлені терміни;

  • прийнятні ціни.

Виробництво друкарні «СловоДело» працює цілодобово, а співробітники беруться за термінові замовлення, друкують великі тиражі продукції і виконують весь комплекс супутніх послуг.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону +7 (495) 207-75-77. Якщо ви замовляєте вперше, скажіть менеджеру, що прийшли з сайту і отримаєте знижку - 5%.


Який компанії віддати перевагу?