Полезные материалы

Вибирайте маски з глини і підтримуйте свою молодість!

  1. ↑ Біла косметична глина
  2. Блакитна або синя ↑ глина
  3. Нова стаття: ↑ Маски для губ - ніжний догляд
  4. Рожева глина ↑
  5. Червона глина ↑
  6. Жовта косметична глина ↑
  7. Чорна косметична глина ↑
  8. Сіра глина ↑
  9. Глиняні маски: варіанти рецептів ↑

Вітаю Вас, дорогі читачки

Вітаю Вас, дорогі читачки! Сьогодні я хочу розповісти вам про масках на основі глини для підтримки молодості.

Чи пам'ятаєте ви з чого Бог зліпив людину? З глини. Може тому вона так корисна для нашої шкіри? (Жарт)

З давніх часів косметична глина цінується, як відмінний засіб по догляду за шкірою обличчя і тіла, регулярне її використання в будь-якому віці покращує стан шкіри, надає їй гладкість і бархатистість.

Якщо серйозно, то на перший погляд здається, що глина - звичайна бруд. Але навіщо тоді роблять маски з глини? Будь-яка глина - це різновид гірської породи, яка завдяки своїй пористій структурі є адсорбентом, що збирає з шкіри різні побічні продукти її життєдіяльності (наприклад, жир і бруд).

Тобто глина здатна ефективно і без травм очищати шкіру. Тому глина широко поширена в світі косметології і є компонентом багатьох масок для обличчя. Після виконання свого завдання глину можна легко змити, що робить її ще більш практичною у використанні. Глина для таких цілей видобувається в екологічно чистих районах і продається у вигляді сухого порошку.

Порошок зазвичай розводять водою, але іноді в деяких рецептах використовують інші рідини. Розведена глина вже сама по собі є маскою і часто не вимагає додаткових інгредієнтів. Але важливий момент - підбір виду глина для вашого типу шкіри. У косметичних цілях використовується безліч різних видів глин, що відрізняються між собою за кольором. Так як колір визначається наявністю в речовині тих чи інших матеріалів, то значить, що глини різних кольорів мають різні хімічні склади, і тому в кожному випадку можна підібрати той тип глини, які необхідний саме вам.

Маски з глини доступні для «домашньої косметології», також як і скраб з кави , Тому їх може робити жінка з будь-яким достатком. Але перш ніж говорити про масках, спочатку розповім про властивості різних видів глин. До речі, я в недалекому майбутньому планую написати про використання глини не тільки в догляді за особою, але також і за тілом, а також про інші чудесних масках для особи, якими користуюся сама.

Кожен вид глини в залежності від кольору буде по-своєму впливати на шкіру. Тому давайте розглянемо, яка косметична глина в принципі існує. У косметології представлена ​​широка палітра кольорів. При написанні цієї статті я була приємно здивована і не знаю як для вас, але це стало для мене справжнім відкриттям. У дівоцтві для мене була доступна тільки сіра і зелена глина, а тепер їх он скільки з'явилося.

Біла косметична глина

Основний компонент - мінерал каолініт Основний компонент - мінерал каолініт. Він здатний стимулювати вироблення лецитину в клітинах, підвищуючи пружність шкіри і сприяючи регенерації клітин. Маски з білої глини прекрасно підходять дівчатам і жінкам з жирною і проблемною шкірою обличчя.

Такі маски очищають шкіру, мають протизапальну дію, усувають від вугрів, покращують колір обличчя. Цей вид глини стягує пори і може вбирати надлишки жиру. Також вона підійде і власницям чутливої ​​шкіри, так як рівень pH близький до pH шкіри, т. Е. Близько 5.

Блакитна або синя ↑ глина

Косметологи вважають цю глину найкращою і корисною Косметологи вважають цю глину найкращою і корисною. Кольором вона зобов'язана іонів срібла, також вона містить безліч корисних мінеральних солей і мікроелементів.

Так як срібло відомо своїм протизапальну й антисептичну дію, маски з блакитної глини використовують для позбавлення від вугрів, загоєння невеликих ранок і очищення шкіри від забруднень. Такі маски тонізують особа і покращують його колір. Ще однією важливою властивістю блакитної глини є те, що вона здатна розгладжувати дрібні мімічні зморшки, освітлювати веснянки і різні пігментні висипання.

Маски з блакитною глиною нормалізують обмін речовин в клітинах шкіри і покращують підшкірне кровообіг. Підходять вони для нормальної та комбінованої шкіри, а також в боротьбі з прищами.

Нова стаття: ↑ Маски для губ - ніжний догляд

Зелена косметична глина ↑

Містить кальцій, цинк, фосфор, магній і срібло Містить кальцій, цинк, фосфор, магній і срібло. Ці мікроелементи здатні відновлювати гідробаланс шкіри, т. Е. По-російськи запобігати втрату вологи. Маски, що містять зелену глину, мають омолоджуючий ефект: вони розгладжують і підтягують шкіру, роблять її більш еластичною.

Вона також дезінфікує пори і скорочують виділення шкірного жиру, прекрасно очищають від надлишків шкірного сала. Цей тип глини дуже добре допомагає при проблемній шкірі, коли є вугрі.

Я сама в молодості, коли косметологи та салони краси тільки набирали обертів, рятувалася лише нею. Такі маски чудово підходять людям з жирною шкірою, але, якщо є рожеві вугри, користуватися ними не варто.

Рожева глина ↑

Сама по собі вона в природі не існує, її отримують за допомогою змішування червоної і білої глини, отже, вона поєднує в собі властивості і того, і іншого виду глини Сама по собі вона в природі не існує, її отримують за допомогою змішування червоної і білої глини, отже, вона поєднує в собі властивості і того, і іншого виду глини.

Маски з рожевої глиною використовують для догляду за сухою, роздратованою або чутливою шкірою. Підходять вони також і для шкіри нормального типу, яку потрібно зволожувати і живити час від часу.

До сих пір можна почути, що рожева глина здатна очищати не тільки плоть, а й ауру людини. Але професійні косметологи вважають рожеву глину марною і малоефективною.

Червона глина ↑

Колір обумовлений наявністю оксидів заліза і міді Колір обумовлений наявністю оксидів заліза і міді. Вони позитивно впливають на кровопостачання, підвищують еластичність тканин. Поліпшується стан не тільки шкіри, але і кровоносних судин, які до неї прилягають.

Маски з червоної глини розгладжують зморшки, роблять контури особи більш чіткими, заспокоюють роздратовану шкіру, знімають запалення, але за здатністю очищати поступаються маскам із зеленої глини.

Червона глина ідеально підходить для чутливої ​​і схильної до почервоніння і подразнень шкіри.

Жовта косметична глина ↑

Ця глина багата калієм і залізом Ця глина багата калієм і залізом. Маски з жовтою глиною збагачують шкіру киснем, виводять токсини, покращують колір обличчя і тонізують шкіру. Також вони скорочують кількість зморшок і їх глибину.

Такі маски рекомендовані людям з шкірою, що в'яне. Крім цього, жовта глина допомагає позбавиться від пігментних плям на обличчі оскільки володіє отбеливающими властивостями.

Однак косметологи не дуже шанують цей вид глини для особи, оскільки не бачать особливо відчутного ефекту від використання. Тому оцінити ефективність і вирішити використовувати потрібно вам, дорога гостя.

Чорна косметична глина ↑

Містить в складі мінерали і мікроелементи (залізо, кальцій, стронцій, кварц і ін Містить в складі мінерали і мікроелементи (залізо, кальцій, стронцій, кварц і ін.), Які діють на шкіру як скраби. Антитоксичність чорна глина здатна виводити зі шкіри шкідливі речовини, очищати пори, видаляти забруднення і відмерлі клітини, покращувати обмін речовин.

Також вона є популярним антицелюлітний засобом. Саме вона часто позиціонується в якості професійного кошти в лікуванні акне. Чорна глина дуже агресивна за своєю дією, може викликати печіння і свербіж. Тому не рекомендується використовувати при дуже чутливій шкірі.

Сильно зневоднюється шкіра, тому потрібно обов'язково наносити зволожуючі креми відразу після змивання. Але в свою чергу дуже добре позбавляє від прищів і лікує жирну або комбіновану шкіру.

Сіра глина ↑

Видобувається з морського дна, її ще називають бентонітової глиною Видобувається з морського дна, її ще називають бентонітової глиною. Вона зволожує шкіру, живить і збагачує її, має омолоджуючу дію. Чудово підходить для зрілої шкіри будь-якого типу.

Сіра глина дуже схожа за складом з лікувальними грязями і має відмінний ефект від застосування. Часто використовується не тільки для омолодження обличчя, але і для лікування целюліту, а також для позбавлення від пітливість ніг.

Так що, перш ніж робити маску, вивчіть властивості всіх описаних вище видів, підберіть колір, який буде найоптимальнішим для вашої шкіри.

Глину застосовують не тільки в салонах краси, можна користуватися нею навіть у себе вдома. Перш ніж підбирати рецепт маски, розглянемо загальні правила, яких потрібно дотримуватися, щоб не принести собі шкоди.

  • Тари для масок повинні бути скляними або керамічними, також підійде емальований посуд. Так як глини швидко реагує з металом, посуд з цього матеріалу не підходить, а маски, що пролежали в металевій тарі хоча б п'ять хвилин, вже не придатні для використання.
  • Глиняні маски обов'язково потрібно робити лежачи, так як глина дуже важка і вона може послужити причиною обвисання шкіри обличчя.
  • Маску ні в якому разі не можна перетримувати, так як можна висушити шкіру. Тривалості процедур: для сухої шкіри - 5-7 хвилин, для нормальної - 10 хвилин, для жирної - 15 хвилин. Власницям сухої шкіри не рекомендовано робити маски частіше двох разів на тиждень. Людям з жирним типом шкіри допускаються маски раз в два дні.
  • Не можна здирати маску з обличчя, навіть в тому випадку, якщо вона застигла повністю. Намочіть її водою, дочекайтеся, поки вона розмокне, а потім змивайте. До того ж маска не повинна повністю висихати. Для цього глину потрібно або наносити дуже товстим шаром, або постійно збризкувати мінеральною водою, щоб не дати висохнути.
  • Зверніть увагу на інші інгредієнти в складі маски, може, у вас індивідуальна непереносимість?
  • Чи не рекомендовано наносити маску на шкіру навколо очей.
  • Якщо у вас залишилася розлучена, але не використана глина, то повторно її використовувати не має сенсу, оскільки вона втрачає свої властивості.

Ну а тепер розглянемо вже й самі рецепти масок.

Глиняні маски: варіанти рецептів ↑

Класична глиняна маска

Покладіть 2 столові ложки глини в блюдце, поступово додаючи в них воду, доведіть до консистенції густої сметани. Намагайтеся, щоб не було грудочок. Очистіть обличчя скрабом і розподіліть товстим шаром глину по всьому обличчю, уникаючи зони навколо очей. Потримайте маску зазначений час, потім намочіть і змийте.

Глиняна маска для жирної шкіри

Дві столові ложки білої або зеленої глини розчиніть в мінеральної негазованої води до стану каші. Потім додайте чайну ложку лимонного соку і дві краплі олії чайного дерева. Тримайте таку маску 15 хвилин.

Маска з глини для сухого типу шкіри

Розведіть молоком або жирними вершками дві столові ложки білої або рожевої глини, нанесіть на обличчя суміш тонким шаром, потримайте 10 хвилин. Щоб отримати ще й живить ефект, можна додати чайну ложку меду або оливкової олії. Якщо шкіра дуже суха, то з метою запобігти зневоднення можна додати до маски яєчний жовток.

Глиняна маска від зморшок

Розведіть дві столові ложки червоної глини теплим молоком до стану пасти. Потім додайте в суміш один збитий яєчний жовток і одну чайну ложку соку алое (або гліцерину). Маску можна тримати 20 хвилин. Після цього змийте її теплою водою, а потім вмивайтеся прохолодною водою.

Маска з глини від прищів

варіант №1

Змішайте зелену або блакитну глину з дрібної кухонною сіллю в співвідношенні один до одного, розведіть отриману суміш водою до стану однорідної густої пасти. Нанесіть суміш на обличчя товстим шаром і витримайте її 20 хвилин. Потім видаліть глину і скористайтеся кремом. Така маска рекомендована тільки для жирної шкіри або для комбінованої, але тільки на проблемних ділянках.

варіант №2

Змішайте білу глину і бодягу в співвідношенні 2: 1, розведіть суміш холодною водою до густого стану, нанесіть товстим шаром на обличчя і тримаєте близько півгодини. Потім маску змийте. Масок з глини в світі є величезна безліч. Але вибір стоїть виключно за вами.

Вступайте в наш здоровий клуб і читайте нові статті по догляду за обличчям і тілом, а також поради по здоров'ю і спорту .

А зараз я рекомендую вам подивитися коротке відео з ще одним рецептом глиняної маски.

На цьому у мене все. З теплотою і турботою, Равіла.

Схожі записи

Чи пам'ятаєте ви з чого Бог зліпив людину?
Може тому вона так корисна для нашої шкіри?
Але навіщо тоді роблять маски з глини?
Зверніть увагу на інші інгредієнти в складі маски, може, у вас індивідуальна непереносимість?