Полезные материалы

Чорно біла ванна кімната - дизайн і фото прикладів на СтройПомощнік

  1. Поради при виборі чорно-білого дизайну
  2. Варіанти оформлення в чорно-білому стилі
  3. вибір стилю
  4. Чорно-біла обробка
  5. Меблі та сантехніка
  6. Переваги та недоліки оформлення

Чорний і білий - два універсальних кольору, що поєднуються абсолютно з будь-яким іншим. Але, використання тільки чорного або білого кольору в інтер'єрі будь-якої кімнати, навряд чи дозволить створити оригінальний і стильний дизайн. Стосується це так само інтер'єру ванної кімнати, використання чорно-білого поєднання в обробці якої допоможе створити цікавий дизайн. Чорний і білий - два універсальних кольору, що поєднуються абсолютно з будь-яким іншим

Дизайн чорно білої ванної кімнати

Поради при виборі чорно-білого дизайну

Якщо ви зважилися оформити дизайн ванної кімнати в чорно-білих тонах, ніхто не дорікне вас у несмаку. Але при цьому слід скористатися кількома порадами:

  1. Чорний колір візуально робить приміщення менше. Тому, при обробці маленької ванної кімнати слід використовувати білий як основний, фоновий колір. Якщо ванна простора, стіни, підлогу можна викласти чорної плиткою по діагоналі , А акцентами стануть предмети у вигляді білої ванни і іншої сантехніки, а також меблів і аксесуарів.
  2. Оформлення ванній в чорно - білому кольорі вимагає особливого освітлення - воно має бути максимально яскравим.
  3. Якщо ванна кімната вузька, її можна візуально розширити, наклеївши на коротку стіну кахель з горизонтальними смугами. Якщо ванна кімната з низькою стелею, цю проблему можна скорегувати за допомогою плитки з вертикальними смугами, а також можна покласти килимок з таким візерунком.
  4. Чорний колір візуально згладжує кути, тому можна сміливо використовувати сантехніку та меблі чорного кольору чітких геометричних форм.
  5. При бажанні розбавити чорно-білий дизайн яскравими деталями, можна використовувати такі елементи кількістю не більше двох-трьох, інакше гармонійність дизайну чорно-білої ванної кімнати буде зруйнована. Наприклад, можна повісити червоне рушник , Покласти такий же килимок, або наклеїти дві смужки з яскравого кахлю на стіні.

Варіанти оформлення в чорно-білому стилі

При створенні дизайну чорно-білої ванної кімнати, фото якої, як приклад, розташоване нижче, важливо оптимально розподілити акценти в інтер'єрі. Інакше його дизайн ризикує бути надто похмурим або офіціозно-холодним. При створенні дизайну чорно-білої ванної кімнати, фото якої, як приклад, розташоване нижче, важливо оптимально розподілити акценти в інтер'єрі

вибір стилю

Оформлення в чорно-білих відтінках характерно для таких стилів, як хай-тек, арт-деко, а також класичний або вантажу. Оформлення в чорно-білих відтінках характерно для таких стилів, як хай-тек, арт-деко, а також класичний або вантажу Дизайнерський стиль хай-тек має на увазі наявність строгих геометричних форм з прямими кутами у меблів, сантехніки, при цьому у ванній мало аксесуарів, але присутня достатня кількість дзеркал і металевих деталей. Арт-деко характеризується монументальністю і розкішшю. Присутні різьблені, вигнуті деталі оформлення меблів, які претендують на помпезність.

Стиль модерн має на увазі наявність геометричних, рослинних орнаментів, відсутність симетрії предметів, використання вітражного скла Стиль модерн має на увазі наявність геометричних, рослинних орнаментів, відсутність симетрії предметів, використання вітражного скла.

При обробці в стилі вінтаж використовується меблі «під старовину» з сучасними матеріалами і аксесуарами, або, навпаки, поєднання постарених предметів інтер'єру з сучасною сантехнікою і меблями При обробці в стилі вінтаж використовується меблі «під старовину» з сучасними матеріалами і аксесуарами, або, навпаки, поєднання постарених предметів інтер'єру з сучасною сантехнікою і меблями. Для акценту на таких деталях може бути використана чорно-біла ретро-фотографія, яку можна повісити над ванною або біля дзеркала.

Класичний стиль оформлення - це використання дорогих оздоблювальних матеріалів, а також дорогої сантехніки при мінімалізмі фактур, розкішних, але не «кричущих» аксесуарів Класичний стиль оформлення - це використання дорогих оздоблювальних матеріалів, а також дорогої сантехніки при мінімалізмі фактур, розкішних, але не «кричущих» аксесуарів.

Чорно-біла обробка

Найбільш поширеним варіантом оформлення кімнати в цих відтінках є той, при якому стеля з верхньою частиною стін білого кольору, а підлога і нижня частина стін виконана в чорному кольорі. Крім цього, стіни можуть бути повністю білими або чорними з контрастними за кольором з ними дзеркалами, шафами, сантехнікою.

Красиво виглядає білий контур предметів меблів або аксесуарів на тлі чорних стін, наприклад, стильно виглядають білі світильники на чорному кахлі.

Настінна і підлогова плитка може бути не тільки однотонна, але викладеної у вигляді будь-якого чорно-білого орнаменту, часто зустрічається кладка плитки для підлоги у вигляді чергуються в шаховому порядку чорних і білих плит Настінна і підлогова плитка може бути не тільки однотонна, але викладеної у вигляді будь-якого чорно-білого орнаменту, часто зустрічається кладка плитки для підлоги у вигляді чергуються в шаховому порядку чорних і білих плит.

Чорно-білий відтінок допоможе розмежувати функціональні зони, особливо це актуально для суміщеного санвузла. Так, зона ванни, душової кабіни або раковини може бути виділена контрастним по відношенню до решти фону, відтінком. Таким же чином за допомогою плитки або орнаменту виділяється рама для дзеркала. Зонування за допомогою мозаїки створить оригінальний інтер'єр.

Використання плитки зі строкатими або дрібними візерунками краще обмежити однією стіною або смугою на однотонному тлі Використання плитки зі строкатими або дрібними візерунками краще обмежити однією стіною або смугою на однотонному тлі.

При оформленні стелі краще не використовувати чорний відтінок, він буде поглинати весь вихідний від світильників світло.

При створенні певного малюнка за допомогою плитки, слід суворо дотримуватися послідовності орнаменту, щоб не створювалося хаотичності.

Меблі та сантехніка

При виборі сантехніки і меблів такій ванні слід дотримуватися прийому контрастів, тобто, наприклад, білу тумбу ставити на тлі чорної стіни, і навпаки. Сантехніку білого кольору в продажу знайти не складно, на відміну від сантехніки чорного кольору. Як правило, подібні речі коштують дуже дорого. Тому, щоб витримати єдиний стиль меблів і сантехніки, можна чергувати їх кольору.

Використання скляних поличок, світильників,   душових кабін   , Що складаються з одного піддону зі скляними дверима, внесуть легкість в інтер'єр, поширюючи собою освітлення Використання скляних поличок, світильників, душових кабін , Що складаються з одного піддону зі скляними дверима, внесуть легкість в інтер'єр, поширюючи собою освітлення. Підвісні білі тумби або раковина будуть вигідно виділятися на тлі чорної стіни, що не обтяжуючи собою простір. У маленькій ванній сантехніка повинна бути білою, а предмети декору з використанням скла і тонких металевих деталей.

При використанні великих дзеркал потрібно намагатися не допустити відображення чорних стін, оскільки це може звузити простір і зробити його темніше.

Переваги та недоліки оформлення

Перевагою оформлення чорно-білої ванної кімнати, в першу, чергу, є необмежені можливості поєднань і варіювання двох кольорів в матеріалах обробки, сантехніки, меблів, аксесуарів. Крім того, такий інтер'єр завжди залишається актуальним, а при бажанні його можна розбавити яскравими деталями, при цьому не зробити його позбавленим смаку. Для спокійного і комфортного перебування в приміщенні чорно-біле поєднання є найбільш підходящим. Перевагою оформлення чорно-білої ванної кімнати, в першу, чергу, є необмежені можливості поєднань і варіювання двох кольорів в матеріалах обробки, сантехніки, меблів, аксесуарів З недоліків можна відзначити незначні забруднення як на білому, так і на чорному тлі. До того ж, інтер'єр в чорно-білій гамі для маленької ванної кімнати слід з особливою ретельністю продумувати, щоб не виділяти її недоліки. Чорно - білий дизайн підійде не для кожного, деяким людям він може здатися занадто похмурим або депресивним.