Полезные материалы

Скільки алкоголю в кефірі: розвінчуємо міфи

Відповідь на питання: «чи є в кефірі алкоголь?» Буде однозначно позитивним. Звичайно є. Точніше кажучи, його там не може не бути, оскільки даний напій, на відміну, скажімо, від йогурту, проводиться шляхом змішаного - кисломолочного і спиртового бродіння.

Точніше кажучи, його там не може не бути, оскільки даний напій, на відміну, скажімо, від йогурту, проводиться шляхом змішаного - кисломолочного і спиртового бродіння

У 80-ті роки минулого століття на цьому грунті навіть виникла льодова кров страшилка про те як західні злостивці в союзі з не менш підступними закулісними монстрами з дитинства долучають радянських людей до алкоголю за допомогою заснованого на кефірі дитячого харчування.

Однак, як згодом виявилося, завзяті борці з коханим в народі молочним продуктом чули дзвін, але не знали, де він.

При правильному фабричному виробництві, заснованому на застосуванні сучасних технологій, вміст алкоголю в кефірі коливається між 0,02 і 0,06 відсотка. Для порівняння: вміст етанолу в яблуках дорівнює 0, 1 відсотка, а в виноградному соку наявність спирту досягає показника 0,35 відсотка.

З іншого боку, концентрація алкоголю в нашій крові і печінки коливається між 0,03 і 0,15 відсотка. Відповідно, розцінювати алкоголь в кефірі як загрозу для людського організму - більш, ніж несерйозно.

Справедливості заради, слід зауважити, що при певних умовах рівень спирту в який нас кисломолочний продукт, дійсно, може різко зрости, досягаючи мало не 4-х відсотків. Так, при автентичному бурдючним-сичужним способі виробництва, які застосовуються на Північному Кавказі - історичній батьківщині напою, цей показник міг досягати повноцінної одиниці.

Якщо ж протягом більш, ніж чотирьох годин сучасний фабричний продукт протримати при температурі 18-30 ° C, то ви неминуче отримаєте ті самі горезвісні 4 відсотки; правда, сам напій при цьому остаточно і безповоротно скисне.

На думку любителів тривалих алкогольних застіль, що розділяється сучасними лікарями, кавказький напій є прекрасним засобом від похмілля. Він виводить різні постзастольние шлаки з організму, поповнює запаси необхідних мінеральних речовин і пропонує приємний необтяжливий бонус у вигляді тих самих кількох сотих відсотка етанолу.

Людини за кермом не стільки хвилює питання: звідки в кефірі алкоголь, скільки турбує проблема, як після вживання цього напою уникнути неприємностей при зустрічі з дорожньою автоінспекцією. На щастя, при дотриманні деяких правил, водієві не доведеться доводити прискіпливим жезлоносцам, що він не верблюд.

Перед поїздкою не рекомендується вживати напій, який перебував більше години поза холодильником.

Слід зав'язувати з кефіром за 15 хвилин до того, як сісти за кермо; не те воно обов'язково покаже.

У день запланованої поїздки не пити більше трьох літрів улюбленого продукту, інакше алкоголь, все-таки, виявиться в крові.

Знайшли помилку або є що додати? Виділіть текст і натисніть CTRL + ENTER або натисніть сюди . Спасибі за ваш внесок у розвиток сайту!

Відповідь на питання: «чи є в кефірі алкоголь?
Знайшли помилку або є що додати?