Полезные материалы

Швидка допомога волоссю

Літо залишило слід не тільки на нашій шкірі у вигляді засмаги, але і на волоссі: ультрафіолет, морська вода і кондиціонери "висушили" волосся зсередини, зробили їх тьмяними і млявими. Посилити це все можуть часті сушіння феном, фарбування і навіть неправильне харчування. В результаті напередодні осені наше волосся так і просять про допомогу. Про те, чим їм може допомогти індустрія краси, ми поговорили з майстром-перукарем салону Fiesta Христиною Головко.

ГАРЯЧІ НОЖИЦІ

Ціна: стрижка - від 200 до 500 грн., Підрівнювання кінчиків - 150 грн.

Кому підходить? Всім, чия основна проблема з волоссям - посічені кінчики.

Як проходить процедура? Якщо ви проходите таку стрижку вперше, процедура може тривати до 1,5-2 годин, потім час скорочується до 40 хвилин. Спочатку майстер на мокрих волоссі створить потрібну форму і довжину звичайними ножицями, а потім, коли волосся висохне, приступить до маніпуляції з гарячими. Волосся для цього діляться на прядки, кожну з яких скручують в джгутик і акуратно підстригають. Самі ножиці приєднані до міні-комп'ютера, який постійно підтримує температуру на потрібному рівні. Для нормального волосся - це 90 ° С, для мелірованого - 110, для забарвлених і тонких - 130 і максимальна (150-180) для товстих і кучерявого волосся.

На чому заснований ефект? Тепло дозволяє запаяти зріз кожного волоса, і він втрачає можливість расслоиться на кінчику.

Плюси. В результаті такої запаювання всі корисні речовини залишаються всередині волосся, потовщуючи його і збільшуючи обсяг зачіски. Максимальний ефект досягається після 3-4 процедур і тримається близько року.

Мінуси. Ослаблені і виснажене волосся перед такою стрижкою краще підлікувати, а це додаткова стаття витрат. А якщо ви плануєте змінити колір волосся, то це теж потрібно зробити заздалегідь, потім прибрати висушені фарбою кінчики і тільки потім приступати до гарячої стрижці. Ще один мінус - неможливість зробити креативну (багаторівневу) стрижку.

ЛАМІНУВАННЯ

Ціна: від 320 грн. до 680 грн. в залежності від довжини волосся

Кому підходить? Всім, хто страждає ламкістю волосся, чиє волосся "зносилися" після частої укладки феном, фарбування і хімічної завивки, стали млявими, швидко жирніє, а також власницям тонких, неслухняних волосся і посічених кінчиків.

Як проходить процедура? Майстер завдасть на волосся ламінат, в який входять протеїни і біологічно активні речовини. Потім волоссю додадуть форму і залишать просочуватися на 20-30 хвилин. За цей час кожен волосся встигає покритися тонкою плівкою. Потім склад ретельно змиють.

На чому заснований ефект? Ця плівка захищає волосся від зовнішнього впливу і втрати вологи, корисних речовин, вітамінів і протеїнів протягом 3-6 тижнів.

Плюси. Завдяки плівці обсяг кожного волоска збільшується приблизно на 10-15%, тому ця процедура дозволяє створити пишну копицю волосся без додаткових стайлінгу.

Мінуси. Дуже важливо, щоб ламінування робив кваліфікований майстер, який працює з якісним складом і чітко витримує потрібний час: якщо перетримати або недодержати склад - ефект втрачається. Крім цього, ламінат досить швидко змивається (3-6 тижнів), і волосся знову стають уразливими до зовнішніх чинників.

РЕКОНСТРУКЦІЯ

Ціна: 200-500 грн. за сеанс (в залежності від кількості препаратів)

Кому підходить? Власницям забарвлених, неживих, знебарвленого (освітлювачем або сонцем) волосся, а також після хімічної завивки.

Як проходить процедура? Це поетапне салонне лікування повним спектром засобів для догляду (професійні шампуні, кондиціонери, маски, ампули, що відновлюють волосся, крему, масла і ін.). У кожному конкретному випадку майстер вирішує, які кошти в якій послідовності необхідні і скільки сеансів вам доведеться пройти (в середньому 6-10 сеансів).

На чому заснований ефект? Як правило, до складу всіх засобів для реконструкції волосся входять обволікаючі речовини (силікон, протеїни), які "латає" пошкоджені ділянки волоса, і різні лікувальні композиції (екстракти тощо). Крім того, такі кошти повинні містити "провідники" (спирти, амінокислоти), які допомагають цілющим речовинам проникнути всередину волосся і шкіри голови. Як "лікарів" виступають різні речовини: алое вера (відновлює порушену структуру волосся), глютамін, тирозин, лейцин, цистеїн (зміцнюють і зволожують волосся), пантенол (фіксується на пошкоджених ділянках волосся, надає тривалий зволожуючу дію, оберігає від агресивних зовнішніх впливів , запобігає ламкість), кераміди (проникають глибоко в стовбур волоса і замінюють собою природні кераміди, які були втрачені в результаті сушки і хімічних обробок) і натуральні різноманітні масла.

Плюси. Повний курс реконструкції волосся дозволяє істотно поліпшити зовнішній вигляд навіть самих пошкодженого волосся, а також наситити шкіру голови і саме волосся корисними речовинами на кілька місяців.

Мінуси. Головний мінус такого відновлення - його тривалість: якщо шикарна копиця потрібна вам вже завтра, цей метод не для вас. Обов'язково запитуйте у майстри про склад коштів. Якщо туди входить силікон, він утяжелит волосся, вони будуть швидше бруднитися (силікон липкий і притягує до себе пил). Крім того, під силіконом волосся набагато гірше дихають, тому важливо вибирати засоби з протеїнами. Також такі процедури все-таки не дозволяють повністю відновити зруйновані волосся і, якщо ви не будете продовжувати за ними доглядати, ефект від процедури швидко піде.

ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ ВДОМА?

Якщо у вас немає можливості вдатися до дорогих салонним процедурам, скористайтеся простими і доступними народними засобами.

Спеції. Домогтися відновлення волосся можна і за рахунок посилення їх росту. У цьому вам допоможуть спеції, які підсилюють приплив крові і поживних речовин до коріння волосся. Для такої маски вам знадобиться червоний перець (щіпка). Змішати його зі склянкою кефіру, кислого молока або яєчним жовтком (на вибір). Нанесіть суміш на шкіру голови, оберніть рушником і ретельно змийте через 20 хвилин.

Хліб. Ця маска чудово живить шкіру голови. Для цього розмочити хліб в теплій воді і розітріть так, щоб вийшла кашка. Дайте настоятися годину і нанесіть на волосся. Укутайте голову теплим рушником і залиште на 40 хвилин. Потім змийте теплою водою.

Виноград. Таку маску ви можете робити майже всю осінь, поки на прилавках є виноградні грона. Візьміть одну кисть винограду (без кісточок), 1 ст. ложку лляної олії, 1 ст. ложку меду. Виноград розімніть, відіжміть сік, додайте олію і мед, все перемішайте. Маску нанесіть на волосся на 20 хвилин, потім змийте.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Кому підходить?
Як проходить процедура?
На чому заснований ефект?
Як проходить процедура?
На чому заснований ефект?
Як проходить процедура?
На чому заснований ефект?
ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ ВДОМА?