Полезные материалы

5 косметичних інгредієнтів, які виводять токсини з шкіри

  1. антиоксиданти
  2. Активоване вугілля
  3. Морська сіль
  4. М'яка глина
  5. водорості

Тьмяний колір обличчя, акне, запалення і загальне погіршення стану шкіри можуть бути викликані великою кількістю шлаків і токсинів в організмі. Процес їх накопичення неминучий, так що шкірі важливо допомогти боротися з «токсичним» стресом . І робити це можна не тільки за допомогою детокс-дієт і очищувальних смузі , Але і за допомогою спеціально підібраного догляду.

Нагадаємо, що всі необхідні для нормальної життєдіяльності речовини надходять в організм через системи травлення і дихання. Токсини - продукт клітинного обміну - утворюються в ньому і виводяться з нього безперервно, але в деяких випадках можливі затримки, які прийнято називати «зашлакованностью». Відповідальність за це в основному лежить на харчових добавках, таких як консерванти, стабілізатори, емульгатори, загусники, підсолоджувачі, підсилювачі смаку та інші не найкорисніші залишають нашого щоденного раціону.

Виключити їх з меню непросто і не завжди можливо, і тому потрібно подбати про те, щоб в косметиці, яку ви використовуєте, були присутні анти-токсичні компоненти. Ми знаємо як мінімум п'ять інгредієнтів, які будуть ефективні в боротьбі з токсинами.

антиоксиданти

Ці продукти не можуть повністю захистити вашу шкіру від забруднень, але вони безумовно відіграють важливу роль в детоксикації. «Антиоксиданти помітно знижують шкоду, який приносить забруднення. Вони сповільнюють пігментацію, одночасно покращуючи вироблення колагену і еластину », - зазначає Крутманн. Вашими ідеальними помічниками стануть креми і сироватки з вітаміном C , Ідебенон (жиророзчинна форма антиоксиданту коензим Q10), ніацин або природними антиоксидантами, такими як екстракти граната, мангостину і ягід. «Дослідження показують, що антиоксиданти працюють в зв'язці з іншими детокс-продуктами», - додає нью-йоркський дерматолог Жаннет Граф.

Шопінг-лист:

Шопінг-лист:

  • Тканинна маска Вітамін С + Нано-колаген, Japan Gals
  • Ексфоліант з екстрактом рожевого грейпфрута, Grown Alchemist
  • Матуючий крем-сорбет «Цілюще зволоження», Garnier

Активоване вугілля

Робота вугілля схожа на вакуум. «Він містить досить абсорбенту, щоб витягнути з ваших пір величезна кількість бруду яке, хочете ви чи ні, накопичується в них у результаті впливу навколишнього середовища», - говорить косметичний хімік Рон Робінсон. Губки з активованим вугіллям - хороше вкладення, проте в пару до них варто придбати продукт з вугіллям в складі. Причому, для того щоб інгредієнт надавав бажаний детокс-ефект, йому потрібно перебувати на шкірі щонайменше протягом хвилини. Так що вибір краще зробити на користь маски, або залишати крем або засіб для вмивання на шкірі на деякий час.

Шопінг-лист:

Шопінг-лист:

  • Північне мило-детокс, Natura Siberica
  • Очищуючий засіб «Ангели ночі», Lush
  • Повітряний спонж для проблемної шкіри з бамбуковим вугіллям, The Konjac Sponge Company

Морська сіль

Кажуть, що соляні скраби та інші косметичні продукти з соляними складовими можуть виводити зі шкіри корисні мінерали - і ці претензії небезпідставні. Втім, їх зволожуючі здатності в даному випадку можуть переважити. Дослідники з університету Кіля в Німеччині проводили експеримент, в рамках якого люди з пересушеній шкірою щодня приймали ванну з морською сіллю, занурюючись в неї на 15 хвилин. Підсумки вражаючі: більше ніж у половини учасників експерименту гідроліпідний баланс був відновлений. «Коли бар'єрні функції вашої шкіри поліпшуються, то цілком природно, що в неї припадає менше токсичних часток», - говорить Жан Крутманн, професор дерматології та екологічної медицини університету Дюссельдорфа.

Шопінг-лист:

Шопінг-лист:

  • Зволожуючий крем з екстрактами граната і імбиру SPF 25, Dr. Sea
  • Морська сіль з водоростями, миловарів
  • Камчатський скраб для тіла, Planeta Organica

М'яка глина

Згадуючи героїню Брук Шилдс в «Блакитній лагуні», одне ми можемо сказати абсолютно точно: покривати себе брудом - хороша ідея. Маски з м'якою глиною - нова версія добре знайомих нам глиняних масок. Вони витягають бруд зі шкіри, як і деревне вугілля, але з додатковим (і вагомим) перевагою. Для отримання «м'якої глини» косметологи змішують глину з органічними маслами - наприклад, лаванди або солодкого мигдалю - так що продукт з таким складом не тільки очищає, але також інтенсивно зволожує і живить шкіру. «Ці кошти більше підходять для сухої і чутливої ​​шкіри, ніж кошти з вмістом вугілля, який може вбирати занадто багато себума», - попереджає Робінсон.

Шопінг-лист:

Шопінг-лист:

  • Маска «Лаванда» з блакитної глини, Співак'
  • Детокс-маска, REN
  • Експрес-маска з червоною глиною Radiant Glow, Sisley

водорості

Морські водорості, як і водорості взагалі, відмінно захищають шкіру. «Вони досить сильно стимулюють кровообіг, що змушує шкіру світитися зсередини», - каже Жаннет Граф. Не варто чекати від них такої ж активної чистки, як від вугілля або глини, зате варто чекати змін на краще. Крім того, ці компоненти часто зустрічаються в складі одного косметичного засобу, щоб сдлать його ще більш ефективним. «Не забувайте, що водорості є прекрасним антиоксидантом, і багаті детокс-мінералами», - нагадує Граф.

Шопінг-лист:

Шопінг-лист:

  • Дренажний крем Fangocrema Dren, Guam
  • Скраб для тіла «Органічні водорості», Organic Shop
  • Зволожуючий і матирующее молочко «Морські водорості SPF 15», Body Shop