Полезные материалы

Обзорчік №5 Блиски, Тінто і помади. Що ж краще?

Анна Маланичева

Всім привіт! Сьогодні мова піде про Тінто, помадах і блисках для губ. В даному обзорчік спробую розповісти про всі плюси і мінуси перерахованих вище продуктів різних марок.

Для початку, хотілося б розповісти про функції блисків, Тінто і помад для губ. Почну з новішого для всіх нас поняття в світі краси-це Тінт. Що ж таке Тінт і яка його головна задача? Тінт- це пігмент для губ. Головне його завдання-це забарвити губи, при цьому не залишити ніякого видимого покриття, тільки колір. Таким чином, Тінт як би створює максимально натуральний вигляд Ваших губ. Так само головною перевагою Тінто є висока стійкість (деякі виробники заявляють про те, що Тінт тримається мало не весь день), в порівнянні з його прямими конкурентами: помадами і блисками для губ. Помада. Ох, це велике і дуже давній винахід людства, якому вже більше п'яти тисячоліть. Що тільки не використовували раніше жінки (а так само чоловіки) для додання губам виразності: в стародавньому Вавилоні, жінки домагалися яскравого кольору губ за допомогою особливої ​​суміші розбитої до найдрібніших частинок напівкоштовних каменів. А стародавні єгиптянки настільки цінували яскраві губи, що користувалися небезпечними для здоров'я засобами на основі брому і йоду - пізніше єгипетське винахід назвали «поцілунком смерті». Великою прихильницею губної помади була цариця Клеопатра - її косметика виготовлялася з червоних жуків, стовчених в ступці і змішаних з мурашиними яйцями. А для додання древньої помаді блиску єгиптяни використовували риб'ячу луску. Про історію помади можна говорити дуже довго, але все-таки повернуся до розповіді про її головні функції. Отже, в основному помади мають щільну кремову текстуру, і головна їх функція полягає в наданні кольору губ. Блиск для губ. Як відомо, першою жінкою, яка використовувала блиск для губ, була французька королева Катерина Медічі. Її слабкістю були хімічні досліди, які проводилися в її власній лабораторії. Саме там був створений перший в світі блиск для губ. Що ж таке блиск для губ? Блиск має напівпрозору гелеобразную текстуру і головна його задача це надання блиску губам і так же обсягу, за рахунок того самого блиску.

Тепер перейдемо до докладного розгляду представників різних марок Тінто, помад і блисків для губ.

Тінто: 1. Рідкі Тінто: Розглянемо два варіанти рідких Тінто: Delight Tony Tint від Tony Moly і Benetint від Benefit (фото останнього взяла в інтернеті, так як флакончик викинула по-випадковості). Ну що можу сказати: Перед використанням даних Тінто точно слід нанести який-небудь бальзам для губ, так як, якщо цього не зробити, і у Вас на губах є якісь шелушінкі або нерівності, то все це відразу стане ще більш помітним. Так само варто дуже рівно наносити дані Тінто, так як потім підправити буде ооооочень проблематично (швидко вбираються і дуже важко стираються). У Тінто від Tony Moly текстура рідкого гелю і дуже приємний аромат. Що ж до кольору: якщо Ви віддаєте перевагу менш насичені відтінки на губах, то Тінт варто наносити в один-два шари (звичайно потрібно ще враховувати обраний колір і початковий свій колір губ). Не дуже сподобався спонжик, так як їм важко рівномірно нанести Тінт на поверхню губ. Чесно скажу, що я не дуже зрозуміла підсумковий результат після використання даних Тінто. Губи мені здаються сухими, загальний вигляд губ мені не подобається, так як складається відчуття стертою помади, яка до того ж забилася в зморшки на губах. Я іноді використовую рідкий Тінт як основу під помаду або блиск для губ. Як окремий і самостійний продукт мені він не підійшов.

2. Далі розмова піде про Тінто-бальзам у вигляді олівця Delight Tint Crayon від Tony Moly і желеподібному Тінто Magic Lip Tint теж від Tony Moly. Тінт у вигляді олівця дуже приємний у використанні, так як в його склад входить ще й доглядає бальзам. Я б взагалі сказала, що це кольоровий бальзам для губ, так як він прекрасно зволожує губи, дає блиск і приємний відтінок. Так що до Тінто це складно віднести, тільки за рахунок того, що колір все-таки трохи вбирається в губи, але при цьому він не такий стійкий, як перші варіанти Тінто. Але сам по собі продукт дуже сподобався. Желеподібний Тінт Magic Lip Tint взагалі не сподобався. По-перше жахлива упаковка для Тінта. Я вважаю, що Тінто ніяк не повинні випускатися в таких коробочках, так як це не помада і не блиск, який з легкістю можна видалити з пальців, тут доведеться конкретно терти або ходити з кольоровими пальцями (я взагалі не любитель таких упаковок, якщо чесно, як-то це не гігієнічно). На губах жахливе липке відчуття, від якого хочеться позбутися якомога швидше. Колір передає добре і запах приємний, але загальні відчуття від використання даного продукту негативні.

Помади. Я не великий любитель помад, так як до сих пір не можу знайти свою ідеальну помаду, яка влаштувала б у всьому. Розповім про помади Dior Addict від Dior, Cat Chu Wink Lip Stick від Tony Moly і про рідку помаду Guerlain Rouge G L'extrait. Помада від Dior має приголомшливу оксамитову текстуру. Її дуже приємно і легко наносити на губи. Дуже зволожує і чудово виглядає на губах. Передача кольору відмінна. Але через якийсь час у мене з'являється якесь відчуття сухості на кінчиках губ, помада как-будто вся сповзає до центру. І відразу хочеться нафарбувати ще. (Я просто ненавиджу відчуття сухості на губах, тому вдома я не випускаю бальзами та гігіенічкі з рук). В цілому ефект від помади хороший, якщо хтось нейтрально ставиться до відчуттів невеликий сухості на губах. Помада від Tony Moly має чудову сатинову текстуру і веселеньку упаковку. Приголомшливо наноситься, має чудовий аромат. Лягає рівномірно і нікуди не стікає. Рідка губна помада Guerlain Rouge G L'extrait. Перше, що можна віднести як до величезного плюса, так і до мінуса-це упаковка. З одного боку, прекрасна упаковочка з дзеркальцем, ну що може бути більш ідеальним? Але з іншого боку, тюбик залізний і досить важкий, тобто в якомусь маленькому клатч вона буде явно відчуватися по вазі, так і габарити упаковки не маленькі. Помада має рідку, але досить густу структуру, що дозволяє рівномірно і чітко нанести її на губи. Дана помада створює матовий ефект на губах. Мені вона безуууууумно сушить губи, через якийсь час моя рука тягнеться до гігіенічке або хочеться хоча б облизати губи, щоб якось їх зволожити. Для мене це величезний мінус. Так само у помади є трохи липкий ефект. Мені вона не сподобалася. Моїм фаворитом серед даних коштів є помада від Tony Moly.

3. Блиски для губ Ох, ось і дійшли до моїх улюбленців. Все-таки блиски для губ-це мої вірні друзі, яких я ніколи і ні на що не проміняю. Хочу поділитися враженнями про мої саааааамих улюблених блисках для губ, таких як: Lip Polish smoothing lacquer від Dior і Instant Light Natural Lip Perfector від Clarins. Можу сказати одне: вони обидва прекрасні. Це самі приголомшливі і абсолютно ідеальні у всіх відносинах блиски для губ. Хочеться прокричати це всюди і кожному. Якщо Ви до сих пір не знайшли свій ідеальний блиск, то обов'язково спробуйте ці продукти. Я можу заявити це з повною відповідальністю, так як сама перепробувала дуже багато різноманітних блисків для губ, поки не знайшла ці. Тепер докладно про кожен і почнемо з Dior: найбільшим перевагою, що виділяють даний блиск серед своїх конкурентів, є його спонж. Цей спонж виконаний у вигляді ролика, тобто тепер не треба возюкать пензлем по губах, розмазуючи блиск. Досить одним рухом провести від одного куточка губ до іншого. Блиск лягає рівномірно і має якусь самовирівнюються текстуру, яка в підсумку створює ефект ідеальних губ. Блиск нікуди не стікає, не залишає білих смужок по внутрішній стороні губ, довго тримається. Чудово зволожує губи. Він просто чудовий по всьому. Тепер про блиск від Clarins: блиск легко видавлюється з тюбика через м'який спонжик з дірочками. При цьому блиск нікуди не втекти через спонжик і не забруднює всю упаковку, що робить його дуже зручним у використанні, навіть на бігу. Має ніжну гелеву текстуру, зовсім не липкий. Колір у блиску глибокий, без блискіток і шиммера. Чудово доглядає за шкірою губ, зволожує. Вирівнює і приховує якісь дрібні нерівності. Ідеальний. Аромати в обох блисків приголомшливі і ненав'язливі. Недоліків я не виявила, хоча користуюся ними вже дуже давно.

Отже, підбиваючи підсумок мого сьогоднішнього обзорчік, можу сказати одне: я, перепробувавши безліч варіантів декоративних засобів для губ, свою перевагу віддаю спочатку блиску для губ, потім помадам, ну і потім вже Тінто. Як я говорила раніше, для мене дуже важливо, щоб засіб зволожує губи і при цьому не було липким. На даний момент такі кошти я знайшла тільки серед блисків. Можливо, коли-небудь мені вдасться підібрати для себе ідеальну помаду або Тінт для губ, але поки я перебуваю в пошуку. В даному огляді я спробувала детально розповісти про продукти, якими я користувалася або до сих пір користуюся. Сподіваюся, що дана інформація допоможе Вам визначитися з покупкою тих чи інших засобів. У наступному обзорчік мова піде про румяшках, бронзера і Шіммери. До зустрічі :) А.М.

Розповісти друзям

Що ж таке Тінт і яка його головна задача?
Що ж таке блиск для губ?
З одного боку, прекрасна упаковочка з дзеркальцем, ну що може бути більш ідеальним?