Полезные материалы

Кератинове вирівнювання та відновлення

  1. Білок в складі волосся
  2. Що таке кератин?
  3. Кератинове вирівнювання - розкриваємо секрети
  4. Кератинове вирівнювання - 5 причин не робити

Що таке кератіновой відновлення і чим воно відрізняється від кератинового випрямлення? Спробуємо розібратися в міфах, які супроводжують ці процедури. Білок кератин - основний будівельний матеріал людського тіла і волосся. Яким чином білкові сполуки в косметиці впливають на здоров'я волосся? Чи є кератин для веганів? Що таке кератіновой відновлення і чим воно відрізняється від кератинового випрямлення

Білок в складі волосся

Наші волосся і нігті на 80% складаються з білка кератину. Кератин має довгу ниткоподібну структуру і не розчиняється у воді (чим пояснюється висока міцність волосся і стабільна структура).

Що таке кератин?

Кератин є одним зі складних білкових з'єднань: у нього входить велика частина так званих "живих", або протеїнових амінокислот. Протеїнові амінокислоти - основний будівельний матеріал людського тіла. Детальніше про вплив амінокислот на волосся можна почитати в статті безпечний кератин .

Крім "цеглинок" - амінокислот, в якісну косметику вводяться повноцінні білкові сполуки. Найчастіше їх отримують методом кислотного, ферментативного чи іншого гідролізу. Основною сировиною для косметичного кератину є овеча шерсть, пір'я птахів і кінські копита. Однак найбільш екологічні бренди, такі як L'ANZA Healing Haircare, використовують рослинні джерела білка.

Кератинове вирівнювання - розкриваємо секрети

Гідролізований кератин найчастіше включають в спеціальні склади для кератинового випрямлення. Через своїх розмірів молекули гидролизованного кератину не проникають всередину волоса. Як правило, вони осідають на поверхні, утворюючи захисну плівку. Результат - короткочасний ефект гладких, блискучих волосся. Особливо часто випрямлення рекомендують власницям пухнастих, неслухняних або кучерявого волосся. За допомогою нагрівання і хімічного складу проводиться тривале випрямлення. Важливо розуміти, що це швидше за косметична, ніж лікувальна процедура, яка чимось нагадує перманентну завивку навпаки.

Кератинове вирівнювання - 5 причин не робити

  • У деяких засобах можуть міститися речовини, при нанесенні яких виділяються отруйні пари формальдегідів. Тому і майстер, і клієнт під час процедури надягають маски.
  • Волосся стає значно важче (ще б пак, на кожному з них захисний панцир!), І легко випадають.
  • "Випрямленою" волоссю небезпечні лазня, басейн, морська вода, сонце, барвники для волосся, як і будь-яким волоссю після хімічної завивки.
  • Якщо ви захочете повернути волосся в первісний стан (наприклад, при сильному випаданні), то швидко зняти кератин не вийде. Альтернативно в салонах L'ANZA користуються великим попитом процедури кератинового відновлення волосся після кератинового випрямлення.
  • Зрозуміло, процедура протипоказана вагітним, жінкам, які годують, а також людям з різними хронічними захворюваннями шкіри голови.

Більш безпечний спосіб допомогти пошкодженим волоссю - капсули з кератином. Поряд з гідролізованим кератином в них часто додають колаген. Ця добавка особливо популярна серед спортсменів як засіб для зміцнення зв'язок і суглобів.

Продовжити ефект салонних процедур можна професійним доглядом на дому. Підібрати відповідні кошти допоможе віртуальний стиліст.

Яким чином білкові сполуки в косметиці впливають на здоров'я волосся?
Чи є кератин для веганів?
Що таке кератин?