Полезные материалы

Як правильно зав'язувати краватку?

Як правило, сьогодні величезне значення на твір першого враження грає не тільки те, як людина зав'язує краватку, але і яку краватку він носить, який колір воліє, як комбінує колірну гамму і т.д. Наприклад, на ділові переговори рекомендується надягати краватки теплих, спокійних тонів і відтінків. Якщо ж ви вибираєте аксесуар для повсякденного носіння, то можете дозволити собі краватку яскравих, кричущих квітів: блакитний, рожевий, зелений, синій і т.д.

д


Якщо ви вибираєте яскравий галстук, то тон сорочки повинен бути спокійним. Немає ніякої необхідності в даному випадку грати на контрасті. В іншому випадку ваш одяг буде затьмарювати вашу зовнішність. Так, після розмови, багато людей можуть запам'ятати виключно ваш зовнішній вигляд, але не вашу зовнішність, вираз і риси обличчя.

Краватка є головним аксесуаром в образі ділового чоловіка. Часом, то, як зав'язаний вузол, може сказати багато чого про власника краватки. Обізнана людина може з першого погляду визначити, щодня краватку зав'язують заново чи ні.

Отже, існує величезна безліч різних вузлів. Ми розповімо вам про основні схемах. Освоївши 2-3 способу зав'язування вузла, ви будете почувати себе впевнено в будь-якій обстановці.

Схема «Ганновер». Визначити те, що ви зав'язали вузол правильно, можна по рівностороннього трикутника, який повинен вийти в результаті. Розмістіть краватку таким чином, щоб вузький кінець був спрямований в ліву сторону і був зверху. Далі обертаємо широкий кінець вузьким, і направляємо його в ліву сторону. По діагоналі пропускаємо широкий кінець краватки, обертаємо вузол зсередини. Тепер знову необхідно протягнути широкий кінець краватки у велику петлю і направити його вправо. Одержаний вузол обертаємо з лівого боку на праву. Знову робимо оборот через велику петлю широкого кінця знизу вгору, так як це показано на малюнку.

У підсумку, у нас виходить невелика вушко, через яке ми простягаємо широкий кінець краватки. Розправляємо модний вузол. Порівнюємо отриманий результат з малюнком, зображеним нижче.

Схема «Віндозор». Як правило, всі чоловіки вчаться зав'язувати краватку саме на цьому типі вузла. Він досить простий і зручний. До того ж стандартний вузол здатний надати охайний вигляд будь-якому краватці, навіть того, який давним-давно втратив свій товарний вигляд.

До того ж стандартний вузол здатний надати охайний вигляд будь-якому краватці, навіть того, який давним-давно втратив свій товарний вигляд

Поєднуємо кінці краватки так, щоб вузький кінець знаходився під широким і був направлений вправо. Тепер знизу обертаємо вузький кінець широким так, як це показано на малюнку. В утворену велику петлю проводимо широкий кінець, і направляємо його вліво. Одержаний вузол обертаємо широким кінцем до тих пір, поки він не буде дивитися вправо. Знову протягуємо широкий кінець через велику петлю. В результаті наших дій буде створено широке вушко, в яке необхідно протягнути широкий кінець краватки. Все, розправляємо вийшов вузол, формуємо великий трикутник.

Все, розправляємо вийшов вузол, формуємо великий трикутник

Схема «Сент-Ендрю». В даному випадку визначити те, що ви правильно зав'язали краватку нескладно. Між сорочкою і вашим аксесуаром буде невеликий простір, яке і свідчить про майстерному виконанні вузла. Варто також відзначити, що вузол, в результаті ваших дій, виходить трохи асиметричним. Назвати його неохайним не можна. Просто трикутник виходить не рівностороннім. Такий вузол відмінно підійде для щоденних нарад, буденних зустрічей, переговорів.

Такий вузол відмінно підійде для щоденних нарад, буденних зустрічей, переговорів

Починати зав'язувати вузол необхідно з виворітного боку. Володіємо кінці краватки таким чином, щоб широка частина знаходилася внизу і була спрямована вліво. Направляємо широкий кінець в праву сторону так, як це показано на малюнку. Робимо повний оборот. В результаті наших дій виходить широке вушко.

В результаті наших дій виходить широке вушко

Тепер беремо широкий кінець, проводимо його через петлю і направляємо вправо. Завершуємо вузол оборотом з правого боку в ліву. Розправляємо вузол і затягуємо його. Тут необхідно враховувати, що промені не дотягнути вузол, ніж перетягнути його. Якщо ви занадто сильно затягнете вузол, то він буде звисати, візуально відтягуючи краватку.

Якщо ви занадто сильно затягнете вузол, то він буде звисати, візуально відтягуючи краватку

Схема «Вільний стиль». В даному випадку назва вузла говорить сама за себе. У вільному стилі краватку зав'язувати легко і просто. Вузол виграшно виглядає в будь-якій обстановці. Так ви можете вирушати на нараду і банкет. Ідеально користуватися схемою «Вільний стиль», зав'язуючи краватку, зроблений з шовку з невеликим наповнювачем з інших волокон.

Ідеально користуватися схемою «Вільний стиль», зав'язуючи краватку, зроблений з шовку з невеликим наповнювачем з інших волокон

Зав'язуємо краватку з лицьового боку. Володіємо кінці таким чином, щоб широка сторона була зверху і спрямована в ліву сторону. Вправо направте широкий кінець краватки таким чином, щоб оповити їм вузький кінець. Пройдіть вище вузького кінця, направивши широку частину в шийну петлю. В результаті наших дій, широкий кінець повинен дивитися в ліву сторону.

В результаті наших дій, широкий кінець повинен дивитися в ліву сторону

Далі обвиваємо широкий кінець вузьким, і направляємо його в праву сторону. Протягуємо широкий кінець в утворену велику петлю. Тепер розправляємо вузол.

Незважаючи на величезне різноманіття вузлів, у всіх їх є загальні правила. Так, наприклад ви завжди робите дії широким кінцем. Як правило, вузька частина краватки розташовується під широкої і спрямована в праву сторону. Виняток становлять випадки зав'язування краватки, коли ми починаємо дії з виворітного боку. В цьому випадку ми просто повторюємо дії в симетричному порядку. З першого разу зав'язати вузол ідеально практично ні у кого не виходить. Тому рекомендуємо вам заздалегідь потренуватися. Виберете сподобався вам вузол і постарайтеся зав'язати його 15-20 разів. Як правило, цієї кількості буває цілком достатньо, для того щоб навчитися зав'язувати привабливий вузол.