Полезные материалы

Як зробити туш в домашніх умовах

  1. Переваги домашньої туші
  2. недоліки
  3. необхідні інструменти
  4. рецепти
  5. Корисні поради
  6. Запобіжні заходи

Довгі об'ємні вії - мрія кожної жінки. Вони допомагають підкреслити красу очей і надати витонченість образу. Щоб зберегти красу вій, зміцнити їх і збагатити вітамінами, можна зробити туш для вій самостійно в домашніх умовах.

Переваги домашньої туші

Основними перевагами самостійного виготовлення туші для вій є:

  • Екологічність. Щоб самостійно зробити туш, будуть потрібні тільки натуральні якісні компоненти, без ароматизаторів, хімічних добавок.
  • Якість. Повна стерильність інструментів, що використовуються при виготовленні туші і натуральні компоненти гарантують якість і натуральність косметичного засобу.
  • Бюджетність. Собівартість домашнього продукту доступна будь-якій дівчині, а необхідні компоненти є в наявності в будь-якій аптеці.
  • домашня туш не псує вії, не ускладнює їх і не пересушує. Завдяки доглядають компонентів вії отримують додаткове харчування, зволоження і догляд.

Перераховані вище переваги - привід, щоб приготувати туш в домашніх умовах.

Для якісного та ефективного результату необхідно віддати перевагу тільки натуральним якісним компонентам. І тоді довгі розкішні вії будуть довго радувати свою володарку.

недоліки

Незважаючи на переваги туші, приготовленої самостійно, важливо враховувати деякі недоліки домашнього продукту:

  • Невеликий термін придатності. Так як туш, виготовлена ​​в домашніх умовах, не містить консервантів та ароматизаторів, то її можна використовувати не довше 14 днів.
  • Можливі алергічні реакції. Так як для виготовлення використовуються натуральні компоненти і масла, слід дотримуватися запобіжних обережності, для уникнення виникнення алергічних реакцій. Перед першим використанням рекомендується провести тест на можливі алергічні реакції на непомітній ділянці шкіри.
  • Самостійно можна приготувати тільки доглядають туш для вій. Водостійку або супер подовжує туш зробити не вийде.

З огляду на наявні недоліки домашнього продукту, важливо дотримуватися запобіжних заходів і розуміти, як зробити туш в домашніх умовах безпечної і гіпоалергенної. Дівчатам, схильним до алергічних реакцій бажано відмовитися від такого варіанту хенд-мейд.

Про користь для вій мигдалевої олії >>

необхідні інструменти

Щоб приготувати туш для вій в домашніх умовах необхідно підготувати наступні інструменти:

  1. Фарфорова (скляна, фаянсовий) ємність для змішування необхідних компонентів,
  2. Чайна ложка,
  3. Шпатель для рівномірного змішування компонентів (можна замінити дерев'яною паличкою від морозива),
  4. Стерильна ємність з кришкою для зберігання готової суміші,
  5. Щіточка для вій (можна ретельно промити щіточку від старої використаної туші),
  6. Гумові рукавички.

Для виготовлення безпечної суміші, перед початком роботи рекомендується ретельно промити всі предмети антисептичним засобом (протерти спиртом, промити господарським милом).

Для виготовлення безпечної суміші, перед початком роботи рекомендується ретельно промити всі предмети антисептичним засобом (протерти спиртом, промити господарським милом)

рецепти

Незалежно від рецепта виготовлення, як фарбувального пігменту використовують таблетки активованого вугілля, розтерті до порошкоподібного стану. Також можна використовувати чорного (коричневого) кольору оксид заліза.

Основні варіанти самостійного виготовлення туші:

  1. Натуральна туш. Необхідно зробити і ретельно змішати порошок з 4 таблеток активованого вугілля, 0,25 ч.л. кукурудзяного (картопляного) крохмалю, 0,5 ч.л. мінеральної води, 5 крапель нерафінованої оливкової олії. Дати суміші настоятися протягом 2-х годин і можна наносити на вії.
  2. Туш для чутливих очей. В 0,25 ч.л. оксиду заліза (порошку з 2-х таблеток активованого вугілля) додати 5 крапель аптечного екстракту алое (екстракту столітник). Розмішати до однорідної консистенції, дати настоятися 2 години.
  3. Для ламких тьмяних вій підійде туш з вітамінним комплексом. Для його приготування змішати в рівних пропорціях порошок активованого вугілля, масло ши (можна замінити маслом кокоса), по 1 ампулі рідких вітамінів А, Е, В, 3 краплі масло мигдальних кісточок (можна замінити маслом зародків пшениці, жожоба, виноградних кісточок). Такий засіб сприяє зміцненню вій, швидкому зростанню, харчуванню. Надає обсяг і довжину.
  4. Подовжує та підкручує туш для вій. Яєчний жовток збити віночком до однорідного стану, додати порошок оксиду заліза, змішати до отримання густої пасти. Додати в суміш розтоплений бджолиний віск (можна замінити маслом кокоса, ши). Завдяки масел туш легко наноситься на вії, надаючи їм ефект подовження і підкручування.
  5. Залізобетонні туш. У ємності змішати по черзі 0,5 ч.л. теплого масла жожоба (мигдальних або виноградних кісточок), 0,25 ч.л. розтопленого кокосового масла (бджолиного або канделільський воску), 0,25 ч.л. кукурудзяного крохмалю.

Як видно, самостійно приготувати туш для вій з ефектом подовження, підкручування, надання об'єму, блиску і харчування не складно. Важливо чітко дотримуватися рекомендовані дозування і правила виготовлення.

Про вибір зміцнює сироватки для вій і брів >>

Дівчата шукають рецепти, як зробити водостійку туш в домашніх умовах. Необхідно розуміти, що для виготовлення водостійкої туші використовуються особливі хімічні закріплювачі, які не дають легко змиватися з вій, і зробити такий вид туші самостійно неможливо.

Корисні поради

Для дівчат зі світлим віями можна замінити активоване вугілля натуральними харчовими барвниками коричневого кольору.

Якщо в туш додати пудру тіней з мерехтливими блискітками, можна зробити варіант для вечірнього святкового макіяжу. Підійдуть тіні бузкового, синього, перламутрового, бірюзового кольорів.

Для додаткового харчування та оздоровлення пошкоджених війок (особливо після нарощування) можна додавати натуральні масла. Такі як: масло жожоба, виноградних і мигдальних кісточок, зародків пшениці, касторове і п.т. Можна додавати аптечні рідкі вітаміни групи В, А, Е.

Змивати засіб з вій можна за допомогою спеціального косметичного засобу для демакіяжу очей, просоченим теплим оливковим маслом ватним диском, косметичними вершками.

Незважаючи на те, що всі використовувані компоненти натуральні й екологічні, необхідно провести тест на алергічну реакцію на зап'ясті руки. Якщо симптоми алергічної реакції не проявилися - засіб можна використовувати.

Запобіжні заходи

Для запобігання появи подразнень на шкірі повік важливо дотримуватися ряду правил: Для запобігання появи подразнень на шкірі повік важливо дотримуватися ряду правил:

  • Не застосовувати препарат самостійно приготований склад в жарку погоду. Так як масла і віск можуть потекти під впливом високих температур, потрапити в очі і викликати роздратування.
  • Дівчатам з індивідуальною непереносимістю деяких компонентів складу, а також з алергічними реакціями на оксид заліза можна замінити основу чорнилом каракатиці.
  • Зберігати готовий склад в холодильнику не довше 5 - 7 днів. Туш з яєчним жовтком зберігають 1-2 дня. Брускові туш з воском можна зберігати до 10 днів.

Дотримуючись основні запобіжні заходи, а також з огляду на наявні переваги і недоліки самостійно приготовленої туші можна приготувати якісний, бюджетний і екологічно чистий продукт. Включення до складу натуральних олій і вітамінів допоможуть зробити вії міцними, здоровими і блискучими.

Додаючи в основний варіант складу такі додаткові компоненти як пудру тіней з мерехтливими частинками (блискітками), різнокольорові тіні можна приготувати туш для ефектного вечірнього макіяжу. І зробити свій образ неповторним і загадковим.

Стаття перевірена б'юті-блогерів. @ Lil4olga, в інстаграм з 2016 року. Детальніше…