Полезные материалы

У килимі завелися блохи: що робити

  1. 1. ПРИБИРАННЯ
  2. 2. ПОЛИН звичайна
  3. 3. ШАМПУНЬ ВІД БЛОХ
  4. 4. КЕРОСИН
  5. 5. дихлофосом
  6. 6. НІ килимів
  7. 7. ОСТАННЯ НАДІЯ

Хоча ми розвинені і цивілізовані люди, але до сих пір в літню пору стикаємося з поширеною в середніх широтах бідою - в приватних будинках і квартирах на першому поверсі раптово заводяться блохи. Вони люблять жити в ворсистих килимах і нещадно гризти оточуючих людей за ноги.

Позбутися від них дуже важко, але можливо. І зараз ми розповімо вам, які існують способи боротьби з цими живучими і приставучими комахами.

Примітка:
За даними Вікіпедії: Блохи - загін комах з повним перетворенням, що нерідко є переносниками різних збудників хвороб людини і тварин.

Примітка:   За даними Вікіпедії: Блохи - загін комах з повним перетворенням, що нерідко є переносниками різних збудників хвороб людини і тварин

1. ПРИБИРАННЯ

Якщо блохи живуть у вас недавно, є шанс видворити їх з допомогою звичайного прибирання. Частина бліх вийде засмоктати в пилосос (тільки обов'язково відразу ж витрусіть мішечок подалі від будинку), інші втечуть від відрази до чистоти. Забиратися потрібно кожен день і капітально - мити підлогу і пилососити, приділяти увагу кутах і «подкроватних» укриттях. Намагайтеся частіше провітрювати.

2. ПОЛИН звичайна

Запах полину не подобається багатьом, в тому числі і блохам. Після прибирання розкладіть по підлозі полин, засуньте її під килим ( як почистити килим ), Залиште в улюблених блохами місцях. Може, вам і самим не сподобається цей запах, але для людей він не небезпечний, так що доведеться потерпіти.

3. ШАМПУНЬ ВІД БЛОХ

Так, звичайний шампунь від бліх, з яким ми купаємо кішок і собак, цілком здатний впоратися з будинковими блохами. Можна також купити краплі від бліх, які наносяться тваринам на потилицю. Розведіть засіб у невеликій кількості води і, озброївшись пульверизатором, гарненько обробіть підлогу, килими та плінтуси. Через кілька годин зробіть вологе прибирання.

4. КЕРОСИН

Наші бабусі виводили вошей за допомогою гасу, і від бліх це засіб цілком згодиться. Цей спосіб не найприємніший, та ще й пожежонебезпечний, але якщо ви вже перепробували все, що могли, доведеться зайнятися миттям підлог і килимом гасом. Природно, не паліть біля вимитих таким чином поверхонь.

І так - гас теж доведеться відмивати.

5. дихлофосом

Старий добрий дихлофос ніколи не підводив наших предків, не підведе і нас. Тільки постарайтеся не нанюхатися його під час обробки, а після процедури залишіть приміщення на кілька годин - це засіб небезпечно і для людини. Повернувшись додому, добре провітріть приміщення. І, звичайно, після дихлофосу - знову підлогомийки.

6. НІ килимів

Якщо всі попередні рекомендації не спрацювали, доведеться вступити радикальним чином - прибрати з житла все килими. Якщо шкода викидати - сховайте до зими в сараї, а потім гарненько вичистити зі снігом. Коли на підлозі не стане головних місць проживання бліх, їх можна буде вивести звичайним миттям підлог.

7. ОСТАННЯ НАДІЯ

Якщо у вас дуже стійкі блохи, і після всього перерахованого до сих пір мешкають у вашій оселі - значить, прийшла пора звернутися до професіоналів. У спеціальної служби, яка займається виведенням паразитів, є всі необхідні засоби для перемоги. Тільки перш вирішите, куди ви переберетеся з усією родиною на ті кілька днів, поки ваша квартира буде газовою камерою для бліх.