Полезные материалы

Як заробити на рукоділлі будинку: заробіток грошей на в'язанні, шиття і випічці

  1. Поради та способи заробітку
  2. Особливості заробітку на рукоділлі
  3. Як заробити на дому своїми руками
  4. Заробіток на в'язанні
  5. Заробіток на шиття
  6. Заробіток на тортах
  7. Заробіток на миловарінні
  8. Види заробітку на рукоділлі
  9. Де шукати клієнтів
  10. Де розмістити свої роботи
  11. Партнерські програми
#

Бізнес-ідеї Бізнес-ідеї

Поради та способи заробітку

Однією з найдорожчих рукодільних іграшок є лялечка L'Oiseleur (дресирувальник птахів). Її ціна - 6 250 000 доларів.

  • Особливості заробітку на рукоділлі
  • Як заробити на дому своїми руками
  • Заробіток на в'язанні
  • Заробіток на шиття
  • Заробіток на тортах
  • Заробіток на миловарінні
  • Види заробітку на рукоділлі
  • Де шукати клієнтів
  • Де розмістити свої роботи
  • Партнерські програми

Сьогодні рукоділля часто розглядається як бізнес, і багато, хто зумів заробити, із задоволенням діляться своїм досвідом, залишаючи відгуки в мережі. Але про все по порядку. А почнемо ми з нюансів роботи на дому.

Особливості заробітку на рукоділлі

Рукоділля - це бізнес, при правильному підході до якого можна добре заробляти, займаючись улюбленою справою. А ось яким рукоділлям можна заробити гроші в інтернеті, будемо розбиратися. Але перш ніж зробити вибір на користь цього заробітку, зізнайтеся собі, чи готові ви витрачати максимум часу і робити десятки, а то і сотні однакових виробів для своїх клієнтів?

Заробіток на рукоділлі будинку - повноцінна робота, яка вимагає 100% віддачі. Якщо ви плануєте будувати на цьому бізнес, поєднувати основну діяльність і творчу буде складно. Справитися з цим можуть далеко не всі. Перш ніж почати заробляти, необхідно підготуватися. Для цього зробіть п'ять кроків.

Для цього зробіть п'ять кроків

  1. Виберіть нішу. Тут все просто. Визначте, що у вас виходить найкраще: малювання, гончарство, ліплення, ікебана, флористика, готування, столярство та інше.
  2. Вивчіть цільову аудиторію. Подивіться, що саме подобається клієнтам, на що є попит. Подумайте, що можете створити ви, щоб зацікавити людей.
  3. Вивчіть конкурентів. Подивіться, що роблять інші майстри в обраній ніші. Вивчіть їх стиль. Це допоможе вам знайти власну неповторну родзинку, яка виділить вас на тлі інших.
  4. Складіть бізнес-план. У ньому обов'язково відобразіть:
    Кому ви будете продавати. Складіть портрет людини, для якого ви створюєте свій товар. Все до дрібних деталей, аж до підлоги і наявності домашніх вихованців.
    Що вам потрібно для роботи. Складіть повний список робочих матеріалів і устаткування, необхідних вам для створення ваших виробів.
    Вкладення. Порахуйте, у скільки вам обійдеться покупка всього необхідного.
    Рекламна компанія. Подумайте, як ви будете продавати і якими способами просувати свій товар. Чи реально це зробити самому і безкоштовно? Звичайно! Але потрібно вкласти багато сил і енергії.
    Вартість рекламної кампанії. Сформуйте бюджет, який можете витратити на рекламу свого продукту.
    Майданчики для продажу. Проведіть аналіз сайтів, магазинів, творчих майстерень, які надають онлайн-вітрини, на яких можна розмістити свої роботи.
  5. Обладнайте робоче місце. Знайдіть в будинку затишний куточок, перетворите його в майстерню і обладнайте його так, щоб вам було зручно і комфортно працювати.

Як заробити на дому своїми руками

Вище ми вже говорили, що можна заробити на дому. Тепер внесемо трохи конкретики, щоб задати вам потрібний напрямок руху. Заробіток на дому своїми руками підходить і жінці, і чоловікові. Основний критерій - вміти щось робити добре. Розглянемо популярні види рукоділля.

  • Шиття;
  • в'язання;
  • вишивка;
  • Сувенірна продукція;
  • Біжутерія;
  • Вироби з дерева;
  • Вироби з металу;
  • гончарство;
  • Миловаріння.

Список можна продовжувати до нескінченності. А тепер поговоримо, як заробити на рукоділлі реальні гроші.

Заробіток на в'язанні

Заробити на в'язанні в домашніх умовах не складе труднощів. Якщо у вас виникають сумніви, чи можна зробити з хобі бізнес або знайти вакансії в інтернеті, відкиньте їх і просто почніть. Перші кроки завжди складні, але зробивши їх, ви будете здивовані результатом.

Щоб освоїти заробіток в'язанням на дому, вам потрібно вміти в'язати гачком, спицями або користуватися машинкою. Далі просто дотримуйтесь рекомендацій в цій статті і починайте заробляти.

По цифрах. Якщо ви працюєте на себе, дохід залежить від вас, так як ціну на вироби встановлюєте ви. Середній заробіток в'язальниці - 500 рублів в день. А ось ті, хто вважав за краще працювати на підприємство, отримують фіксований оклад і преміальні. Тут сума стартує від 30 тисяч рублів на місяць.

Наприклад, на Ярмарку Майстрів ось такий джемпер ручної роботи продають за 4500 рублів.

Наприклад, на Ярмарку Майстрів ось такий джемпер ручної роботи продають за 4500 рублів

Заробіток на шиття

Відповідь на питання, як заробити на шиття будинку, лежить прямо перед вами. Відкрийте власне домашнє ательє або пошукайте вакансії в інтернеті. Дослідивши відгуки досвідчених швачок, ми прийшли до висновку, що шиття на дому як заробіток - відмінне рішення для наповнення сімейного бюджету.

І тут у вас є вибір: заробити на швейній машинці самостійно або стати частиною команди на виробництві. А шити ви можете все що завгодно і в яких завгодно техніках. Сьогодні, наприклад, популярний печворк. Головне, знайти свою струмінь, влитися в неї і робити все з душею і любов'ю.

А тепер розглянемо, скільки заробляє швачка. Якщо ви працюєте на себе, дохід визначається попитом. А щоб був попит, потрібно вміти зробити якісне, унікальне і яскрава пропозиція. Якщо ви правильно організуєте робочий процес і рекламну кампанію, щомісяця зможете заробляти від 50 тисяч рублів.

Якщо ви працюєте на швейних цех, заробітна плата в Москві стартує від 45 тисяч рублів на місяць, в регіонах від 25 тисяч рублів.

А ось приклад елегантного вечірнього вбрання ручної роботи:

Заробіток на тортах

Щоб заробити на домашній випічці, вам потрібно вміти створювати її і робити це красиво. Найважливішим критерієм вибору солодощів є зовнішній вигляд. Особливо якщо справа стосується тортів. Є пропозиція, значить є попит, тому сьогодні можна заробити на тортах на замовлення непогані гроші. З чого почати?

Для продажу кондитерських виробів, на перших порах краще використовувати соціальні мережі. Чому? Потрібно розуміти, що ви працюєте з продуктами харчування. Значить діяльність повинна бути оформлена офіційно. Згідно із законом для виготовлення випічки потрібно обладнане нежитлове приміщення, яке буде перевірятися податкової, санепідемстанцією, пожежною і іншими службами. А це великі витрати.

Само собою, процедуру потрібно дотримуватися. Це правильно. Але не у всіх є кошти, щоб відразу зробити все, як треба. І поки у вас немає сайту, популярності і стабільного доходу, краще налагоджувати клієнтський потік на тематичних майданчиках, форумах і, звичайно, в соціальних мережах.

Інший варіант - реалізація своїх виробів через магазини, кафе, кондитерські. Але не всі готові ризикувати і брати продукцію домашнього приготування без документів.

Є ще вихід - навчання кулінарного та кондитерського мистецтва. Ви можете готувати улюблені торти і навчати цьому сотні людей. Ось цей заробіток на 100% законний і приємний.

А ось скільки заробляє кондитер на дому, потрібно знати. Отже, максимальна вартість одного простого торта (сметанник, медовик, наполеон) - 1000 рублів. Оригінально прикрашеного торта - 3000 рублів. Весільного - 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відніміть від цього витрати на продукти і матеріали для приготування. Різниця - це ваша чистий прибуток. Якщо в місяць ви спече 10 простих, два корпоративних і один весільний торти, брудна прибуток складе 22 тисячі рублів.

Заробіток на миловарінні

Щоб заробити вдома на виробництві мила, потрібні ваші знання, навички, робоче місце, план і клієнти. Кожен етап створення бізнесу ми розглянемо далі, тому наберіться терпіння, читайте статтю до кінця і застосовуйте всі фішки на практиці.

По цифрах. На миловарінні заробляють, але дохід цей досить нестабільний. Особливо на перших порах. Окупається бізнес не відразу, тому не будуйте ілюзій про миттєвого прибутку. Середня вартість мила ручної роботи 250 рублів за одиницю. Головна особливість миловаріння полягає в тому, що цей вид діяльності легко поєднувати з основною роботою.

А ось і приклад:

Види заробітку на рукоділлі

Напевно ви подумали, що є всього кілька варіантів заробітку: продаж своїх або чужих товарів. Але це не так. Давайте розглянемо, як монетизувати своє хобі по максимуму.

  • Продаж власних виробів. Тут все зрозуміло. Ви щось створили і тепер вам потрібно це продати.
  • Виконання замовлень. Тут теж нічого складного - вам роблять замовлення, ви його виконуєте.
  • Навчання. Ви вмієте створювати прекрасні речі своїми руками і можете навчити цьому інших. Як? Створивши власний курс і викладаючи уроки в інтернеті. Зараз затребувані живі майстер-класи, на яких можна знайти як покупців, так і партнерів для просування товару.
  • Продаж матеріалів для рукоділля. Ви можете створити власний магазин, що спеціалізується на продажі матеріалів для творчості.
  • Партнерські програми по рукоділлю. Партнерська програма - це продаж чужих виробів за відсоток. Суть проста. Ви знаходите клієнтів, вони купують товар, ви отримуєте свій відсоток.

Де шукати клієнтів

Якщо ви вже зробили перші кроки і навіть обзавелися каталогом власних робіт, саме час шукати майданчики для збуту товарів.

  1. Власний сайт або блог . Ви можете створити сайт-візитку, щоб заявити про себе, блог, в якому можна ділитися цікавими фактами про себе і своє хобі, або повноцінний інтернет-магазин готових виробів.
  2. Соціальні мережі. Якщо у вас невеликий бюджет, продавати свою творчість ви можете в соціальних мережах. Для цього створіть групи, спільноти або сторінки зі своєю пропозицією. Соціальні мережі дають широкі можливості платного та безкоштовного просування. Ви можете заходити в чужі тематичні групи, спілкуватися з людьми, розповідати про свої товари, ділитися враженнями. Загалом, проявляти активність і залучати аудиторію в свої групи і спільноти. Як варіант, розміщуйте свої оголошення на онлайн-ярмарках. Також створіть рекламну кампанію (за додаткову плату), і ваше оголошення побачать тисячі користувачів.
  3. Спеціалізовані площадки. У мережі існує безліч майданчиків (в тому числі і зарубіжних), де можна просувати товари ручної роботи. Деякі пропонують розміщувати свої роботи платно, на деяких розміщення безкоштовне, але знімається відсоток від продажу. Головна умова - точний опис і фотографії з високою роздільною здатністю. На багатьох ресурсах навіть є уроки, як правильно оформити вітрину. Але потрібно розуміти, що залучення клієнтів залишається на ваших плечах.
  4. Виставки та ярмарки. Презентуйте свої роботи на виставках і ярмарках. Для цього вам буде потрібно орендувати місце, довезти товар в пункт призначення, для участі іноді потрібне свідоцтво ВП. Не факт, що вкладення окупляться відразу, але ваше ім'я багато запам'ятають. Для більшого ефекту і підвищення продажів, влаштуйте майстер-клас прямо на ярмарку і запросіть бажаючих взяти в ньому участь або виконайте замовлення на місці. Шоу завжди збирає багато народу, а це відмінна можливість продати більше.
  5. Магазини. Ви можете запропонувати розмістити свої товари власникам оффлайн- і онлайн-магазинів.
  6. Оренда площі під магазин. Ви можете відкрити власний магазин в торговому центрі з великою прохідністю. Звичайно, це затратно і окупається тільки при правильному підході, але виключати варіант не варто, так як в перспективі він може принести високі дивіденди.

Звичайно, це затратно і окупається тільки при правильному підході, але виключати варіант не варто, так як в перспективі він може принести високі дивіденди

Ваша творчість має задовольняти естетичні та практичні потреби клієнтів. Важливо слухати і чути свого покупця. Це запорука високих продажів.

Якщо ви не впевнені, що у вас вийде просувати роботи самостійно, знайдіть організацію, яка буде вести вашу рекламну кампанію і спілкуватися з покупцями. Так, для цього потрібні гроші, але вкладення завжди повертаються з високим прибутком. А у вас залишається більше часу для втілення власних ідей в життя, навчання, саморозвитку та інших приємних речей.

Де розмістити свої роботи

А тепер розглянемо майданчики, на яких ви можете розмістити свої роботи.

  • Ярмарок Майстрів. Платна майданчик. Можна платити щомісяця або раз в три-шість місяців. Є пробний період (14 днів). Без реклами вашу творчість може не продаватися тривалий час, так як випадковий користувач бачить в стрічці тільки нові роботи, переходить по ним і переглядає весь магазин майстра. Адміністрація ресурсу залишає за собою право змінювати категорію товару без згоди автора.
  • Akruga. Повністю безкоштовний сайт. Ніяких комісій за розміщення та продажу товарів. Фішкою сервісу є синхронізація з п'ятьма відомими соціальними платформами, що забезпечують трансляцію оголошення в соціальних мережах і Яндекс.Маркеті. Так само є можливість всіх видів просування для підвищення продажів.
  • Lovemade. Дозволяє виставити 10 робіт безкоштовно. Вимагає щомісячну оплату в розмірі 100 рублів (якщо більше товару) і 10% комісії з кожного продажу. Відвідуваність невисока. Функціонал не вражає.
  • На смак і колір. На сайті можна відкрити онлайн-магазин безкоштовно. Більш того, якщо у вас виникли труднощі з налаштуванням, служба підтримки сама виконає її, і теж безкоштовно. Є обмеження за кількістю товарів - максимум 50. Для відкриття магазину ви подаєте заявку і чекаєте підтвердження від адміністрації. З технічною частиною є проблеми. Можуть статус не той привласнити або взагалі поміняти ваші авторські настройки. Але ресурс новий, тому варто проявити поблажливість і терпіння.
  • In-dee. Тут ви отримаєте в своє розпорядження шоу-рум. Безкоштовно. Зрозумілий інтерфейс. Взаємодія майстрів і покупців відбувається безпосередньо.

Не упускайте можливості розміщувати оголошення скрізь, де це можливо. В блогах, живих журналах, на дошках оголошень і інших ресурсах. Звичайно, це кропітка праця та забере він у вас чимало часу. Зате ви підвищите вашу популярність, і ваші зусилля будуть винагороджені.

Партнерські програми

Розглянемо партнерські програми для творчих людей.

  • Prettytoys. Тут заробляють на пошуку рекламодавців, продажу підписок на розширену версію (10% відрахувань з продажів), на дворівневої партнерке (5%).
  • УВалерончіка. Партнери відраховує 5% з продажів. Ви привели людей по посиланню, вони купили товар, ви отримали від їх покупки свій відсоток.
  • ДомікХоббі. Платять 5% з продажів.
  • ITkani. Партнерські відрахування становлять 5% з кожного продажу.
  • Lizzi-Stones. Комісійні партнера - 5%.
  • Book24. Партнери платить до 12% від продажів.
  • Ozon.ru. 4-рівнева партнерська програма. Платить від 2,5% до 18% з продажів.

На закінчення хочеться сказати, що заробити можна абсолютно на всіх видах творчості. Особливо високо речі ручної роботи цінуються за кордоном. Тому варто спробувати пошукати клієнтів і за межами РФ.

Якщо ви любите майструвати руками, робите це добре, поділіться своїми вміннями з людьми і заробляйте на те, що вам дійсно подобається.

Додати коментар

Вам сподобається

Але перш ніж зробити вибір на користь цього заробітку, зізнайтеся собі, чи готові ви витрачати максимум часу і робити десятки, а то і сотні однакових виробів для своїх клієнтів?
Чи реально це зробити самому і безкоштовно?
З чого почати?
Чому?
Як?