Полезные материалы

Кращі незмивні засоби для волосся за версією наших блогерів!

Цього разу в нашій вже традиційній рубриці "мастхев" ми поговоримо про незмивних засобах для волосся.

Зараз на ринку представлена ​​величезна кількість "несмивашек": різноманітні масла, сироватки, серуми, спреї. Мета у них у всіх одна - пригладити волосся, додати їм блиск і запобігти перетин кінчиків. Але як розібратися, який продукт краще і що ідеально підійде для вашого волосся?

Наші блогери розкажуть, які масла і сироватки вважають за краще і вважають фаворитами.

Катя ( Evalerie )

Зізнаюся, я не фанат (отже, не великий знавець) подібних засобів, проте, в моєму догляді за волоссям і їм є місце. З усього, що в мене було, виділю два:

1. Giovanni, Frizz Be Gone, Super Smoothing, Anti-Frizz Hair Serum з магазину Iherb (може, і у нас в інтернет-магазинах можна знайти)

Саме їй віддаю перевагу, тому що вона влаштувала мене по всіх параметрах. У мене тонкі, довгі, негусті волосся. І важливо, щоб від подібних засобів не було надто сильного обважнення, щоб волосся не здавалися жирними і ще менш об'ємними, ніж є.

Упаковка приємна і зручна - невеликий флакон з дозатором-помпою.

Склад теж подобається. Силікони там, звичайно, є (два і на перших місцях), але крім них присутні і корисні екстракти, і вітаміни. Склад на мій погляд краще, ніж у багатьох подібних засобів.

склад:

Cyclopentasiloxane, dimethicone, tocopherol (vitamin E), panthenol (pro-vitamin B5), fragrance (includes essential oils), * eschscholtzia californica leaf extract, * urtica dioica (nettle) extract * rosa canina (rose hips) fruit extract, * rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, * citrus aurantium bergamia (wild bergamot) fruit extract.

Сироватка прозора, що не рідка, «маслянисто-силіконова» на дотик. Однак, на волоссі це не відчувається. Використовую, як і інші аналогічні: злегка розтираю по долонях зовсім небагато засоби і наношу на вологе волосся (на довжину).

Giovanni, Frizz Be Gone прекрасно розгладжує волосся, залишаючи їх розсипчастими, «маскує» сухі і січені кінчики, надає волоссю красивого блиску і справжній лиск. Так, я, любитель органіки, вдаюся до подібних штук ... ну а що робити, коли дуже хочеться, щоб волосся виглядало більш ефектно.

Подобається, що Джованні не ускладнює волосся, і на наступний день вони не виглядають брудними.

Ціна здається цілком нормальною (до речі, витрата ну дуже економічний, і вистачить точно надовго). Обсяг 81 мл. Ціна всього $ 6,5 (на даний момент приблизно 400р).

Посилання на сироватку Giovanni, Frizz Be Gone.

Друга сироватка, яка мені так само подобається:

Еліксир для волосся Biopoint Orofluido

Вельми популярний засіб, і я просто коротко зупинюся на головних моментах.

Оформлення дуже привабливе - скляний флакон з чорною кришкою. Але ось ніякого дозатора тут немає, і для мене це все ж невеликий мінус, тому що користуватися менш зручно (і далеко не відразу вийшло пристосуватися добувати потрібну порцію).

склад:

Cyclotetrasiloxane, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Isopropyl Palmitate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, BHA, Benzophenone-3, Parfum, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 47000, CI 26100

На дотик еліксир теж маслянистий, негустий і тягучий. Використовую по тій же схемі, що і Джованні - наношу на долоні, а потім - на вологе волосся (виробник вказує два способи - на вологі і сухі волосся).

Еліксир насправді легкий (мені здається, легше багатьох силіконових сироваток), і ідеально підходить тонким волоссю. Як і у випадку з Джованні, можна не боятися, що вони будуть виглядати жирними або поникаючими. Волосся гладкі, шикарно блищать і прекрасно лежать - «волосок до волоска».

Так само, не можу не відзначити аромат. Багато без розуму від нього, ну а мені він просто здається цікавим і приємним. Аромат східний, відчувається ваніль, амбра, і щось ніжне (не можу це описати).

Ціна від 538 рублів .

Обидві сироватки, на мою думку, варті уваги. Нагадаю, що у мене тонкі, м'які волосся, і їм ці кошти дуже добре підійшли.

Даша ( mrs_serejkina )

Про Подвійний сироватці для кінчиків волосся Elseve від L'Oreal я знала давно, але все якось ігнорувала її. Але деякий час тому у мене підійшла до кінця моя улюблена сироватка від Avon, і я вирішила "спробувати що-небудь новеньке".

Але деякий час тому у мене підійшла до кінця моя улюблена сироватка від Avon, і я вирішила спробувати що-небудь новеньке


Цікавий формат: дві рідини - червона і прозора, які змішуються тільки на руці. Приємний аромат, який, втім, абсолютно ненав'язливий. Але найголовніше, звичайно, ефект: сироватка непогано підтримує кінчики волосся в пристойному стані, завдяки своїй "сіліконістой" консистенції, при цьому (при розумному дозуванні) не надає волоссю неохайний неохайного вигляду. Я часто використовую її на вологе волосся перед укладанням і з задоволенням відзначаю м'якість зазвичай сухих кінчиків. Однозначно повторю покупку!

Лена ( Ligea )

У мене завжди були тонкі і ламкі волосся, навіть в дитинстві, коли я не користувалася різними стайлери, перетин кінчиків було моєю постійним головним болем. А ще розчісування волосся зі сльозами і неможливість відростити довге неушкоджені волосся ... Я страждала і розбудовувалася, поки в моєму житті не з'явилися різні незмивні масла і сироватки. Звичайно, вони не зробили моє волосся густими і розкішними, але позбавили від багатьох проблем, у всякому разі, що таке "посічені кінчики" я зовсім забула, незважаючи на те, що фарбуванням, укладаннями і іншими експериментами я зараз явно створюю більше стресових ситуацій для свого волосся.

У мене завжди на поличці у ванній стоїть кілька "несмивашек", але раз вже у нас тема мастхев, то виділю я тільки одне, тому що вважаю його універсальним і відповідним будь-якого типу волосся.

У мене завжди на поличці у ванній стоїть кілька несмивашек, але раз вже у нас тема мастхев, то виділю я тільки одне, тому що вважаю його універсальним і відповідним будь-якого типу волосся

Масло для волосся Macadamia Healing Oil Treatment

Коли ця лінійка тільки вийшла на ринок і створила багато шуму, я теж піддалася загальному ажіотажу і спробувала майже всі продукти. Але якогось особливого враження на мене ні шампуні, ні маски не справили, а ось масло дуже сподобалося. Перший флакончик у мене був зовсім крихітний. Це, до речі, дуже зручно, в лінійці представлені різні обсяги, починаючи з 10 мл, можна купити спочатку мініатюру.

Всі подібні масла для кінчиків дуже схожі і складом (силікони і трохи корисних натуральних олій) і дією (розгладжують, полегшують розчісування, надають блиск), тому вибрати най-най досить складно. І все-таки це масло Macadamia Healing Oil я особливо люблю, за всіма параметрами воно вибивається в лідери. Хороший склад з пристойним змістом масла макадамії.

склад:

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxybenzoylmethane, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal

Це відчувається навіть на дотик, якщо інші серуми дуже слизькі і очевидно силіконові, то це масло густе, тягуче і без характерної слизькості. Після інших подібних засобів у мене залишається неприємна плівка на руках, яка змивається тільки милом, а це масло вбирається в шкіру (ну і в волосся відповідно).

Як я вже писала вище, волосся у мене тонкі, їх дуже легко перепітать, погіршити, і багато силіконові несмивашкі при регулярному застосуванні дають зворотний ефект: замість рівних блискучих гладких волосся я отримую тьмяні прилизане злиплі пасма. З цим маслом подібних проблем немає (звичайно, якщо використовувати розумно і не завдавати зайвого кількості). Волосся залишаються живими, об'ємними, але при цьому виглядають доглянуто і не пушаться. Ну і самий, мабуть, очевидний плюс - від цього серума є накопичувальний ефект, згодом волосся стає більш еластичні, м'які і кінчики набагато довше залишаються в пристойному стані. Так що для тих, хто відрощує волосся, це масло стане відмінним помічником.

Це масло продається в самих різних обсягах, від 10 до 125мл, і можна купити спочатку невеликий на пробу. Придбати можна, наприклад, в магазині roskosmetika.ru , Де є всі доступні варіанти.

Віта ( Vita Aster )

Вода для відновлення пошкодженого волосся Shiseido Tsubaki

Вода для відновлення пошкодженого волосся Shiseido Tsubaki

З несмивашкой від Шісейдо познайомилася майже 2 роки тому абсолютно випадково, коли вона тільки з'явилася на прилавках, ціна була космічна - більше тисячі рублів за один флакон об'ємом 250 мл. Ніяких відгуків в інтернеті я знайти не змогла і купила на свій страх і ризик (бо з Тсубакі знайома добре, жоден продукт мені раніше не підходив).
І волосся мої в нього закохалися !!!
Я останнім часом взагалі розледачіли і мою волосся тільки шампунем, забиваючи на маски / кондиціонери, тому що після душа у мене є ціла гора всяких сироваток і несмивашек. Розумію, що так не можна, але нічого не можу з собою вдіяти. І ось білий флакон від Шісейдо мій найвірніший помічник. Після нього волосся слухняні, миттєво "живі" і відновлені. Навіть коли моє волосся прям зовсім сухі - ця несмивашка відновить кожен волосок від коренів до самих кінчиків.


А аромат ... ммм .. окрема пісня! Приголомшливий, легкий і квітковий (за рахунок масла камелії), залишається на волоссі дуже довго і абсолютно не напружує мене.
Єдиний недолік - дуже неекономічні використання, але зручний розпилювач. При щоденному використанні такої пляшки вистачить приблизно на місяць.


Ціна: близько 1200 рублів в Летуаль.

Катя ( kkatreen )

У мене дуже неслухняні, тонкі, пористі волосся. А зараз вони ще й дуже зіпсовані на кінчиках (вихід з темного кольору не пройшов без наслідків), тому без несмивашек мені зовсім ніяк не можна, одні тільки бальзами і маски не справляються, звичайно. Я вже багато перепробувала, до сих пір не визначилася, що мені підходить більше - кошти на кремовій основі або ж все-таки масла.
На даний момент у мене в регулярному догляді два засоби, ці несмивашкі зараз найулюбленіші.

Отже, це масло-еліксир Orofluido, яке я купую вже вдруге і куплю знову, це найкраще масло з усіх, що у мене були. По-перше воно має розкішний аромат. Без жартів, він божественний! Неповторний, фантастичний дует благородної ванілі і амбри, на волоссі тримається довго і насправді зводить з розуму. Ні, не набрид, а користуюся цим маслом вже більше року. Ну, а по-друге, що стосується доглядають властивостей, то і тут все на рівні. Масло не творить якихось неприродних чудес, але абсолютно точно пом'якшує, розгладжує і додає блиск. Волосся з ним більш доглянуті, ефект помітний (особливо тактильно). Флакон у нього незвичайний - щільне скло і без дозатора, але до такого формату звикаєш і це абсолютно не дратує. Консистенція у нього густа, але податлива, волосся воно зовсім жирнить і не робить сухими на наступний день після використання. Витрачається економічно, на моє волосся до плечей мені вистачає пари крапель.

У складі органічно доповнюють один одного і силікони, і натуральні масла. Простіше кажучи, склад не те щоб якийсь дивовижний, але тут досить того, що необхідно пошкодженим волоссю.

склад:

Cyclopentasiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Parfum, Isopropyl Palmitate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Benzophenone-3, BHA, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 47000, CI 26100

Представлено 3 обсягу - 25, 50 і 100 мл. Ціни, до речі, щодо нормальні, розкид від 520 до 1500 рублів . Дешевим масло не назвеш, але одне себе виправдовує;).

Друге моє щоденне засіб - термозахист від Kerastase Nectar Thermique.

Ціна за тубу 150 мл близько 2000 рублів , Але воно дуже економічно витрачається. Я взагалі не знаю, чи скінчиться вона коли-небудь ?!

У нього приємна кремова консистенція, легкий, косметичний ненав'язливий аромат. Я використовую горошину кошти на свою довжину, розподіляючи по мокрих волоссю перед сушінням, жодного разу не було жирних бурульок або чогось такого.

Я користуюся їй явно більше півроку і часто зловживаю плойкою, волосся не стали гірше, з чого я роблю висновок, що засіб працює.

Крім того, воно непогано пом'якшує і дисциплінує волосся. Хоча зараз моє волосся вже звикли, напевно, тому тепер у мене ніякої дисципліни немає :).

Склад не виправдовує ціну, на мій погляд, але працює ж!

склад:

Aqua, C13-16 Isoparaffin, Propylene Glycol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Peg / Ppg-17/18 Dimethicone, Triethanolamine, Carbomer, Potato Starch Modified, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Polyquaternium-4, Methylparaben, Amodimethicone, Benzophenone-4, Linalool , Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Trideceth-6, Citronellol, Xylose, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Limonene, Cetrimonium Chloride, Royal Jelly Extract, Parfum.

В цілому, приємне, хоч і недешеве засіб. Взагалі я чула, що у L'OREAL professional є засіб з аналогічним складом за більш доступною ціною, мені тепер цікаво спробувати.

Іноді використовую окремо (але термозахист я рідко пропускаю), а частіше разом - спочатку термозахист, а потім на трохи підсушені волосся масло.

Обидва засоби сміливо раджу, я ними дуже задоволена і користуюся із задоволенням.

Надя ( Tigrejn )

У мене два улюблених засоби для волосся: одне стало таким випадково, інше купую вже вдруге. Почнемо з перевіреного трьома роками використання улюбленця, якого ніколи не зраджу, всім раджу і дарую (вже підсадила трьох осіб).

Рідкі кристали Constant DELIGHT

Звичайно ж, приваблює назва - «рідкі кристали». Відразу здається, що нанесеш на волосся - і відразу блиснуть пасма тисячами діамантів. Але немає, хлопці, тут трохи інша механіка. Назва, на мій погляд - такий же маркетинговий хід, як, наприклад, «креми з дорогоцінними маслами». Виробники, які називають аналогічні продукти просто флюїдами, як воно і є, надходять, я думаю, чесніше. Ну нехай не про маркетинг мова.

Рідкі кристали являють собою прозорий слизький флюїд, найбільше нагадує, кхм ... силіконову змазку ну-ви-вже-зрозуміли-для-чого. Використовується він для того, щоб полегшити ковзання волосків, зменшити їх тертя один об одного, надати гладкість і за рахунок цього - блиск.

Рекомендується нанести на вологе волосся після миття кілька крапель, потім висушити. Я наношу 2 «краплі» кошти - два натискання на помпу (до речі, вона дуже зручна) - на долоні, розтираю, потім цими долонями проводжу по довжині волосся і розбираю пасма. Найчастіше наношу на вологе, але іноді і на сухе волосся.

Флюїд помітно полегшує розчісування, надає гладкість і блиск без шкоди для обсягу. При нанесенні на вологе волосся результат краще, ніж при нанесенні на сухі. Флюїд дуже добре економить час - якщо полінувалася нанести бальзам на волосся, він не гірше пом'якшить їх і захистить від ламкості.

А ще у флюїду Constant DELIGHT незвичайна і приємна віддушка, що нагадує запах солодкої стиглої дині.

Я купувала засіб в магазині професійної косметики для перукарень та салонів. Обсяг 80 мл, ціна близько 650 рублів (Оновлена ​​версія). Витрачається дуже економно - мені бутилька вистачає на рік.

Спрей для волосся Egomania Professional Dazzling shine для додання блиску волоссю

А ось тут перед нами вже не флюїд, а спрей. За консистенцією - як вода. Має ну просто шалений приємний запах солодкого, вабить жіночих парфумів. На жаль, на волоссі цей запах не зберігається. Після застосування спрею на волоссі залишається легкий парфумерний шлейф, запах чистих свіжовимите волосся.

Виробник рекомендує наносити спрей на вологе волосся перед укладанням. Виходячи зі свого досвіду, я б уточнила наступне:

- спрей слід наносити тільки на чисте вологе волосся! При нанесенні на сухе волосся він незмінно перетворює їх в жирні бурульки, на волоссі чітко відчувається жирність

- на довге волосся достатньо 5-6 пшиків (7 це максимум, більше - вже перебір і знову жирність)

- після нанесення волосся добре розчесати або відразу приступити до укладання - так він краще розподілиться і ефект здорового блиску посилиться стократ.

Волосся з ним дійсно радують прекрасними сонячними переливами, справляють враження здорових і доглянутих. Спрей дуже добре показав себе взимку, коли я фарбувала волосся сушащей тонік.

Саме класне - це те, що спрей має не тільки візуальний косметичний ефект. У його складі багато масел (соняшнику, виноградної кісточки, жожоба), вітамін С. Волосся після спрею більш гладкі, живі, м'які. Іноді я навіть лінуюся наносити бальзам - спрей і так непогано справляється. Правда, для зими краще посилити харчування бальзамом і масками - все-таки холод, сухе повітря, тертя об одяг ... А ось для літа спрей стане просто незамінним універсальним засобом догляду за волоссям.

Обсяг 125 мл. Ціна приблизно 1150 рублів. Завдяки економічній витраті вистачить його на дуже довгий час (я користуюся вже майже рік, а витратила від сили половину - правда, наношу не кожен день).

Підводячи підсумок, скажу, що не змиваються кошти - це прекрасний вибір і для ледачих в догляді за волоссям дівчат, як я, і для тих, хто по волоссю маніаче. Вони можуть і замінити, і доповнити бальзами і маски.

PS А ще активне використання незмивних продуктів вимагає глибокого очищення волосся час від часу, тому дуже непогано обзавестися для цього спеціальним шампунем.

Від редактора. Як завжди, збігів у нас в перевагах немає :). Тільки Еліксир для волосся Orofluido можна умовно назвати фаворитом. Але це не дивно, ми самі різні, тип волосся і вимоги до незмивною продуктам у нас теж відрізняються. А які "несмивашкі" подобаються вам?

Але як розібратися, який продукт краще і що ідеально підійде для вашого волосся?
Я взагалі не знаю, чи скінчиться вона коли-небудь ?
А які "несмивашкі" подобаються вам?