Полезные материалы

Форма сукні для вагітних своїми руками

  1. Найпопулярніші фасони суконь для вагітних
  2. Форма літнього плаття для вагітних своїми руками: майстер-клас

Жінки завжди хочуть виглядати стильно, і це бажання тільки посилюється в період вагітності. Однак будучи в положенні дуже важливо враховувати, щоб одяг був досить зручною для самої жінки, а також її животика, який постійно збільшується. Бажано максимально приховувати нижню частину тіла від чужих очей.

Саме тому форма сукні для вагітних власними руками є найкращим рішенням, адже ви отримаєте можливість самостійно вибрати бажаний фасон, модель і забарвлення тканини.

Найпопулярніші фасони суконь для вагітних

Наряд з запахом вважається найбільш практичним варіантом одягу для вагітних. Животик з часом стає все більше, тому доводиться міняти сукні практично кожен місяць. З огляду на, що розмір запаху легко змінити, подібний виріб можна буде носити практично весь час.

Існує спеціальний одяг, яка дає більше свободи біля живота і відмінно підходить всім майбутнім мамам, особливо якщо вони на ранніх термінах вагітності. Щоб пошити таку сукню, краще вибирати тканини, які добре тягнуться, наприклад, відмінним варіантом є трикотаж. Можна обладнати одяг спеціалізованими защіпки, розташованими збоку живота.

Дуже популярними вважаються фасони суконь для вагітних із завищеною талією. Їх просто змоделювати, досить підняти талію приблизно на 15 см, а по верхньому зрізу залежить защипи, складки і різні збірки. Це дуже практичний варіант і його можна носити незалежно від терміну.

Відмінним варіантом одягу на кожен день є вироби із заниженим рівнем талії. Щоб додати трохи додаткового обсягу, використовують розведення.

Вельми практичним вважається плаття з вільним верхом, адже крім обсягів животика при вагітності змінюється розмір грудей. Саме тому бажано подбати про додаткову свободу грудей.

Читайте також: Пляжні сукні для повних жінок

Форма літнього плаття для вагітних своїми руками: майстер-клас

Необхідні матеріали:

  • великі ножиці;
  • старі шпалери або великий ватман для викрійки;
  • олівець;
  • стрічка для замірів;
  • крейда;
  • тканина.

Порядок побудови викрійки сукні:

  1. Спочатку будується стандартна форма сукні.
  2. Потім слід накреслити спинку, посередині необхідно зробити згин. Частина, що розташована попереду, потрібно зробити трохи більше біля живота і посередині.
  3. Лінія талії піднімається, адже вона повинна проходити трохи вище середини живота, ближче до рівня грудей.
  4. Область грудей створюється з урахуванням її майбутнього збільшення.
  5. Передню деталь розрізати по виточки: від самого центру грудей і аж до стегон, а потім уздовж лінії стегон. Крім того, виріб розрізається від грудей, просуваючись до місця, де перехрещуються лінії пройми з бічним зрізом, а також від грудей, аж до середини передньої частини, дотримуючись при цьому прямий кут.
  6. Після розрізів потрібно збільшити всі обсяги.
  7. Щоб зробити талію більше, цю частину викрійки розсовують по розрізу між центром грудей, а також посередині передньої частини на 2 см.
  8. Верхня частина спереду зміщується на 5 мм вліво. Після цього потрібно намалювати нові лінії виточок.
  9. Щоб трохи збільшити область живота, роблячи сукню для вагітних своїми руками, викрійки необхідно розсунути хоча б на 2 см.
  10. Відступивши 8 см від центральної частини грудей вниз, потрібно провести пряму, що позначає талію. Залишається тільки перенести завищену лінію на спину.

Плаття для майбутніх мам: фото

Плаття для майбутніх мам: фото

Читайте також:

Літні сукні для вагітних повинні бути легкими і природними, краще їх шити з тонких тканин, таких як шовк або шифон. Зимові вбрання, навпаки, робляться максимально теплими і затишними. Щоб підкреслити талію, можна використовувати широкі пояси, прикрасивши їх бісером або цікавою вишивкою. Під час конструювання викрійки головне - створити максимум додаткового обсягу на животику, зберігши при цьому гарний вигляд самого сукні.