Полезные материалы

Почім в столичних магазинах і на ринках джинси

При нинішньому розмаїтті підібрати модель для своєї фігури цілком посильне завдання. фото jezebel.com

З приходом осені багато хто з українців оновлюють свій гардероб і покупка нових джинсів - одна з найголовніших завдань. Сегодня.ua вирішив допомогти своїм читачам з вибором найдемократичніших брюк та скоїв розвідувальну вилазку по магазинах, щоб ознайомитися з асортиментом і цінами. Наш кореспондент прийшов до висновку, що зараз дуже вдалий час для шопінгу, оскільки в більшості магазинів проходять фінальні розпродажі - до 70% від початкової вартості товару. Звичайно, залишилися вже не самі ходові моделі і розміри. Але якщо постаратися, то можна знайти дуже хороший варіант. Вартість джинсів стартує від 150-250 гривень. Дорожчі брендові моделі, там середня вартість близько 500 гривень.

Варто звернути увагу, що торгові марки середнього цінового діапазону пропонують моделі нового сезону від 400-500 гривень, тому якщо для вас має значення, який лейбл на кишені брюк, можна купити за півтисячі підходить за всіма параметрами модель. Дорожчі бренди пропонують з нової колекції штани як мінімум за 1 тисячу грн. Пробігшись по одному з ринків Оболоні, відзначаємо, що ціни тут якщо і дешевше магазинних, то не набагато - 200 гривень коштують джинси, що потрапили під розпродаж, в середньому ж ціни коливаються в районі 300-400 гривень. До речі кажучи, дитячі моделі, за нашими спостереженнями, дешевше дорослих максимум рази в півтора: близько 200 гривень на ринку і 250-400 гривень в магазинах. Однак краще вирушати за покупкою, маючи хоча б загальне уявлення про те, що ви бажаєте отримати. Ми провели невелике опитування серед друзів в FB, щоб дізнатися, на що люди орієнтуються при виборі джинсів. Вирішальними критеріями для більшості виявилося те, наскільки штани добре сидять на тілі, а також зручність носіння. А на цей рахунок вже давно існують хоч і не безумовні, але досить надійні рекомендації про те, як підібрати фасон по своїй фігурі.

Вибираємо фасон по фігурі

Спільне тут правило таке: джинси, як і будь-який одяг, повинні надавати вашому статурі гармонійність. Тобто, красти недоліки фігури і робити її пропорції візуально близькими до загальноприйнятих ідеалів стрункості. З розміром усе досить просто, у джинсів є обхват талії (позначається "W") і довжина ( "L"), які зазвичай вимірюються в дюймах і вказуються через дріб (28/32). Якщо у вас є джинси, які вам здаються підходящими за розміром, корисно запам'ятати ці цифри у них на ярличку.

Наступний важливий параметр - висота талії. Власне, це відстань від промежини до гудзики на поясі. Чим вище пояс, тим ноги візуально стають довшими, а тулуб - коротше. Звідси випливає, що худим і довгим ногам підійдуть джинси з низьким поясом, а коротким ногам - з високим. Високий пояс у жінок може допомогти згладити повноту, але за умови, що знайдеться модель, що підходить і в талії, і в стегнах.

"Регулювати" довжину ніг можна і з іншого кінця. Штанини, що покривають частину взуття, подовжують ноги, а доходять лише до краю або загорнуті вкорочують. Жінкам з повними стегнами стилісти радять носити штани з тонкої облягає тканини, що розширюються донизу. Тобто джинси-кльош, у яких штанини розширюються від коліна або від самого стегна. Повністю широкі джинси на повній фігурі мають властивість сидіти "мішком". Це стосується і чоловіків, так що якщо на стегнах зайві кіло - вгорі штани повинні облягати, а внизу - розширюватися і накривати взуття.

Сильно завужені і обтягуючі джинси не рекомендуються худим людям, але їм так само не підходять занадто вільні, мішкуваті штанини - всупереч розхожій думці, вони тільки підкреслять худорбу. Обидві ці крайнощі можуть виглядати на струнких постатях, близьких до, так би мовити, античним пропорціям, але на таких людях виглядає практично будь-який фасон. Худим же ногам підходить прямий класичний крій.

Ще один спосіб візуальної корекції фігури - колір. Яскраві і світлі відтінки тканини мають властивість укрупнювати обсяги, а темні навпаки - красти. Надає пишності форм також використання щільних тканин і наявність декоративних елементів або великих кишень.

Класичні прямі джинси йдуть більшості чоловіків із середнім статурою. фото bluefly.com

Повненькі стегна стрункішими джинси-кльош, трохи прикривають взуття. фото cosmopolitan.com

Джинси з довгими штанинами, накривають взуття, візуально подовжують ноги. фото bluefly.com

Прямий, хлоп'ячої жіночій фігурі додадуть плавних ліній облягаючі, злегка розширені внизу джинси. фото cosmopolitan.com

визначаємо якість

Ще одним критерієм, на який орієнтується при виборі джинсів більшість учасників нашого опитування, є якість матерії і шиття. Практика показує, що ціна ще не означає якість. Дорогіебрендовие штани, куплені в фірмовому магазині, в більшості случаевокажутся хорошої якості, але краще мати більш об'ектівниеоріентіри.Джінсовая тканину складається з бавовни, вона не повинна бути занадто тонка, гладка і легка. Шорстка текстура повинна відчуватися на дотик, тканина не повинна легко м'ятися, залишаючи сліди від згинів.

Варто перевірити якість рядків: вони повинні бути прямими, рівними іне мати стирчать ниток. Штани повинні бути симетричними, це можнопроверіть, склавши їх уздовж, штанина до штанини. Не повинно бути різниці товщини швів, довжині штанин і ін. Заклепки у хороших джинсів сделаниіз міді або бронзи, на них вибито назву фірми. Застібки-блискавки теж повинні бути з міцного металу. Зверніть увагу накачество фарбування: папірець повинна залишитися чистою, якщо потерти нею откань. Якісні джинси також не повинні бути пофарбовані зсередини.

Сподіваємося, що озброївшись цими знаннями, ви зможете спланіроватьпокупкі краще і отримати саме те, що вам потрібно.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram