Полезные материалы

ЯК запарити ГОРОХ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ ?. Обговорення на LiveInternet

  1. Приготування. спосіб №1
  2. спосіб №2

Горох, це досить популярна приманка, яку використовують багато рибалок, особливо, на коропа або   ляща Горох, це досить популярна приманка, яку використовують багато рибалок, особливо, на коропа або ляща. Щоб правильно (в нашому випадку для використання саме на рибалці) приготувати горох, потрібно знати кілька важливих моментів, починаючи від вибору цього різновиду бобових, і закінчуючи вже самим процесом його приготування. Варити горох потрібно так, щоб в результаті, горошини вийшли зморшкуватими. Якщо вони будуть гладкими, то при набуханні його шкірка просто трісне, а значить, на гачку він буде триматися вже не так міцно.

Перш за все, потрібно провести сортування горошин. Якщо Вам попалися зерна пошкоджені або зіпсовані, то їх потрібно вибрати із загальної маси. Варити їх разом з хорошими зернами не потрібно. Коли сортування Ви закінчите, то відібраний горох потрібно буде помістити в воду. Що стосується води, то найкраще взяти вже відфільтровану, в якій відсутні сторонні запахи. Горох можна замочувати різний час. В середньому це від 2-х і до 8-ми годин. Обов'язково весь горох закрийте водою, вона повинна покривати всі зерна цілком і бути вище них ще сантиметра на 2-4. Самий хороший варіант, це сходити в насінні магазини, і там купити горох. У таких магазинах його якість набагато вище. Замочування, це лише перший етап підготовки гороху, далі нам його потрібно буде зварити або запарити. Зробити це можна по-різному.

Приготування. спосіб №1

Цей спосіб дозволяє зварити горох досить швидко. Для цього найкраще взяти каструлю невелику за розміром, і поставити її з уже замоченим горохом на вогонь. Після закипання, вогонь обов'язково зменшуємо, і далі кип'ятимо горох в межах від 5-ти хвилин і до 10-ти. Якщо горошину можна вільно проткнути голкою, то горох повністю готовий. Далі варити його вже не потрібно, інакше оболонка його почне лопатися, що знову ж позначиться на якості насадки тільки в негативну сторону.

спосіб №2

Це вже більш трудомісткий варіант, в якому ми будемо використовувати водяну баню, тим самим убережём наш горох від пригорання. Знову ж, сам горох потрібно насипати в каструлю невеликого розміру, після чого, його заливають водою. Далі, беруть уже каструлю побільше, також наливають в неї води, і в неї поміщають маленьку каструлю з горохом. Тепер цю «каструлю в каструлі» можна ставити на вогонь, не боячись, що горох на дні підгорить. Варити горох, таким чином, потрібно довго, години 2.

Коли горох звариться, то його остуджують, щоб він не потріскався. Остуджувати його найкраще на деку, на який горох і розкладають в один шар, воду перед цим, звичайно, потрібно вже злити. Можна горох висипати і в друшляк, і охолодити його вже там за допомогою холодної води.

Можна горох висипати і в друшляк, і охолодити його вже там за допомогою холодної води

Горох, який Ви зварили, обов'язково повинен зберегти цілісність своєї оболонки. А, ось вміст цієї оболонки має бути м'яким, практично кашоподібним. Якщо все саме так у Вас і вийшло, то Ви зварили горох правильно.

Невелика кількість гороху, який Ви будете надалі насаджувати на гачок, зручно варити в пароварці. Спочатку його поміщають в марлю, або використовують замість неї носок з бавовняної тканини, після чого, вже «упакований» таким чином горох підвішують знизу до кришки. Тут потрібно підвісити мішечок так, щоб дна він не торкався, і перебував обов'язково в воді. Для підгодовування горох краще варити в каструлі, використовуючи для цього водяну баню.

Що стосується зберігання вже запареного гороху, то його потрібно залити водою. У ній воно зможе зберегтися до 2-х діб. Ці варіанти приготування гороху добре підходять для лову коропа, ляща, язя. Крім цього, такий горох напевно сподобається і карасю.

А ось і відео, де Вам покажуть як приготувати горох, тобто зварити його правильно. Подивіться.

PS Стаття була корисною Вам? Поділіться, будь ласка, їй з Вашими друзями в соціальних мережах. Буду дуже Вам вдячний.