Полезные материалы

Англійська кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд з фото, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт) / OMEDVET

  1. Англійська кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд з фото, характер, вибір щеняти, утримання...
  2. Зовнішній вигляд і характер.
  3. Вибір цуценяти.
  4. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.
  5. Зміст і догляд.
  6. Годування англійського кокер-спанієля.
  7. Здоров'я.
  8. Ціна на цуценят
  9. Витяги зі стандарту (FCI).
  10. Відео звіт про породу англійський кокер-спанієль.
  11. Історія породи.
  12. Зовнішній вигляд і характер.
  13. Вибір цуценяти.
  14. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.
  15. Зміст і догляд.
  16. Годування англійського кокер-спанієля.
  17. Здоров'я.
  18. Ціна на цуценят
  19. Витяги зі стандарту (FCI).
  20. Відео звіт про породу англійський кокер-спанієль.
  21. Історія породи.
  22. Зовнішній вигляд і характер.
  23. Вибір цуценяти.
  24. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.
  25. Зміст і догляд.
  26. Годування англійського кокер-спанієля.
  27. Здоров'я.
  28. Ціна на цуценят
  29. Витяги зі стандарту (FCI).

Англійська кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд з фото, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт)
  1. Історія породи
  2. Зовнішній вигляд і характер
  3. вибір цуценяти
  4. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля
  5. Зміст і догляд
  6. Годування англійського кокер-спанієля
  7. здоров'я
  8. Ціна на цуценят
  9. стандарт породи
  10. Відеозвіт про породу

Історія породи.

Історія англійських кокер-спанієлів налічує кілька тисяч років. Вважається, що предком сучасних собак є, так звана, зольна собака. Зольна собака жила в епоху бронзового століття, вперше її останки виявили саме в золі, звідси і назва. Мабуть, люди приносили даних собак в жертву богам полювання, шляхом спалювання їх на багатті. Звичайно, велика частина собак залишалася в живих, так як вони широко використовувалися на полюванні, а відповідно були серйозними помічниками в справі виживання людства на планеті.

Надалі, схожі собаки зустрічаються в Греції. Це були невисокі собаки, з довгою шерстю і обвислими вухами, які активно використовувалися на полюванні. Собаки отримали досить широке поширення, аж до Іберії (древнє царство, яке знаходилося на території однієї з областей сучасної Грузії), далі собаки потрапили в Європу і, в Англію, відповідно.

Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали. Йшов час і зовнішність спанієлів більш менш сформувалася, проте в різних регіонах люди переважно полювали на різну дичину, відповідно і ознаки закріплювали різні, саме тому поступово сформувалися два типи спанієлів:

- ленд-спанієлі, - це ті, які полювали переважно на суші

- водяні спанієлі - які використовувалися при полюванні на воді, як правило, на пернату дичину

Ці два типи спанієлів згадуються в працях таких великих умів як Чосер і Шекспір.

Існує ще одна теорія, яка говорить, що спанієлі відбулися в Іспанії, звідси і назва, але правдоподібних фактів, які б підтверджували це, наразі, не знайдено.

Якщо зі словом спанієль, поки, історики не розібралися, то зі словом кокер все зрозуміло, це лісова птах, для полювання на яку і виводилися ці собаки на самому початку.

У 18-19 століттях стався справжній «БУМ» селекційної роботи, саме в цей час і сформувалася більшість порід спанієлів. Тут зазначу, що сформувалися бази, на основі яких і були виведені ті породи спанієлів, яких ми бачимо сьогодні.

У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу.

У 1893 році був виданий перший офіційний стандарт англійського кокер-спанієля, проте порода була визнана FCI тільки в 1974 році.

Слід зазначити, що англійських кокеров вивезли в Америку, де селекціонери проводили роботу відмінну від тієї, яку проводив англійський клуб. І це призвело до того, що в 1935 році стало абсолютно ясно, що англійські і американські кокер-спанієлі - це зовсім різні види, але про це в іншій статті.

Зовнішній вигляд і характер.

Зовні це невеликі собаки, весом11-15 кг, невеликою головою, довгими вухами, які можуть дотягнутися до кінчика носа, якщо їх витягнути вперед. Очі великі, виразні, завжди можна зрозуміти, про що думає Ваша собака, просто дивлячись в її очі.

До недавнього часу їм в обов'язковому порядку купований хвіст, зараз в ряді країн світу ця процедура заборонена, в інших, остаточне рішення залишається за господарем.

Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії. Він завжди доброзичливий і, здається, що навіть уві сні він посміхається.

Анлійскій кокери дуже прив'язуються до своїх господарів, тому дуже підходять одиноким людям, яким вони стануть прекрасними компаньйонами. Також дружелюбність і товариськість англійської кокера-спаніеля робить його прекрасною собакою для всієї родини, він любить і цінує кожного члена сім'ї, особливо любить спілкуватися з дітьми, від яких він стерпить абсолютно все (проте зловживати його терпінням, все-таки не варто).

Дуже важливо розуміти, що це як і раніше мисливець, тому він завжди бігає за пташками, ящірками, їжачками і за всім іншим, що може рухатися, так що враховуйте це коли будете його вигулювати.

Вибір цуценяти.

Що стосується вибору цуценя, я опишу загальні правила вибору цуценят так як все це стосується, в тому числі, англійських кокер-спанієлів:

- не варто купувати цуценя на ринку, так як чистокровних собак там просто немає. Власники племінних собак ніколи не стануть продавати їх на ринках, так як при продажу через клуби, по-перше, вони отримають набагато більше грошей, по-друге, продаючи племінних цуценят, відповідальні власники стежать за його долею.

милашки малюки англійської кокера-спаніеля

Звичайно, якщо собака не зовсім породиста, то це не означає, що вона буде поганим другом і компаньйоном, - неодмінно буде, якщо будете її любити і піклуватися про неї. Але ось про професійну кар'єру доведеться забути.

Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, їх дуже багато, так що знайти їх, особливих труднощів не складе.

- вибирати цуценя слід тільки в тому середовищі, в якій він жив і зростав, так як тільки там він буде вести себе природно, що дасть Вам можливість більш - менш об'єктивно зробити висновки, про які я розповім нижче.

- у цуценят не так багато турбот, як правило, вони їдять, сплять, грають і досліджують навколишній світ, ось від цього ми і будемо відштовхуватися.

Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами. Візьміть цуценя в руки понюхайте його, здоровий щеня, якого утримували в нормальних умовах, пахне, не те щоб ромашками, але точно не фекаліями або сечею.

Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас.

Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два. Я не рекомендую Вам брати таких цуценят, якщо Ви любитель, так як на їх годування необхідно звернути особливу увагу. Такі цуценята зовсім не брак, як багатьом здається, просто вони самі слабенькі, я як то взяв собі такого цуценя, породи Англійська кокер-спанієль і через рік, коли ми зібрали всю сім'ю, він був найкрасивішим Кобельков у всьому посліді, але це так …для інформації.

- при виборі щеняти зверніть увагу на батьків, ну з мамою все просто, а ось тата Ви можете не побачити, для цього попросіть копії його документів, грамот із зазначенням отриманих нагород. У документах зверніть увагу на те, щоб батьки не були в близькій спорідненості, так як це не завжди добре.

Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань.

- Обов'язково запитайте у власників про часто протікають захворюваннях у батьків, АЛЕ тут, як правило, Вас обдурять, так як ... ..ну хто буде розповідати, що батьки хворобливі. Але тут же варто зробити застереження, що племінні розплідники не допускають до розмноження особин, які дають хворе потомство, так що, купуючи цуценя в розпліднику, з великою часткою ймовірності, Ви отримаєте здорового цуценя.

Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.

Виховання цуценяти слід почати якомога раніше, так як цуценята цієї породи прекрасно навчаються. Слід враховувати, що собака дуже темпераментна, а відповідно образлива, тому на відріз відмовитися від, всякого, насильства над твариною, так як це не принесе результатів, а ось шкоди буде дуже багато.

Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці. При цьому активно використовуйте ласощі, як заохочення за виконану команду, це значно прискорить тренування і підвищить результати. У собаки відмінний апетит, тому не перегодовуйте собаку, але про це в блоці присвяченому годівлі.

У собаки дуже живий характер, тому їй цікаво практично всі на світі, і всі це їй дуже швидко набридає, тому уникайте багаторазових повторень. Якщо Ваш кокер не хоче тренуватися виявите наполегливість, при цьому не перегніть, так як іноді треба просто перервати тренування і трохи пограти.

Що стосується тимчасових рамок, то 2-х місячного щеняти слід привчити до його імені, встановити контакт і довірчі відносини, з 3-х до 8-ми місяців присвятіть тренування послуху, після цього Ви можете віддати собаку на загальний курс дресирування, так званий ОКД .

Зміст і догляд.

Що стосується змісту - це ці собаки зовсім не вибагливі. Природно кокери не можуть переносити люті морози, на постійній основі, однак в теплій і затишній будці вони можуть перезимувати. Але я все-таки схиляюся до того, щоб не тримати цих собак на вулиці.

Що стосується догляду тут все не складно: Що стосується догляду тут все не складно:

- необхідно розчісувати собаку не рідше 2 разів на тиждень, при цьому після кожної прогулянки прибирайте насіння трави, так як вони можуть призвести до Колтун, які доведеться відрізати ножицями.

- купанням собак необхідно проводити в разі потреби, так як купатися оніі дуже люблять, при цьому водоймою вони вважають будь-яку калюжу, так що купати доведеться, не те щоб кожен день, але досить часто. Використовуйте, для його, тільки гіпоалергенними шампуні.

- великі і виразні очі також потребують уваги, вони досить слабке місце, так що витирайте їх, а при появі рясних виділень звертайтеся до лікаря.

- вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів - вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів. Уникнути цього можна регулярним провітрювати. Це робиться шляхом закріплення вух резинкою, або як це робив я - прищіпкою, на голові собаці, довго так ходити не доведеться, достатньо кілька хвилин після купання.

- для того щоб не було проблем з насінням рослин, вистригайте шість на лапах і між пальцями, - менше вовни - ні до чосу цьому насінню причепитися.

- необхідно регулярний догляд за зубами, це можна робити зубною щіткою, мій пес цього не любив, або чистити зубною камінь- не рідше 2 разів на рік.

Годування англійського кокер-спанієля.

У годуванні цих собак проблем ніяких немає. Що стосується збалансованого годування, то Вам необхідно прочитати статті про годування собак , Якщо залишаться питання, то задайте їх на форумі або в коментарях, я обов'язково Вам відповім.

Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато. Майте на увазі, що у кокеров прекрасний апетит, і дуже важливо не перегодовувати Вашого улюбленця, так як це може призвести до важких проблем зі здоров'ям, і проблема зайвої ваги буде самій не значною.

Загальні правила, ніж годувати собак не варто:

- будь-яка жирна їжа, так як собаки дуже схильні до захворювань печінки і підшлункової залози

- кістками, так як це взагалі дурість, ніякої поживної цінності вони не несуть, а от проблем може бути дуже багато.

- свіжий хліб, так само через підшлункової залози

- двох місячного щеняти необхідно годувати 5-6 разів на день, знижуючи кратність годування до 3 - 4 разів до шести місяців і до 2 - 3 раз до 9-10 місяців. Єдиної думки з приводу 2-х або 3-х кратного годування немає, я схиляюся до 3 разовому годівлі не великими порціями.

Здоров'я.


Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Давай дружити)) головне гасло англійського кокер-спанієля

- захворювання очей, але тут я вже писав, що очі слабке місце породи

- ниркова і печінкова недостатність - частково передається у спадок, частково позначається погане годування

- вроджена глухота - генетичне захворювання

- дисплазія тазостегнового суглоба - захворювання важке, проте є кошти терапії, які в ряді випадків можуть допомогти

- кардіоміопатія - відсутність регулярних прогулянок, перегодовування, генетична схильність.

Ціна на цуценят

Що стосується цуценят на ринках, то там можна купити цуценя в межах 50-70 доларів США, в молодих клубах і приватних заводчиків ціна збільшиться до 100-170 доллоров США

Що стосується дійсно племінних розплідників, то тут цуценята найдорожчі, так ціна на 2-3 місячного щеняти знаходиться в межах 250-500 доларів, іноді, коли справа стосується елітарних ліній, ціна може досягати 1000-1500 доларів США.

Витяги зі стандарту (FCI).

Загальний вигляд, поведінку. Собака мисливська, рухлива, жива, витривала. Рухи швидкі, енергійні, крок потужний. Все, здається, дасться їй без особливих зусиль, в роботі воістину невтомна. Розумна, спокійна. Однаково добре ладнає як з людьми, так і з іншими собаками.

Висота в холці. Псів 39-41 см, сук 38-39 см, маса в залежності від зростання від 12 до 15 кг. Основна увага при оцінці звертається не на зростання або масу тварини, а на фортецю і гармонійність фізичного розвитку.

Корпус. Короткий, міцний, компактний, справляє враження сконцентрованої сили. Спина коротка, плавно опускається до крупу. Груди широкі і глибокі. Потужна мускулиста поперек.

Кінцівки. Сильні, передні - прямі, задні - міцні, м'язисті. Лапа в грудці, «котяча», з жорсткими подушечками.

Шерсть. На голові короткий, тонкий, на тілі - прямий або злегка хвилястий, шовковистий на дотик. На кінцівках, хвості і вухах - вичіски.

Забарвлення. Різноманітний: допускається будь-яка одноколірна масть; можлива наявність білої отметінина грудей, але не великі білі плями, так як в тому випадку забарвлення тварини читається багатобарвним.

Голова. Невелика, з добре розвиненим чолом і черепною частиною.

Морда. Потужна, прямокутної форми, з яскраво вираженим переходом від лоба до морди. Губи натягнуті, щільно прилягають. Щелепи сильні, прикус ножиці. Мочка носа широка, добре розвинена.

Очі. Великі, темного кольору.

Вуха. Довгі, нізкопоставленние, висячі.

Хвіст. Розташований трохи нижче лінії спини. При народженні цуценя купірується на дві третини довжини. Однією з особливостей собак цієї породи є характерне виляння хвостом.

Відео звіт про породу англійський кокер-спанієль.

Англійська кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд з фото, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт)

  1. Історія породи
  2. Зовнішній вигляд і характер
  3. вибір цуценяти
  4. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля
  5. Зміст і догляд
  6. Годування англійського кокер-спанієля
  7. здоров'я
  8. Ціна на цуценят
  9. стандарт породи
  10. Відеозвіт про породу

Історія породи.

Історія англійських кокер-спанієлів налічує кілька тисяч років. Вважається, що предком сучасних собак є, так звана, зольна собака. Зольна собака жила в епоху бронзового століття, вперше її останки виявили саме в золі, звідси і назва. Мабуть, люди приносили даних собак в жертву богам полювання, шляхом спалювання їх на багатті. Звичайно, велика частина собак залишалася в живих, так як вони широко використовувалися на полюванні, а відповідно були серйозними помічниками в справі виживання людства на планеті.

Надалі, схожі собаки зустрічаються в Греції. Це були невисокі собаки, з довгою шерстю і обвислими вухами, які активно використовувалися на полюванні. Собаки отримали досить широке поширення, аж до Іберії (древнє царство, яке знаходилося на території однієї з областей сучасної Грузії), далі собаки потрапили в Європу і, в Англію, відповідно.

Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали. Йшов час і зовнішність спанієлів більш менш сформувалася, проте в різних регіонах люди переважно полювали на різну дичину, відповідно і ознаки закріплювали різні, саме тому поступово сформувалися два типи спанієлів:

- ленд-спанієлі, - це ті, які полювали переважно на суші

- водяні спанієлі - які використовувалися при полюванні на воді, як правило, на пернату дичину

Ці два типи спанієлів згадуються в працях таких великих умів як Чосер і Шекспір.

Існує ще одна теорія, яка говорить, що спанієлі відбулися в Іспанії, звідси і назва, але правдоподібних фактів, які б підтверджували це, наразі, не знайдено.

Якщо зі словом спанієль, поки, історики не розібралися, то зі словом кокер все зрозуміло, це лісова птах, для полювання на яку і виводилися ці собаки на самому початку.

У 18-19 століттях стався справжній «БУМ» селекційної роботи, саме в цей час і сформувалася більшість порід спанієлів. Тут зазначу, що сформувалися бази, на основі яких і були виведені ті породи спанієлів, яких ми бачимо сьогодні.

У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу.

У 1893 році був виданий перший офіційний стандарт англійського кокер-спанієля, проте порода була визнана FCI тільки в 1974 році.

Слід зазначити, що англійських кокеров вивезли в Америку, де селекціонери проводили роботу відмінну від тієї, яку проводив англійський клуб. І це призвело до того, що в 1935 році стало абсолютно ясно, що англійські і американські кокер-спанієлі - це зовсім різні види, але про це в іншій статті.

Зовнішній вигляд і характер.

Зовні це невеликі собаки, весом11-15 кг, невеликою головою, довгими вухами, які можуть дотягнутися до кінчика носа, якщо їх витягнути вперед. Очі великі, виразні, завжди можна зрозуміти, про що думає Ваша собака, просто дивлячись в її очі.

До недавнього часу їм в обов'язковому порядку купований хвіст, зараз в ряді країн світу ця процедура заборонена, в інших, остаточне рішення залишається за господарем.

Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії. Він завжди доброзичливий і, здається, що навіть уві сні він посміхається.

Анлійскій кокери дуже прив'язуються до своїх господарів, тому дуже підходять одиноким людям, яким вони стануть прекрасними компаньйонами. Також дружелюбність і товариськість англійської кокера-спаніеля робить його прекрасною собакою для всієї родини, він любить і цінує кожного члена сім'ї, особливо любить спілкуватися з дітьми, від яких він стерпить абсолютно все (проте зловживати його терпінням, все-таки не варто).

Дуже важливо розуміти, що це як і раніше мисливець, тому він завжди бігає за пташками, ящірками, їжачками і за всім іншим, що може рухатися, так що враховуйте це коли будете його вигулювати.

Вибір цуценяти.

Що стосується вибору цуценя, я опишу загальні правила вибору цуценят так як все це стосується, в тому числі, англійських кокер-спанієлів:

- не варто купувати цуценя на ринку, так як чистокровних собак там просто немає. Власники племінних собак ніколи не стануть продавати їх на ринках, так як при продажу через клуби, по-перше, вони отримають набагато більше грошей, по-друге, продаючи племінних цуценят, відповідальні власники стежать за його долею.

милашки малюки англійської кокера-спаніеля

Звичайно, якщо собака не зовсім породиста, то це не означає, що вона буде поганим другом і компаньйоном, - неодмінно буде, якщо будете її любити і піклуватися про неї. Але ось про професійну кар'єру доведеться забути.

Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, їх дуже багато, так що знайти їх, особливих труднощів не складе.

- вибирати цуценя слід тільки в тому середовищі, в якій він жив і зростав, так як тільки там він буде вести себе природно, що дасть Вам можливість більш - менш об'єктивно зробити висновки, про які я розповім нижче.

- у цуценят не так багато турбот, як правило, вони їдять, сплять, грають і досліджують навколишній світ, ось від цього ми і будемо відштовхуватися.

Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами. Візьміть цуценя в руки понюхайте його, здоровий щеня, якого утримували в нормальних умовах, пахне, не те щоб ромашками, але точно не фекаліями або сечею.

Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас.

Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два. Я не рекомендую Вам брати таких цуценят, якщо Ви любитель, так як на їх годування необхідно звернути особливу увагу. Такі цуценята зовсім не брак, як багатьом здається, просто вони самі слабенькі, я як то взяв собі такого цуценя, породи Англійська кокер-спанієль і через рік, коли ми зібрали всю сім'ю, він був найкрасивішим Кобельков у всьому посліді, але це так …для інформації.

- при виборі щеняти зверніть увагу на батьків, ну з мамою все просто, а ось тата Ви можете не побачити, для цього попросіть копії його документів, грамот із зазначенням отриманих нагород. У документах зверніть увагу на те, щоб батьки не були в близькій спорідненості, так як це не завжди добре.

Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань.

- Обов'язково запитайте у власників про часто протікають захворюваннях у батьків, АЛЕ тут, як правило, Вас обдурять, так як ... ..ну хто буде розповідати, що батьки хворобливі. Але тут же варто зробити застереження, що племінні розплідники не допускають до розмноження особин, які дають хворе потомство, так що, купуючи цуценя в розпліднику, з великою часткою ймовірності, Ви отримаєте здорового цуценя.

Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.

Виховання цуценяти слід почати якомога раніше, так як цуценята цієї породи прекрасно навчаються. Слід враховувати, що собака дуже темпераментна, а відповідно образлива, тому на відріз відмовитися від, всякого, насильства над твариною, так як це не принесе результатів, а ось шкоди буде дуже багато.

Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці. При цьому активно використовуйте ласощі, як заохочення за виконану команду, це значно прискорить тренування і підвищить результати. У собаки відмінний апетит, тому не перегодовуйте собаку, але про це в блоці присвяченому годівлі.

У собаки дуже живий характер, тому їй цікаво практично всі на світі, і всі це їй дуже швидко набридає, тому уникайте багаторазових повторень. Якщо Ваш кокер не хоче тренуватися виявите наполегливість, при цьому не перегніть, так як іноді треба просто перервати тренування і трохи пограти.

Що стосується тимчасових рамок, то 2-х місячного щеняти слід привчити до його імені, встановити контакт і довірчі відносини, з 3-х до 8-ми місяців присвятіть тренування послуху, після цього Ви можете віддати собаку на загальний курс дресирування, так званий ОКД .

Зміст і догляд.

Що стосується змісту - це ці собаки зовсім не вибагливі. Природно кокери не можуть переносити люті морози, на постійній основі, однак в теплій і затишній будці вони можуть перезимувати. Але я все-таки схиляюся до того, щоб не тримати цих собак на вулиці.

Що стосується догляду тут все не складно: Що стосується догляду тут все не складно:

- необхідно розчісувати собаку не рідше 2 разів на тиждень, при цьому після кожної прогулянки прибирайте насіння трави, так як вони можуть призвести до Колтун, які доведеться відрізати ножицями.

- купанням собак необхідно проводити в разі потреби, так як купатися оніі дуже люблять, при цьому водоймою вони вважають будь-яку калюжу, так що купати доведеться, не те щоб кожен день, але досить часто. Використовуйте, для його, тільки гіпоалергенними шампуні.

- великі і виразні очі також потребують уваги, вони досить слабке місце, так що витирайте їх, а при появі рясних виділень звертайтеся до лікаря.

- вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів - вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів. Уникнути цього можна регулярним провітрювати. Це робиться шляхом закріплення вух резинкою, або як це робив я - прищіпкою, на голові собаці, довго так ходити не доведеться, достатньо кілька хвилин після купання.

- для того щоб не було проблем з насінням рослин, вистригайте шість на лапах і між пальцями, - менше вовни - ні до чосу цьому насінню причепитися.

- необхідно регулярний догляд за зубами, це можна робити зубною щіткою, мій пес цього не любив, або чистити зубною камінь- не рідше 2 разів на рік.

Годування англійського кокер-спанієля.

У годуванні цих собак проблем ніяких немає. Що стосується збалансованого годування, то Вам необхідно прочитати статті про годування собак , Якщо залишаться питання, то задайте їх на форумі або в коментарях, я обов'язково Вам відповім.

Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато. Майте на увазі, що у кокеров прекрасний апетит, і дуже важливо не перегодовувати Вашого улюбленця, так як це може призвести до важких проблем зі здоров'ям, і проблема зайвої ваги буде самій не значною.

Загальні правила, ніж годувати собак не варто:

- будь-яка жирна їжа, так як собаки дуже схильні до захворювань печінки і підшлункової залози

- кістками, так як це взагалі дурість, ніякої поживної цінності вони не несуть, а от проблем може бути дуже багато.

- свіжий хліб, так само через підшлункової залози

- двох місячного щеняти необхідно годувати 5-6 разів на день, знижуючи кратність годування до 3 - 4 разів до шести місяців і до 2 - 3 раз до 9-10 місяців. Єдиної думки з приводу 2-х або 3-х кратного годування немає, я схиляюся до 3 разовому годівлі не великими порціями.

Здоров'я.


Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Давай дружити)) головне гасло англійського кокер-спанієля

- захворювання очей, але тут я вже писав, що очі слабке місце породи

- ниркова і печінкова недостатність - частково передається у спадок, частково позначається погане годування

- вроджена глухота - генетичне захворювання

- дисплазія тазостегнового суглоба - захворювання важке, проте є кошти терапії, які в ряді випадків можуть допомогти

- кардіоміопатія - відсутність регулярних прогулянок, перегодовування, генетична схильність.

Ціна на цуценят

Що стосується цуценят на ринках, то там можна купити цуценя в межах 50-70 доларів США, в молодих клубах і приватних заводчиків ціна збільшиться до 100-170 доллоров США

Що стосується дійсно племінних розплідників, то тут цуценята найдорожчі, так ціна на 2-3 місячного щеняти знаходиться в межах 250-500 доларів, іноді, коли справа стосується елітарних ліній, ціна може досягати 1000-1500 доларів США.

Витяги зі стандарту (FCI).

Загальний вигляд, поведінку. Собака мисливська, рухлива, жива, витривала. Рухи швидкі, енергійні, крок потужний. Все, здається, дасться їй без особливих зусиль, в роботі воістину невтомна. Розумна, спокійна. Однаково добре ладнає як з людьми, так і з іншими собаками.

Висота в холці. Псів 39-41 см, сук 38-39 см, маса в залежності від зростання від 12 до 15 кг. Основна увага при оцінці звертається не на зростання або масу тварини, а на фортецю і гармонійність фізичного розвитку.

Корпус. Короткий, міцний, компактний, справляє враження сконцентрованої сили. Спина коротка, плавно опускається до крупу. Груди широкі і глибокі. Потужна мускулиста поперек.

Кінцівки. Сильні, передні - прямі, задні - міцні, м'язисті. Лапа в грудці, «котяча», з жорсткими подушечками.

Шерсть. На голові короткий, тонкий, на тілі - прямий або злегка хвилястий, шовковистий на дотик. На кінцівках, хвості і вухах - вичіски.

Забарвлення. Різноманітний: допускається будь-яка одноколірна масть; можлива наявність білої отметінина грудей, але не великі білі плями, так як в тому випадку забарвлення тварини читається багатобарвним.

Голова. Невелика, з добре розвиненим чолом і черепною частиною.

Морда. Потужна, прямокутної форми, з яскраво вираженим переходом від лоба до морди. Губи натягнуті, щільно прилягають. Щелепи сильні, прикус ножиці. Мочка носа широка, добре розвинена.

Очі. Великі, темного кольору.

Вуха. Довгі, нізкопоставленние, висячі.

Хвіст. Розташований трохи нижче лінії спини. При народженні цуценя купірується на дві третини довжини. Однією з особливостей собак цієї породи є характерне виляння хвостом.

Відео звіт про породу англійський кокер-спанієль.

Англійська кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд з фото, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт)

  1. Історія породи
  2. Зовнішній вигляд і характер
  3. вибір цуценяти
  4. Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля
  5. Зміст і догляд
  6. Годування англійського кокер-спанієля
  7. здоров'я
  8. Ціна на цуценят
  9. стандарт породи
  10. Відеозвіт про породу

Історія породи.

Історія англійських кокер-спанієлів налічує кілька тисяч років. Вважається, що предком сучасних собак є, так звана, зольна собака. Зольна собака жила в епоху бронзового століття, вперше її останки виявили саме в золі, звідси і назва. Мабуть, люди приносили даних собак в жертву богам полювання, шляхом спалювання їх на багатті. Звичайно, велика частина собак залишалася в живих, так як вони широко використовувалися на полюванні, а відповідно були серйозними помічниками в справі виживання людства на планеті.

Надалі, схожі собаки зустрічаються в Греції. Це були невисокі собаки, з довгою шерстю і обвислими вухами, які активно використовувалися на полюванні. Собаки отримали досить широке поширення, аж до Іберії (древнє царство, яке знаходилося на території однієї з областей сучасної Грузії), далі собаки потрапили в Європу і, в Англію, відповідно.

Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали. Йшов час і зовнішність спанієлів більш менш сформувалася, проте в різних регіонах люди переважно полювали на різну дичину, відповідно і ознаки закріплювали різні, саме тому поступово сформувалися два типи спанієлів:

- ленд-спанієлі, - це ті, які полювали переважно на суші

- водяні спанієлі - які використовувалися при полюванні на воді, як правило, на пернату дичину

Ці два типи спанієлів згадуються в працях таких великих умів як Чосер і Шекспір.

Існує ще одна теорія, яка говорить, що спанієлі відбулися в Іспанії, звідси і назва, але правдоподібних фактів, які б підтверджували це, наразі, не знайдено.

Якщо зі словом спанієль, поки, історики не розібралися, то зі словом кокер все зрозуміло, це лісова птах, для полювання на яку і виводилися ці собаки на самому початку.

У 18-19 століттях стався справжній «БУМ» селекційної роботи, саме в цей час і сформувалася більшість порід спанієлів. Тут зазначу, що сформувалися бази, на основі яких і були виведені ті породи спанієлів, яких ми бачимо сьогодні.

У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу У 1885 році любителі породи сформували клуб англійського кокер-спанієля, а почали активну роботу над створенням стандарту і приведення особин до цього ідеалу.

У 1893 році був виданий перший офіційний стандарт англійського кокер-спанієля, проте порода була визнана FCI тільки в 1974 році.

Слід зазначити, що англійських кокеров вивезли в Америку, де селекціонери проводили роботу відмінну від тієї, яку проводив англійський клуб. І це призвело до того, що в 1935 році стало абсолютно ясно, що англійські і американські кокер-спанієлі - це зовсім різні види, але про це в іншій статті.

Зовнішній вигляд і характер.

Зовні це невеликі собаки, весом11-15 кг, невеликою головою, довгими вухами, які можуть дотягнутися до кінчика носа, якщо їх витягнути вперед. Очі великі, виразні, завжди можна зрозуміти, про що думає Ваша собака, просто дивлячись в її очі.

До недавнього часу їм в обов'язковому порядку купований хвіст, зараз в ряді країн світу ця процедура заборонена, в інших, остаточне рішення залишається за господарем.

Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії Що стосується характеру, то англійська кокер-спанієль - це життєрадісний, грайливий пес з необмеженим запасом енергії. Він завжди доброзичливий і, здається, що навіть уві сні він посміхається.

Анлійскій кокери дуже прив'язуються до своїх господарів, тому дуже підходять одиноким людям, яким вони стануть прекрасними компаньйонами. Також дружелюбність і товариськість англійської кокера-спаніеля робить його прекрасною собакою для всієї родини, він любить і цінує кожного члена сім'ї, особливо любить спілкуватися з дітьми, від яких він стерпить абсолютно все (проте зловживати його терпінням, все-таки не варто).

Дуже важливо розуміти, що це як і раніше мисливець, тому він завжди бігає за пташками, ящірками, їжачками і за всім іншим, що може рухатися, так що враховуйте це коли будете його вигулювати.

Вибір цуценяти.

Що стосується вибору цуценя, я опишу загальні правила вибору цуценят так як все це стосується, в тому числі, англійських кокер-спанієлів:

- не варто купувати цуценя на ринку, так як чистокровних собак там просто немає. Власники племінних собак ніколи не стануть продавати їх на ринках, так як при продажу через клуби, по-перше, вони отримають набагато більше грошей, по-друге, продаючи племінних цуценят, відповідальні власники стежать за його долею.

милашки малюки англійської кокера-спаніеля

Звичайно, якщо собака не зовсім породиста, то це не означає, що вона буде поганим другом і компаньйоном, - неодмінно буде, якщо будете її любити і піклуватися про неї. Але ось про професійну кар'єру доведеться забути.

Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, їх дуже багато, так що знайти їх, особливих труднощів не складе.

- вибирати цуценя слід тільки в тому середовищі, в якій він жив і зростав, так як тільки там він буде вести себе природно, що дасть Вам можливість більш - менш об'єктивно зробити висновки, про які я розповім нижче.

- у цуценят не так багато турбот, як правило, вони їдять, сплять, грають і досліджують навколишній світ, ось від цього ми і будемо відштовхуватися.

Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами. Візьміть цуценя в руки понюхайте його, здоровий щеня, якого утримували в нормальних умовах, пахне, не те щоб ромашками, але точно не фекаліями або сечею.

Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас.

Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два. Я не рекомендую Вам брати таких цуценят, якщо Ви любитель, так як на їх годування необхідно звернути особливу увагу. Такі цуценята зовсім не брак, як багатьом здається, просто вони самі слабенькі, я як то взяв собі такого цуценя, породи Англійська кокер-спанієль і через рік, коли ми зібрали всю сім'ю, він був найкрасивішим Кобельков у всьому посліді, але це так …для інформації.

- при виборі щеняти зверніть увагу на батьків, ну з мамою все просто, а ось тата Ви можете не побачити, для цього попросіть копії його документів, грамот із зазначенням отриманих нагород. У документах зверніть увагу на те, щоб батьки не були в близькій спорідненості, так як це не завжди добре.

Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань.

- Обов'язково запитайте у власників про часто протікають захворюваннях у батьків, АЛЕ тут, як правило, Вас обдурять, так як ... ..ну хто буде розповідати, що батьки хворобливі. Але тут же варто зробити застереження, що племінні розплідники не допускають до розмноження особин, які дають хворе потомство, так що, купуючи цуценя в розпліднику, з великою часткою ймовірності, Ви отримаєте здорового цуценя.

Виховання і дресирування англійського кокер-спанієля.

Виховання цуценяти слід почати якомога раніше, так як цуценята цієї породи прекрасно навчаються. Слід враховувати, що собака дуже темпераментна, а відповідно образлива, тому на відріз відмовитися від, всякого, насильства над твариною, так як це не принесе результатів, а ось шкоди буде дуже багато.

Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці Дресирування краще проводити в процесі гри, це принесе багато задоволення і Вам і Вашому собаці. При цьому активно використовуйте ласощі, як заохочення за виконану команду, це значно прискорить тренування і підвищить результати. У собаки відмінний апетит, тому не перегодовуйте собаку, але про це в блоці присвяченому годівлі.

У собаки дуже живий характер, тому їй цікаво практично всі на світі, і всі це їй дуже швидко набридає, тому уникайте багаторазових повторень. Якщо Ваш кокер не хоче тренуватися виявите наполегливість, при цьому не перегніть, так як іноді треба просто перервати тренування і трохи пограти.

Що стосується тимчасових рамок, то 2-х місячного щеняти слід привчити до його імені, встановити контакт і довірчі відносини, з 3-х до 8-ми місяців присвятіть тренування послуху, після цього Ви можете віддати собаку на загальний курс дресирування, так званий ОКД .

Зміст і догляд.

Що стосується змісту - це ці собаки зовсім не вибагливі. Природно кокери не можуть переносити люті морози, на постійній основі, однак в теплій і затишній будці вони можуть перезимувати. Але я все-таки схиляюся до того, щоб не тримати цих собак на вулиці.

Що стосується догляду тут все не складно: Що стосується догляду тут все не складно:

- необхідно розчісувати собаку не рідше 2 разів на тиждень, при цьому після кожної прогулянки прибирайте насіння трави, так як вони можуть призвести до Колтун, які доведеться відрізати ножицями.

- купанням собак необхідно проводити в разі потреби, так як купатися оніі дуже люблять, при цьому водоймою вони вважають будь-яку калюжу, так що купати доведеться, не те щоб кожен день, але досить часто. Використовуйте, для його, тільки гіпоалергенними шампуні.

- великі і виразні очі також потребують уваги, вони досить слабке місце, так що витирайте їх, а при появі рясних виділень звертайтеся до лікаря.

- вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів - вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів. Уникнути цього можна регулярним провітрювати. Це робиться шляхом закріплення вух резинкою, або як це робив я - прищіпкою, на голові собаці, довго так ходити не доведеться, достатньо кілька хвилин після купання.

- для того щоб не було проблем з насінням рослин, вистригайте шість на лапах і між пальцями, - менше вовни - ні до чосу цьому насінню причепитися.

- необхідно регулярний догляд за зубами, це можна робити зубною щіткою, мій пес цього не любив, або чистити зубною камінь- не рідше 2 разів на рік.

Годування англійського кокер-спанієля.

У годуванні цих собак проблем ніяких немає. Що стосується збалансованого годування, то Вам необхідно прочитати статті про годування собак , Якщо залишаться питання, то задайте їх на форумі або в коментарях, я обов'язково Вам відповім.

Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато. Майте на увазі, що у кокеров прекрасний апетит, і дуже важливо не перегодовувати Вашого улюбленця, так як це може призвести до важких проблем зі здоров'ям, і проблема зайвої ваги буде самій не значною.

Загальні правила, ніж годувати собак не варто:

- будь-яка жирна їжа, так як собаки дуже схильні до захворювань печінки і підшлункової залози

- кістками, так як це взагалі дурість, ніякої поживної цінності вони не несуть, а от проблем може бути дуже багато.

- свіжий хліб, так само через підшлункової залози

- двох місячного щеняти необхідно годувати 5-6 разів на день, знижуючи кратність годування до 3 - 4 разів до шести місяців і до 2 - 3 раз до 9-10 місяців. Єдиної думки з приводу 2-х або 3-х кратного годування немає, я схиляюся до 3 разовому годівлі не великими порціями.

Здоров'я.


Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

Давай дружити)) головне гасло англійського кокер-спанієля

- захворювання очей, але тут я вже писав, що очі слабке місце породи

- ниркова і печінкова недостатність - частково передається у спадок, частково позначається погане годування

- вроджена глухота - генетичне захворювання

- дисплазія тазостегнового суглоба - захворювання важке, проте є кошти терапії, які в ряді випадків можуть допомогти

- кардіоміопатія - відсутність регулярних прогулянок, перегодовування, генетична схильність.

Ціна на цуценят

Що стосується цуценят на ринках, то там можна купити цуценя в межах 50-70 доларів США, в молодих клубах і приватних заводчиків ціна збільшиться до 100-170 доллоров США

Що стосується дійсно племінних розплідників, то тут цуценята найдорожчі, так ціна на 2-3 місячного щеняти знаходиться в межах 250-500 доларів, іноді, коли справа стосується елітарних ліній, ціна може досягати 1000-1500 доларів США.

Витяги зі стандарту (FCI).

Загальний вигляд, поведінку. Собака мисливська, рухлива, жива, витривала. Рухи швидкі, енергійні, крок потужний. Все, здається, дасться їй без особливих зусиль, в роботі воістину невтомна. Розумна, спокійна. Однаково добре ладнає як з людьми, так і з іншими собаками.

Висота в холці. Псів 39-41 см, сук 38-39 см, маса в залежності від зростання від 12 до 15 кг. Основна увага при оцінці звертається не на зростання або масу тварини, а на фортецю і гармонійність фізичного розвитку.

Корпус. Короткий, міцний, компактний, справляє враження сконцентрованої сили. Спина коротка, плавно опускається до крупу. Груди широкі і глибокі. Потужна мускулиста поперек.

Кінцівки. Сильні, передні - прямі, задні - міцні, м'язисті. Лапа в грудці, «котяча», з жорсткими подушечками.

Шерсть. На голові короткий, тонкий, на тілі - прямий або злегка хвилястий, шовковистий на дотик. На кінцівках, хвості і вухах - вичіски.

Забарвлення. Різноманітний: допускається будь-яка одноколірна масть; можлива наявність білої отметінина грудей, але не великі білі плями, так як в тому випадку забарвлення тварини читається багатобарвним.

Голова. Невелика, з добре розвиненим чолом і черепною частиною.

Морда. Потужна, прямокутної форми, з яскраво вираженим переходом від лоба до морди. Губи натягнуті, щільно прилягають. Щелепи сильні, прикус ножиці. Мочка носа широка, добре розвинена.

Очі. Великі, темного кольору.

Вуха. Довгі, нізкопоставленние, висячі.

Хвіст. Розташований трохи нижче лінії спини. При народженні цуценя купірується на дві третини довжини. Однією з особливостей собак цієї породи є характерне виляння хвостом.

Відео звіт про породу англійський кокер-спанієль.