Полезные материалы

Час засмаги в солярії від типу шкіри, правила засмаги, як вибрати солярій

  1. У чому відмінність засмаги в солярії від засмаги на сонці?
  2. Частота відвідування солярію
  3. Тип шкіри і загар в солярії
  4. Тип другий:
  5. Тип третій:
  6. Четвертий тип:
  7. Час засмаги в солярії
  8. Який солярій краще - вертикальний або горизонтальний?
  9. Як зробити загар в солярії найбільш ефективним і безпечним?
  10. Кому і коли солярій відвідувати не можна?

Як правильно засмагати в солярії і що при цьому не упустити, щоб засмага не тільки не нашкодив здоров'ю, а й приніс користь?

Як правильно засмагати в солярії

Скільки потрібно засмагати? Від чого це залежить? Чи є правила для засмаги в солярії? Чи користуватися косметикою?

Почнемо з головного питання.

У чому відмінність засмаги в солярії від засмаги на сонці?

Відмінність - в строгому дозуванні і оптимальному співвідношенні ультрафіолетових хвиль спектра А і спектра В, а також у виключенні впливу жорстких С-хвиль в соляріях, що дозволяє отримати більш безпечний загар, ніж загар на сонці.

Частота відвідування солярію

Чи не намагайтеся засмагнути в солярії відразу, масованими дозами. В середньому для отримання стійкого відтінку потрібно відвідати солярій 4-6 разів і не частіше, ніж через день. Інтервал між процедурами повинен становити не менше 24 годин!
Потім можна засмагати 1-2 рази в тиждень для підтримки отриманого кольору. Але в основному, кількість сеансів визначається індивідуально в залежності від вашого типу шкіри.

Тип шкіри і загар в солярії

Тип перший:

шкіра смаглява, оливкова, грудні соски теж темні. Волосся темне, очі темні, веснянки, як правило, відсутні. Такі люди добре загоряють і не піддаються опіків.

Тип другий:

шкіра світла або злегка смаглява, грудні соски досить темні. Волосся темно-русяве, каштанове, а очі сірі або карі, веснянки відсутні. Шкіра цього типу прихильно ставиться до ультрафіолету.

Тип третій:

шкіра світла, соски світлі, веснянок мало або немає зовсім. Очі сірі, блакитні або зелені, волосся світло-русяве, каштанове. Такі люди чутливі до ультрафіолетових променів і легко обгорають. При такому типі шкіри користуватися солярієм круглий рік без перерви не варто - цілком достатньо курсу два рази в рік взимку і навесні, коли організм особливо потребує ультрафіолеті.

Четвертий тип:

шкіра дуже світла, волосся рудуваті, очі зелені. Веснянок дуже багато, а грудні соски дуже світлі. Така шкіра дуже чутлива до ультрафіолетових променів. Сонячний опік трапляється моментально, а засмага ніякої. З таким типом шкіри на солярій навіть не варто витрачатися: золотистою вона все одно не стане, а от почервоніти і "згоріти" може.

Час засмаги в солярії

Рекомендується засмагати в солярії не більш ніж два рази на рік по 15-20 сеансів. Зазвичай середній цикл складає 8-10 послідовних сеансів з інтервалом в 1 день. Тривалість засмаги в солярії залежить від типу шкіри і технічних характеристик солярію (потужність, кількість ламп).

Третього типу фахівці радять починати загар з 3-5 хвилинних сеансів, після - сеанси по 10-15 хвилин не більше 3-х разів на тиждень.
Рекомендована тривалість сеансу для другого типу шкіри - 20 хвилин з перервами на 1-2 дня. Далі можливі сеанси поспіль по 20 хвилин.
Для придбання бронзового засмаги людям з першим типом досить 4-5 сеансів по 20 хвилин.

Для одного сеансу засмаги середній час становить:

  • 7-32 хвилин в горизонтальному солярії
  • 6-15 хвилин у вертикальному солярії

Який солярій краще - вертикальний або горизонтальний?

Часто говорять, що у вертикальному солярії засмага краще, ніж в горизонтальному. Але насправді це не так. Швидкість засмаги прямо залежить від трьох чинників, пов'язаних з лампами: кількості; потужності; співвідношення UV-A до UV-B.

Вибирайте: що вам зручніше - отримати швидкий загар за 5 хвилин і побігти далі або ж розслабитися і отримати максимум задоволення, лежачи на склі.

Як зробити загар в солярії найбільш ефективним і безпечним?

Дотримуйтесь цих правил:

  • Прийміть душ за кілька годин до відвідування солярію або Відхилити взагалі. Чи не мийтеся (душ, ванна, лазня, сауна) безпосередньо перед сеансом - це позбавляє шкіру природного захисту і може викликати опік.
  • Чи не відвідуйте солярій з вологим тілом.
  • Перед відвідуванням солярію не можна користуватися косметикою, тому змийте або зітріть її перед сеансом. Справа в тому, що ефірні масла, спирт, консерванти, гормони або барвники, що входять до її складу, здатні привести до появи пігментних плям.
  • Не користуйтеся духами - це може привести до подразнення шкіри.
  • Не користуйтеся захисними засобами для засмаги на сонці, якщо не хочете стати героїнею історії типу «а після сеансу у неї весь засмага плямами ліг».
  • При відвідуванні солярію використовуйте бальзам для губ з UV-фільтром, так як губи сохнуть.
  • Щоб убезпечити очі, надягайте спеціальні окуляри, які є в кожному солярії. Пам'ятайте, що навіть прикриті повіки - дуже ненадійний захист: ультрафіолет легко проникає крізь тонке повіку, згубно впливаючи на сітківку. Якщо ви носите контактні лінзи, перед сеансом їх необхідно зняти.
  • Волосся захищайте спеціальної шапочкою. Солярій робить волосся сухим і ламким.
  • Соски захищайте за допомогою наклейок «стикини» і ніколи не засмагати без трусів - це може бути небезпечно. Якщо «стикини» в солярії немає, можна прикрити соски долонями.
  • Бажано користуватися спеціальною косметикою для соляріїв. Вона захищає шкіру від старіння, забезпечує швидкий і рівний загар, а також активізує процес засмаги. Не скупіться!
  • Після сеансу прийміть душ, нанесіть на обличчя і тіло зволожуючий крем.
  • Після сеансу випийте склянку свіжовичавленого морквяного соку, соку манго або абрикоса - каротин дозволяє зробити загар більш стійким і красивим.
  • Відвідування солярію посилює активність багатьох функцій організму, тому відразу після сеансу варто відпочити. Саме тому, до речі, протягом 2-х годин не рекомендується приймати холодний душ або займатися фізичною роботою.
  • В один день із засмагою в солярії не слід робити пілінг - це велике навантаження для шкіри.
  • Перерва між сеансами необхідно робити не менше 24 годин. У практичному застосуванні це означає відвідування солярію мінімум через день.

Кому і коли солярій відвідувати не можна?

  • Вагітним і годуючим грудьми.
  • У дні щомісячного циклу.
  • Людям, що страждають різними шкірними захворюваннями.
  • Якщо є онкологічна настороженість (ендометріоз, міоматозні вузлики, мастопатія та ін.).

Ось і все, що треба знати! Думаю, це просто і доступно. Якщо виникнуть якісь питання, задайте їх безпосередньо в солярії: в хорошому закладі вам дадуть докладну відповідь, а в поганій краще не ходити 🙂

www.sympaty.net - Красива і Успішна

У чому відмінність засмаги в солярії від засмаги на сонці?
Як зробити загар в солярії найбільш ефективним і безпечним?
Кому і коли солярій відвідувати не можна?
Скільки потрібно засмагати?
Від чого це залежить?
Чи є правила для засмаги в солярії?
Чи користуватися косметикою?
У чому відмінність засмаги в солярії від засмаги на сонці?
Як зробити загар в солярії найбільш ефективним і безпечним?
Кому і коли солярій відвідувати не можна?