Полезные материалы

Нічого зайвого: як продовжити ефект від гоління

  1. вибираємо бритву
  2. Бритва
  3. електробритва
  4. Засоби для гоління
  5. Обробка шкіри перед процедурою
  6. Обробка шкіри після гоління
  7. загальні поради
  8. Засоби для уповільнення росту волосся
  9. масляна настойка

Як правило, після гоління волоски відростають вже на наступний день, а на шкірі може виникнути роздратування. Щоб уникнути цього, після гоління потрібен спеціальний догляд. Як правильно провести процедуру і подбати про шкіру, зберігши її гладкою надовго - читайте в нашій статті.

Як правильно провести процедуру і подбати про шкіру, зберігши її гладкою надовго - читайте в нашій статті

Гоління - найпростіший, швидкий і безболісний спосіб депіляції, який підходить для всіх частин тіла. Під час процедури бритва зрізає тільки зовнішню частину волоса, що не впливаючи на внутрішню. При правильній підготовці і догляді за шкірою ефект від гоління можна продовжити на 3-4 дні. Незважаючи на це, існує безліч міфів про наслідки депіляції, але фахівці спростовують їх.

Міфи про гоління:

• Прискорення росту волосся. Це пов'язано з оптичною ілюзією через високу помітності відростила щетини. Коли волосся трохи довше, такого ефекту не виникає.

• Зміна товщини і кольору волосся. Структуру і забарвлення формує внутрішня частина волоса, а в цілому ці характеристики залежать від організму. У той же час бритва зрізає волоски практично перпендикулярно шкірі, через що їх кінчики стають твердими і темнішими - це пов'язано з тим, що вони не встигають посікти і вицвісти під дією сонця.

• Кращий результат можна отримати, натискаючи на бритву. Це помилка може призвести до порізів. Враховуйте, що бритва повинна легко ковзати по шкірі.

• Мило може замінити засіб для гоління. Запам'ятайте - мило не підходить для гоління, так як сушить шкіру. У той же час спеціальні гелі та креми пом'якшують її і захищають від порізів.

Помилки при голінні можуть привести до вростання волосків в шкіру і запалення волосяних фолікулів. Тому важливим є правильний догляд за шкірою до і після процедури, який ще й продовжує ефект від гоління.

З чого ж почати? Перший крок - підбір бритвеного верстата або електробритви, а також спеціальних засобів для депіляції.

вибираємо бритву

Самий бюджетний варіант - верстати, розроблені спеціально для жінок. Замість них також можна використовувати електробритву. Як правило, електробритвою видаляють волосся на сухій шкірі, тоді як верстатами - тільки на вологому.

Бритва

У жіночих станків для гоління закруглена форма головки для кращого прилягання до шкіри. Також вони містять захисну решітку, завдяки якій неможливо поранитися. А для більш ефективного гоління створені спеціальні леза з еластичним мікрогребнем. Він в точності повторює вигини тіла, піднімає і допомагає збривати найстійкіші волоски.

До того ж, на жіночих верстатах біля лез розташована смужка з зволожуючими компонентами. Вони перешкоджають подразнення шкіри і сприяють збереженню вологи після процедури. У таких верстатів м'які зручні ручки, які не вислизають з рук.

У таких верстатів м'які зручні ручки, які не вислизають з рук

Для більшої ефективності міняйте касету для бритви не менше, ніж через кожні чотири використання. В іншому випадку це підвищує ризик порізів і подразнень. Кращий вихід - набір змінних касет для бритви.

Також не дозволяйте нікому використовувати вашу бритву - це предмет особистої гігієни.

Вибрати жіночі бритвені верстати на Rozetka.com.ua

електробритва

Замість станків для гоління можна використовувати електробритву - вона абсолютно не пошкоджує шкіру.

При виборі електробритви враховуйте, що чим більше у неї головок, що обертаються, тим ефективніше і швидше пройде депіляція. Якщо ж пристрій оснащений тільки однією головкою, то вона повинна бути плаваючою. Крім того, вибирайте електробритву з двома швидкостями - це дозволить зрізати як тонкі, так і товсті волосся.

Крім того, вибирайте електробритву з двома швидкостями - це дозволить зрізати як тонкі, так і товсті волосся

Види електробритв:

• Сіткова бритва. Має гострі закруглені леза, які справляються навіть з густою відростила щетиною.

• Роторна бритва. Оснащена головками, що обертаються і найкраще підходить для невеликої щетини.

Електробритви використовують не тільки для сухого, але і для вологого гоління зони бікіні і пахв. При сухому способі досить промити ділянку тіла теплою водою і протерти його рушником. А при вологому голінні до і після процедури шкіру попередньо обробляють спеціальними засобами. Також після процедури слід очистити електробритву пензликом з комплекту.

Вибрати жіночу електробритву на Rozetka.com.ua

Засоби для гоління

Для гоління потрібні спеціальні засоби, які пом'якшують шкіру. У їх числі - зволожуючі лосьйони, гелі та піни, що забезпечують м'яке ковзання леза бритви і захист від порізів. Найчастіше вони включають масла і трав'яні екстракти, які допомагають знімати роздратування шкіри. Особливо ефективні засоби з вітаміном Е і оливковою олією. Вони не пересушують шкірні покриви і надають їм бархатистість. Те саме можна сказати і до доглядають засобів після гоління.

Підбирайте засоби з урахуванням типу вашої шкіри, щоб уникнути роздратування. До гоління наносите їх товстим шаром, а під час процедури частіше обполіскуйте бритву для кращого видалення волосся.

До гоління наносите їх товстим шаром, а під час процедури частіше обполіскуйте бритву для кращого видалення волосся

Обробка шкіри перед процедурою

• Прийміть душ або ванну. Чиста шкіра без бруду і жиру забезпечує кращий доступ бритви до волосків. Ще один аспект - пом'якшення шкіри і волосся за допомогою теплої води і підвищеної вологості повітря. Час прийому ванни не повинна перевищувати 15-20 хвилин, так як шкіра розпариться і приховає частину волосків біля коріння.

• Потримайте ноги над гарячою водою 5-10 хвилин, щоб волоски стали більш щетинистими.

• Зробіть пілінг. Його варто робити кожен раз, щоб видалити з шкіри омертвілі клітини і звільнити врослі волоски. Ця процедура дозволяє збривати волоски максимально близько до коренів. Найкраще полірувати шкіру не дуже жорстким скрабом з частинками середнього розміру, а за день до гоління можна скористатися сольовим скрабом. Пілінг шкіри ніг починайте круговими рухами з кісточок, поступово піднімаючись вгору.

• Нанесіть спеціальний крем або гель з зволожуючими компонентами. Вони трохи піднімають волоски на шкірі, дозволяючи зрізати їх ближче до основи. Засіб потрібно наносити проти росту волосся. Найбільше підходять креми з гліколевої, молочної або альфа-гідроксильної кислотою.

Обробка шкіри після гоління

• Чи не витирайте, а промокайте шкіру м'яким рушником. Залишки води змішаються з кремом після гоління, який ви завдасте для зволоження.

• Зволожите шкіру натуральними маслами. Використовуйте кокосове, аргановое або оливкова. Намагайтеся наносити зволожуючі засоби кожен день - n відросло волосся будуть менш помітні.

• Після того, як масло вбереться, використовуйте засіб, що сповільнює ріст волосся.

• Влітку наносите на ноги сонцезахисний крем. Після гоління шкіра більш сприйнятлива до дії сонця, тому їй потрібна спеціальна захист.

Після гоління шкіра більш сприйнятлива до дії сонця, тому їй потрібна спеціальна захист

загальні поради

• Найкращий час для гоління - вечір. Вранці депіляція не робить потрібного ефекту, так як за ніч ноги злегка набрякають. Через це частина волосків йде під шкіру і не зрізається при голінні, а трохи пізніше знову стає помітною.

• Проводьте бритвою по одному і тому ж місцю тільки один раз. В іншому випадку підвищується ризик порізів і подразнень на шкірі.
• Використовуйте кисть для нанесення крему для гоління. Вона краще розподіляє засіб, і бритві легше зрізати волоски біля кореня.

• Робіть депіляцію мінімум за добу до відвідування басейну або купання в морі, щоб уникнути можливого подразнення шкіри.

• Обробляйте порізи при голінні антисептиками.

Вибрати кошти для гоління на Rozetka.com.ua

Засоби для уповільнення росту волосся

Після гоління нарівні з піною і лосьйонами можна використовувати засоби, які уповільнюють ріст волосся. Зокрема, це креми-інгібітори з вмістом екстракту папайї, волоського горіха, гіацинта і лимона. Такі кошти ще й зволожують шкіру і не допускають вростання волосків. Подібні засоби більш м'якої дії можна приготувати самостійно.

масляна настойка

Вам знадобляться:

• 2-3 столові ложки насіння кропиви;
• 0,5 склянки рослинного масла.

Залийте насіння кропиви рослинним маслом, закрийте ємність і залиште настоюватися на 2-3 тижні. Наносите настоянку після гоління на шкіру кожні 2-3 дні.

Вибрати жіночі набори для гоління на Rozetka.com.ua

текст: Ніка Орлова

спеціально для Rozetka.com.ua

З чого ж почати?