Полезные материалы

Апарати для перманентного макіяжу: види, критерії вибору, ціни

  1. Коли з'явилися перші апарати для перманентного макіяжу
  2. 3 види апаратів для перманентного макіяжу
  3. Індукційні та роторні апарати для перманентного макіяжу: переваги і недоліки
  4. Роторні апарати для перманентного макіяжу
  5. За якими критеріями вибирати апарат для перманентного макіяжу
  6. Апарати для перманентного макіяжу: ТОП-10 виробників
  7. Апарати для перманентного макіяжу: ціна і де купити
  8. Що ще врахувати, якщо ви вирішили купити апарат для перманентного макіяжу

Апарати для перманентного макіяжу повинні бути високочутливими і відповідають усім нормам, в іншому випадку постраждає професійна репутація фахівця.

Коли з'явилися перші апарати для перманентного макіяжу

Вперше електрична тату-машинка була винайдена в 1880 році в Америці, приблизно в той же час створений і апаратний спосіб підводки очей. Але послуга такого роду макіяжу стала розвиватися через сотню років - в 1980-х роках, з появою на світовому ринку більш якісних приладів з Південно-Східної Азії для роботи за цією технологією. Правда, вони все ще залишалися далекими від ідеалу, так як рух голки було досить неточним. Такий недолік виникав через недостатньо продуманого приводу і нестабільної амплітуди зворотно-поступальних рухів, в результаті лінії виходили трохи змазаними.

До настання 90-х років апарати для перманентного макіяжу пройшли серйозне вдосконалення, коли азіатська монополія була порушена іншими країнами. Ще через кілька років, в кінці 1990-х років, одна з німецьких фірм представила систему одноразових гігієнічних модулів. Так професійна техніка стала підходити під всі стандарти. Новинка зайняла своє місце на ринку поряд зі старими моделями, що мають голки і ковпачки, з класичною системою.

Система модулів використовувалася у виробництві високоточних приладів для мікропігментаціі - найбільш щадить і точної технології, що підходить під татуаж і парамедичні послуги на шкірних покривах всього тіла, включаючи волосяну частину голови.

Сьогодні апарат для перманентного макіяжу включає наступні частини:

  • блок живлення-управління, за допомогою якого проводиться зміна режимів, швидкості;
  • привід-педаль для подачі живлення ногами;
  • ручка-маніпула, оснащена модулем під змінне голку.

Існує найбільш проста різновид - маніпула з пластика на батарейках, однак гідного ефекту вона не має.

Хороша апаратура для татуажу включає додатковий сенсорний екран і мікропроцесор. Сюди ручка передає дані про щільність і рівні опору при проколюванні покривів.

Апарати для перманентного макіяжу не підходять для заповнення барвником великої площі шкіри за короткий час. Вони використовуються для тонких ліній, оскільки в системі враховуються всі необхідні в цій зоні характеристики: товщина шкірного покриву, щільність, пружність.

Подібна техніка дозволяє регулювати «виліт» татуажном голки до 2,9 мм, швидкість якої від 45 до 200 проколів в секунду. 2,9 мм - вихід голки, а не глибина, на яку робиться прокол - це важливо враховувати. Товщина і пружність шкіри у всіх людей відрізняються, а показники з мікропроцесора дають можливість глибину регулювати. Ось чому в татуаже настільки важливі вміння і досвід.

Сьогодні частина приладів створюється під дві або більше змінні маніпули. Це спрощує роботу, коли потрібно застосовувати кілька різних голок.

3 види апаратів для перманентного макіяжу

«Китайські ручки» (China-Pen)

Таку назву відноситься до всіх видів апаратів з Азії, але частіше за все місцем їх виготовлення є Гонконг. Будова приладу максимально просте: виносний блок живлення підключається до самої ручки, де знаходиться мотор. Зазвичай тут відсутні регулювання швидкості. Цим приладів необхідні голки конфігурації від 1 до 8, також випущені в Азії. Вони вважаються неякісними: дешева сталь, погані полірування поверхні і заточка. Явна товщина обраних голок досить порушує покриви.

Голка закріплюється в тримачі, який є одноразовим і встановлюється окремо для кожного відвідувача. Так можна не допустити перенесення захворювань, таких як гепатит, СНІД. Фіксуються в подібному апараті для перманентного макіяжу голки металевим цанговим затискачем, але буває, що використовують голки, викривлені ближче до основи, їх встановлюють безпосередньо в приводі. У цих моделях немає демпферів, що гасять бічні коливання ходу голки. Якщо прилад експлуатувати постійно, фіксатор слабшає, а вібрація заважає нормальному здійсненню роботи. Багато деталей стрімко втрачають свої властивості, оскільки виготовлені з пластмаси.

Також тут немає ніякого захисту від зворотного ходу фарби, тобто з'являється ризик контамінації з поточної кров'ю, лімфою, перенесення захворювання наступному відвідувачеві. Тонкодисперсні сорбітолового барвники для такої техніки не підходять.

Таким чином, вказані прилади, які можна купити за невеликі гроші, не пристосовані для професійної роботи. Основними їх недоліками є: досить швидкий вихід з ладу, сильна вібрація, недостатня гігієнічність і результати, які не підходять під високі вимоги якості.

Компактні професійні апарати для перманентного макіяжу та татуажу

Цей різновид підходить переважно мобільним фахівцям. Прилади легкі (як у вазі, так і у використанні), а також невеликі в розмірі.

У порівнянні з попередньою групою, тут характеристики краще. Електроніка управління встановлена ​​в корпусі (зазвичай пластиковому), мотор і привід розташовуються в ручці. Також передбачені мережевий вхід, гнізда під маніпулу і ножну педаль. Перемикач на панелі дозволяє управляти апаратом вручну. Тут всього 2 швидкості: повільна (приблизно 75) і швидка (близько 120).

Оскільки немає зайвих коливань, повинна вийти дуже точна робота. Голки фіксуються цанговим затискачем, глибину проникнення можна вибирати, обертаючи ручку, з кроком 0,1 мм. Найчастіше щоб встановити голку, потрібно зняти гільзу, відтягнути циліндр кріплення, розкрити затиск. Змінна дюза, надіта на голку, потім точно так же утилізується. Конфігурації голки переважно - 1, 3, 5 з кожухом кріплення з пластмаси.

Невеликі апарати для перманентного макіяжу середнього цінового діапазону відповідають всім основним санітарним показниками. Вага маніпули дорівнює приблизно 100 г, її зручно тримати, що дає можливість отримати гідний ефект. Плюсом є дозвіл дезінфікувати гільзу ручки за допомогою ультразвукового пристрою, призначеного спеціально для чистки.

Професійні апарати для татуажу

Подібні системи притягують погляди своїм зовнішнім виглядом. Пристрій включає в себе мікропроцесор, через який задаються необхідні показники, і пряму ручку, куди вбудований мотор. Панель управління зручна, металева.

До спеціалізованій техніці при необхідності можна підключити другу ручку. На тильній частині розташовані мережевий вхід, гнізда для підключення педалі, пари манипул. Панелі управління відображає зазвичай 10 робочих швидкостей.

Останні варіюються в межах 50-150. Більших обертів вибираються рідко, так як з практики видно, що в цьому випадку барвник менше проникає всередину. Часто майстри вибирають низьку швидкість, що дозволяє досягти стійкого кольору. Ручка розміщується різними способами - встромляється в панель або ж встановлюється на спеціальному утримувачі. Фіксація голки на новітній техніці проводиться в більшості випадків без необхідності розбирати маніпулу - потрібно всього лише відтягнути гільзу.

Точна глибина введення вибирається на тій же маніпулі. Дюзи, що використовуються тут, підходять всім системам голок. Останні беруться конфігурації 1,3, 5.

Апарати для перманентного макіяжу цієї групи створені за загальноприйнятими нормами гігієни та якості, тому їх ціна виправдана. Подібний прилад здатний наносити тонкі лінії протягом більше 4 років, при цьому його елементи не ламаються.

Майстер, якому важливо відмінну якість, ймовірно, вибере такий варіант. Не можна забувати і про очевидне правило для будь-якої техніки: регулярний догляд збільшує час безперебійної роботи. Власникам цих апаратів зазвичай заміняють їх при необхідності ремонту безкоштовно.

Деякі професійні прилади оснащені терапевтичної лазерної манипулой для позбавлення та профілактики герпесу або для більш швидкого загоєння дрібних ушкоджень від мікропігментаціі.

Індукційні та роторні апарати для перманентного макіяжу: переваги і недоліки

Індукційні апарати для перманентного макіяжу

Індукційні (котушкові) прилади - звичайні татуіровочние машинки. Їх дія заснована на вільних електромагнітних коливаннях, інакше кажучи, голка ходить завдяки електромагніту. Вона рухається з великою амплітудою (від 4 мм і більше) і проникає дуже глибоко, потрапляючи як в дерму, так і в гіподермальний шар (підшкірно-жирова клітковина). Це дозволяє утримати пігмент на все життя. Така техніка призначається переважно для художнього татуювання та зафарбовування великих площ на тілі.

Дані пристрої відносяться до числа високотравматічних, і апарати непридатні для перманентного макіяжу. Справа в тому, що шкіра в тій зоні значно тонше, вона характеризується рясним поверхневим капілярним кровопостачанням. Потужна бічна вібрація голки не дає можливість надавати найбільш затребувані послуги, наприклад, використовувати волоскові метод. Вертикальне проникнення голки відрізняється від глибини введення барвника для косметичного татуажу. Проблема така: пігмент, введений в шкіру, змінює тон, набуваючи синювато. Процедура, зроблена не мають відповідної кваліфікації фахівцем за допомогою такого апарату, здатна залишити шрами.

Інакше кажучи, не так багато людей може творити справжню красу без побічних ефектів подібними пристроями.

Плюси індукційних приладів:

  • можливість індивідуальної настройки ходу голки;
  • настройка амплітуди руху голки.

мінуси:

  • пряма залежність частоти і потужності від напруги;
  • складність настройки;
  • гучний звук;
  • велика вага;
  • істотна бічна вібрація голки;
  • необхідність збирання-розбирання ручки і стерилізації деталей.

Роторні апарати для перманентного макіяжу

Саме роторні прилади є нормою для даної області б'юті-індустрії. Вони працюють завдяки мотору з ексцентриком, який перетворює обертальний рух в зворотно-поступальний. Такі пристрої ергономічні, мають низький рівень вібрації і шуму. Також вони характеризуються більш точним і поверхневим проникненням голки в шкіру (максимальна глибина проколу - 3,5 мм).

Апарати нового покоління забезпечені потужним двигуном і разюче точної конструкцією манипул. Ці особливості дають можливість робити і чіткі лінії, і якісну розтушовування. Через мікропрокол найтонших голок вводиться пігмент. Тобто шкіра клієнта практично не травмується, процедура здається не такою хворобливою, а загоєння відбувається за менші терміни. Роторні апарати для перманентного макіяжу дозволяють налаштовувати частоту зворотно-поступальних рухів, дають абсолютний контроль довжини ходу голки будь-якої конфігурації. До цього класу належать і прості машинки, і спеціалізовані моделі.

Переваги роторного техніки:

  • простота і компактність;
  • невелика вага;
  • майже повна відсутність шуму;
  • точна і стабільна настройка виходу голки;
  • настройка потужності проколу;
  • мінімальна вібрація.

мінуси:

  • пряма залежність частоти і потужності від напруги.

За якими критеріями вибирати апарат для перманентного макіяжу

Перша і найбільш важлива тонкість: сьогодні професійна техніка має високопрецизійне приводом ходу голки, що гарантує незмінну амплітуду зворотно-поступальних рухів, відсутність бічних коливань.

На підсумковий зовнішній вигляд татуажу впливає безліч критеріїв. Зупинимося детальніше на ключових.

В процесі надання послуги основними є такі показники апарату для перманентного макіяжу:

  • потужність, щоб створити конкретне зусилля на кінці голки;
  • частота зворотно-поступальних рухів в секунду;
  • число голок, які працюють відразу (одинарна, пучок).

Крім зазначеного, існує ще перелік особливостей, що враховуються досвідченим майстром. Однак вони не настільки серйозно впливають на результат. Наприклад, часто беруться до уваги властивості шкіри (пружність, вік). Правильний підбір параметрів техніки для конкретної людини впливає на результат роботи.

Поговоримо про найбільш важливі критерії, які важливо пам'ятати, вибираючи обладнання для перманентного макіяжу:

Критерій 1. Потужність

За багатьма обставинами зони шкіри обличчя володіють різною щільністю сполучної тканини. Так можуть позначатися природні фактори або життєві обставини. Губи мають різну щільність покривів через герпесу, що виникає завжди в одній області. Непросто працювати, якщо шкіра до цього була оброблена найпростішим приладом для татуажу. Сильне ущільнення в більшості випадків ускладнює проникнення голки до потрібної глибини. Але з більш потужною технікою майстер швидше впорається з опором, так як забезпечене однакове входження голки в різних зонах без тиску на покриви.

Критерій 2. Частота зворотно-поступальних рухів голки в секунду і регулювання показника

Нерідко люди, що не пройшли професійне навчання, не відрізняють «частоту зворотно-поступальних рухів» (яка говорить про те, скільки цих рухів виконується в секунду) від «швидкості». Двигун апарату для перманентного макіяжу, що приводить в дію ручку, має один показник, який називається «кутова швидкість обертання ротора».

Частота залежить від нього, однак вони не рівні. У сучасних пристроїв дисплей показує частоту роботи голки в секунду (в хвилину). Ці цифри дають зрозуміти, скільки робиться проколів шкіри. Необхідний показник для роботи- від 70 до 150 в секунду. Використання високих частот під силу тільки досвідченим майстрам в області такого макіяжу.

Зазначений показник пов'язаний з можливістю вибору режимів в необхідних межах (кількість частотних режимів роботи), а, значить, дозволяє обробляти проблемну шкіру і підлаштовуватися під особливості всіх типів. Для відмінного ефекту завжди важливо індивідуально поєднувати кілька пунктів: режим частоти руху, швидкість голки уздовж поверхні шкіри, натяг шкіри, конфігурація голок і т. Д.

Всі перераховані навички недосвідчений майстер зобов'язаний напрацювати в процесі навчання. Якщо цього не станеться, перевищення робочих показників може сильно нашкодити клієнтам.

Критерій 3. Кількість паралельно використовуваних голок (одинарна або пучок голок)

Число голок, необхідних фахівцеві для одного з етапів, коливається в залежності від усіх параметрів, про які вже згадувалося вище. Співробітник салону сам вибирає конфігурацію, що дозволяє виконати роботу відповідно до своїх уподобань. Голки апаратів для перманентного макіяжу бувають з нікелевого сплаву, стали, платини. Важливими характеристиками визнані профіль заточування і клас полірування. Вістря повинно мати особливу форму - «під кулю». Так пігмент наноситься акуратніше, поширюється під поверхнею покривів, а шкіри травмується помітно менше.

Зараз в роботу йдуть і традиційні, і акупунктурні голки. Другі - тонкі і з гладкою поверхнею, що знижує хворобливість сеансу і покращує рівень макіяжу в техніці «волосків» при татуаже брів. Але такі голки переносять невеликий обсяг пігменту - при роботі з ними використовується концентрований склад. У традиційних голок поверхню поцяткована дрібними порами, які швидко, але вкрай неприємно випускають в шкіру барвник.

В наші дні розроблені апарати для перманентного макіяжу, у яких передбачена ще одна маніпула для терапевтичного лазерного впливу (інфрачервоний діапазон). Вона корисна в обробці шкіри перед і після завершення сеансу, прискорює загоєння і мінімізує ризик появи герпесу.

Критерій 4. Тип витратного матеріалу

Наступна нагальна проблема - стерильність. Сьогодні апарати для перманентного макіяжу мають «безпечний гігієнічний модуль», що складається з голки в одноразової капсулі. Зазвичай голка і дюза фіксуються окремо. А такий модуль герметизирован мембраною, що захищає робочу зону від проникнення можливих забруднень. Він виключає травмування фахівця голкою, гарантує високу безпеку і дотримання санітарних норм. З гігієнічними модулями не потрібно проводити очистку елементів.

У традиційній парі «голка + дюза» в хід йдуть змінні витратні матеріали в індивідуальних упаковках. Для салону також доведеться купити ультразвукову ванну або рідини для замочування, щоб очищати і дезінфікувати наконечники ручок.

Критерій 5. Наявність мікропроцесора

Оскількі, як ми Вже говорили вищє, шкіра НЕ має однакової щільності на всій поверхні особи, небезпечна вважаті, что Певний параметр частоти роботи голки повинен залішатіся стабільнім при всій процедурі. Буває, что голка «огрядний» на щільніх ділянках, від чого частота змінюється и локально зніжується. Все це виробляти до блёклості ділянки при загоєнні кожи. На ринку пропонується варіант з мікропроцесором від «Intel». Він збереже ваш майстром параметри роботи незмінними.

Апарати для перманентного макіяжу: ТОП-10 виробників

На сьогоднішній день чимало компаній пропонує техніку для косметичного татуажу. Новачкові в цій сфері важливо розуміти, які апарати вважаються кращими, а від близького знайомства з якими варто утриматися.

S wiss Color

S wiss Color

«Swiss Color» - шведський виробник приладів преміум-класу. Апарат оснащений всім, що потрібно при фарбуванні стійкими пігментами, а також для мезотерапії в області обличчя.

MyStyle

Ця фірма випускає найсучасніші системи для мікропігментірованія, засоби для роботи високої якості. Апарати для перманентного макіяжу «MyStyle» улюблені майстрами, особливо різновиди: «Symphony III», «Master», «Advanced PRO», ​​«Professional LINER M».

NouveauContourGermany

NouveauContourGermany

«NouveauContourGermany» - це апарати для перманентного макіяжу з Німеччини, які прекрасно справляються зі створенням тонких ліній. Марка прижилася на ринку професійної техніки, її цінують відомі майстри і студії краси СНД і Європи.

Ultra

«Ultra» - молода китайська компанія, вже захопила частину ринку Японії і Штатів. Вона пропонує спеціальне обладнання та комплектуючі до нього.

BioTouch

BioTouch

«BioTouch» - американська фірма, що пропонує недорогу продукцію. Серед її товарів можна виявити ручки-маніпули для мікропігментірованія, швидкість яких до 120 ударів в секунду. Вони визнані кращими для новачків серед апаратів для перманентного макіяжу.

MLW-Intermed

«MLW-Intermed» - високоякісні системи з Німеччини, на них дається гарантія до 2 років.

Yamata

Yamata

«Yamata» - японські спеціалізовані прилади для косметологічного макіяжу. Їх перевагою є прекрасна якість в поєднанні з доступністю.

Goochie

«Goochie» - один з брендів у сфері татуажу, який встиг блискуче зарекомендувати себе. Апарати «Гуччі» для перманентного макіяжу поєднують в собі новітні розробки і комфорт. Продаються прилади за середніми цінами.

IntelligentDigitalPermanent

IntelligentDigitalPermanent

«IntelligentDigitalPermanent» - це ціла система, яка запускається ножним приводом і керована за допомогою сенсорної панелі. Компанія з Німеччини оснащує свою техніку додатковими 10 катриджей. Це пристрій преміум-класу продається за цілком доступною ціною.

Kanag awa

«Kanagawa» - недорогі інструменти, що представляють собою портативні маніпули. Фірма пропонує гарантію на товар протягом півроку.

Апарати для перманентного макіяжу: ціна і де купити

Позитивних відгуків про прилади для татуажу багато, проте не завжди при виборі варто спиратися саме на це. Початківцям ланжерістам слід обзавестися недорогим функціональним апаратом, тоді як салонам більше підійде техніка преміум-класу.

Зразкові ціни:

  1. «Swiss Color» - найменш складний і функціональний апарат обійдеться приблизно в 150 тисяч рублів.
  2. «Ultra» - повний комплект коштує 15 тисяч рублів.
  3. «MyStyle» - мінімальний прайс становить 70 тисяч рублів.
  4. «NouveauContourGermany» - ціни починаються від 45 тисяч рублів.
  5. «BioTouch» - найпростіший прилад оцінюється в межах 10 тисяч рублів.
  6. «Goochie» - переносний пристрій буде коштувати від 15 тисяч рублів.
  7. «Yamata» - мінімальну комплектацію можна купити всього за 15 тисяч рублів.
  8. «MLW-Intermed» - компактні маніпули зажадають від 80 тисяч рублів, складні системи - від 150 тисяч рублів.
  9. «Kanagwa» - примітивний прилад коштує близько 8 тисяч рублів.
  10. «IntelligentDigitalPermanent» - ціна на багатофункціональний пристрій починається від 30 тисяч рублів.

Купувати апарати для перманентного макіяжу рекомендується виключно через офіційні офіси продажів або у їх розповсюджувачів. Відмовтеся від придбання, якщо не знаєте сайт, а також коли вам ніхто не дає гарантій.

Не потрібно намагатися зберегти кошти на техніці для мікропігментаціі. Коли ви збираєтеся показувати високоякісний результат, зупиніть свій вибір на приладах в середньому діапазоні цін і преміум-техніці. Компанії-розробники постійно пропонують нові поліпшені варіанти з простим керуванням і невеликими габаритами. Відстежуйте тенденції ринку і прагнете обставляти власний кабінет, не збиваючись з напряму розвитку вашої сфери.

Що ще врахувати, якщо ви вирішили купити апарат для перманентного макіяжу

МОЗ, Росздравнадзор і Росспоживнагляд вважають татуаж медичною послугою. Його тема - «A17.30.001. Дермапігментація (перманентний татуаж) »в номенклатурі медичних послуг наказом Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації від 27.12.2011 № 1664н« Про затвердження номенклатури медичних послуг ».

Також існує Національний стандарт РФ, який підтверджується наказом Федерального агентства з технічного регулювання і метрології 08.11.2013 № 1349-ст «ГОСТ 55700-2013. Послуги побутові. Косметичний татуаж. Загальні вимоги".

Вартість апаратів для перманентного макіяжу коливається в межах 10-500 тисяч руб., Залежить від якості обладнання, країни, фірми-виробника, додаткових функцій.

Неспеціалізовані пристрої для татуажу продовжать продаватися, поки не перестануть бути популярними. Вся справа в невимогливості покупців-новачків, які не пройшли повноцінного навчання або не бажають заглибитися в питання, перш ніж приймати рішення. Рівень підготовки майстра впливає на вимоги, що пред'являються їм до приладу.

Техніка - це всього лише інструмент в руках фахівця. На відмінному апараті теж можна виконати неякісний перманентний макіяж. Непрофесійний монтаж і відсутність знань можуть нанести серйозну травму шкірі, яка згодом перетвориться в рубці.

Якщо ви зацікавилися новим для вас апаратом, компанія-постачальник обов'язково повинна запропонувати ознайомитися з приладом, провести інструктаж, базові курси та підвищення кваліфікації для вже набили руку фахівців.

Устаткування для перманентного макіяжу дозволяє проводити мікропігментація і надавати перелік послуг естетичної медицини, сполучених з корекцією шкіри обличчя, тіла:

  • камуфляж рубців, шрамів, депігментованих ділянок шкіри;
  • візуальна корекція після пластики заячої губи;
  • тріхопігментація (імітація волосяного покриву);
  • мікропігментірованіе (корекція кольору) ареалів грудей;
  • декоративна дермапігментація.

Також косметолог може виконувати мікроліфтінг і інші процедури естетичної медицини, пов'язані з введенням мезококтейль і сироваток, а також мікронідлінг (колаген-індукують терапію).

Якщо завчасно подумати про додаткове функціонал, вибираючи, можна значно збільшити асортимент пропонованих вашим закладом послуг.